Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jenže nikdy není riziková situace stejná, takže stejně porovnáš hovno.

V pneuservisu mi znamej říkal, že si lidi ty gumy docela chválí a nestěžuje si nikdo. Jenom prej nějakej pirát, co si myslí, že s ropákem jezdí Le-mans 24 hodin. [emoji23]

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna mám na drátě na vejfuku Petrrra, píše, že práce špatný, že chodí kolegům pro svačiny a šéfa vozí zadarmo do práce. Kancl má pod schodama a mířej na něj čtyři kamery. Domů chodí o půlnoci a vejlatu prej ještě neviděl ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, brzo skoncim jako prijimaci technik v AS. Penez jako zelez, nic umet nemusis a staci se tvarit jako reditel zemekoule. Buhty mlade na recepci, slepici na hrudi s jmenovkou a co vic si prat. Prace snu.

dneska sem se v seatu u loudy v kolíně dozvěděl, že když reklamuješ auto a jezdí, tak prej mám jít na vlak. :D 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovňajs máš u nich auto? A jak s ním chceš jezdit? Je Teda nepojízdné.

Stringo- Bridgestony Potenzy S001XL kupoval jsem za 2645kč

Clinte a co ta ochrana ráfku u barumek ta ti taky vyhovuje?

to jim nevysvětlíš, tak sem jim řekl co si myslím a odjel sem do jiného. tam kupodivu mě jiné auto dali.

chápu když někdo reklamuje že mu nehraje reproduktor v autě, tak bych to ještě pochopil. ale ne když jedeš  80km daleko a oni tě pošlou na vlak :D prostě v česku s tebou půlka lidi má chuť snad vyjebat...

 

jj dobry pneu si vybral a dokonce jsou made in hungary :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jim nevysvětlíš, tak sem jim řekl co si myslím a odjel sem do jiného. tam kupodivu mě jiné auto dali.

chápu když někdo reklamuje že mu nehraje reproduktor v autě, tak bych to ještě pochopil. ale ne když jedeš 80km daleko a oni tě pošlou na vlak :D prostě v česku s tebou půlka lidi má chuť snad vyjebat...

jj dobry pneu si vybral a dokonce jsou made in hungary :D

Minimálně tě odvézt domu a pak pro tebe dojet když jde o jeden den třeba garančka.

Hungary? post-92365-0-38629000-1460622983_thumb.j

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem se v seatu u loudy v kolíně dozvěděl, že když reklamuješ auto a jezdí, tak prej mám jít na vlak. :D

A vysvetlil si, ze by pak nejezdil ani vlak?

Jojo, je to tak. Pokud je auto pojízdné, nemáš nárok na náhradní vůz. Taky mi to řekli.

Staci vyndat pojistku ridici jednotky a je vuz nepojizdny. Se divim ze uz ve voze nevozite prepaleny, kdyz furt reklamujete. Povinna vybava!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...