Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nevzpomel... toyotu ani hondu nemam a zadne fotum kam by davali svou verzi tpi taky ne. Ale ver tomu, ze bys koukal a nasel tam uplne stejne perly.

 

a jinak... i kdyby to byly jedine dve zavady (pytlik a plyn), tak to jsou zavady proti kterym jsou vsechny ty volanty se spatnou kuzi a blby cepy (ci co tu je opakovano do kola) jen takova nezvyznamna sranda.

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad ma Hondu Civic. 3 roky starou 2.2 nafta a krom beznyho servisu a toho ze z fabriky dodali auto bez naplnene klimatizace nevi, ze to auto ma. Nejvic ho sere, ze si do servisu AS v Praze ( je Prazak) nemuze donest svuj olej. Jezdi kvuli tomu tedy do Plzne. Ja 7 reklamaci v dobe zaruky. Clint s O3 uz taky par navstev v AS mel ( nepocitam jeho predchozi zravou 4 roky starou O2 1.8TSI) atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem presvedcen, ze koupi jakehokoliv Japonce bych si v kvalite a spolehlivosti urcite oproti Skode nepohorsil. Spis naopak. Zatim co majitele Francouzu, Korejcu ( Italu snad jeste ne) by si koupi Skody zase vyrazne v teto strance nepolepsili. Bohuzel
Zatim co u jinych automobilek jak tady dost casto se okecava je to stejne, tak u nich je to stejne porad, zatim co u Skody to jde dolu, dolu a zase dolu a a skoda uz se dostala na jejich uroven. Nekdy ne-li pod v ledascem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Petrrr napsal:

Kamarad ma Hondu Civic. 3 roky starou 2.2 nafta a krom beznyho servisu a toho ze z fabriky dodali auto bez naplnene klimatizace nevi, ze to auto ma. Nejvic ho sere, ze si do servisu AS v Praze ( je Prazak) nemuze donest svuj olej. Jezdi kvuli tomu tedy do Plzne. Ja 7 reklamaci v dobe zaruky. Clint s O3 uz taky par navstev v AS mel ( nepocitam jeho predchozi zravou 4 roky starou O2 1.8TSI) atd.

 

No vidíš.... a ja  byl za 10 let, co mam skodovky (4 ruzne) s autem na reklamaci dvakrát - jednou zapalování (O2) a jednou nějaka chyba při montazi stropu a konzole osvetleni (a drzak brejli).... jsem si jisty, ze by se urcite naslo dostatek lidi, co zas jak zbesili reklamovali toyotu :)

 

ja netvrdim, ze by jsi si koupi japonce nejak pohorsil (to ani v nejmensim) ... tvrdim, ze všechny tyhle tuctove znacky jsou na tom (s určitou statistickou odchylkou) v podstate stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci podivejte se,kolik je nas tady kecalu na foru co neco resime a kolik je u nas prodanych aut, resp. Kolik jezdi Skodovek u nas... to ze u nas nema Toyota poradne forum a ze lidi si tam nemuzou postezovat je jedna vec a to,ze tu brecime mozna 15%majitelu skodovek je vec druha. Jeden kluk co delal kdysi mechanika rikal,ze je jedno co se koupi,zalezi na tom si dat pozor co je zname o fatalnich chybach vseobecne, ale v podstate zalezi na kusu a mel pravdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky ty pruzkumy potom vypadaji jak vypadaji,treba ze prumerny plat je 29000kc apod. Pokid bych chtel uvadet prumerny plat lidi v CR, tak uvedu plat ktery bere nejvetsi procento pracujicich lidi v CR... To jsou tak neobjektivni pruzkumy a statistiky, ze se z toho chce cloveku blejt... a ty tomu veris...


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prumerny plat je proste prumer vsech platu. Vychazi to z matematiky. Pro bezne lidi je to celkem nesmyslne cislo, to mas pravdu... Potom tady mas jeste median, ktery uz o situaci vypovida lepe. Porad to ale neni "plat ktery bere nejvetsi procento pracujicich lidi v CR". Nevim, jestli je i toto cislo nekde k dispozici. Mohla by to byt zajimava informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rassbery je kram


Mam doma Banan, RoseapplePi, malem jsem koupil pomeranc a porad se objevuji nove a nove hracky a maji spolecnou jednu vec, jsou porad vykonejsi, umi akcelerovat pomoci HW kde co a maji jeste jednu zasadni spolecnou vec a to je nulova podpora SW, takze ty vsechny kramy jsou k H*. Jedine pouzitelne je porad a stale RPi. Pokud chce mit clovek doma servrik, na kterym hostuje maly projekt v php, tak mu staci cokoliv, ale NAS nebo prehravac nebo neco co jiz potrebuje podporu HW nebo SW, tak je v prdeli. Na cem jedinem beha HW akcelerace u konkurence je Android, jenze ten je v tech krabickach defakto zavrenej, takze jsi jen uzivatel a v mem pripade je to neakceptovatelne.

Co si pamatuji z nějakého článku, tak psali,že po připojení k AKB se nabíjí nějaké kondenzátory a po nějaké době se rozsvítí kontrolka a je možné startovat.


Super kondenzatory, ty me taky jedine napadly, protoze Lionka fakt neda 200A, co vim tak klasicka Lionka da snad max 10A.

I Clintův údajně bezporuchový motor 2.0 TDI CR je tam už poněkolikáté. Dnes je to fakt postavené tak, že po skončení záruky je nutnost auto prodat. A do té doby se dohadovat se servisem o záručních opravách všemožných chyb a poruch. Příště si raději koupím permanentku na vlak od ČD. :kol-48:


No ja na to prisel s O2, uz jen chování servisu, kdy rikaji, no jo pane, to je Tourka, co by jste cekal a to nemame s cim porovnat. Tim jsem se Skodovkou skoncil, radši budu mit auto, co ma vtirave reklamy, ale v servisu se mnou jednaji jako s clovekem a sobe rovnym. Ps tohle jsem cekal u Dacie a svete div se, nepadlo ani slovo ze je to Dacie.

to jsou čuraci [emoji3] doufám že to čte Honza + číslo [emoji3]
k volantu:
Závadu lze uznat v rámci garance u vozidel s nájezdem do cca 60 000 km.
Při větším nájezdu kilometrů je závada klasifikována jako běžné opotřebení.
 
Hlučná ložiska kola
to už vím cca 4 roky, že maj špatný ložiska. to na to přišli až teď?
 
Samovolná aktivace varovných světel 
[emoji3][emoji3][emoji3]
 
 
Superb III – samovolné otevírání pátých dveří
[emoji3][emoji3][emoji3] koupíte si auto za 1,3 mega a otevírají se vám sami dveře [emoji3][emoji3] tomu říkám simply clever!


Jenze chyba je myslet si ze SuperB je za mega, zaklad Superba je porad stejny a ten zacina na 622tis, takze jestli nekomu odlitavaj listy u Superba za 600tis a nebo 1.3M je porad jedno a to same, lista je stejna. Spis ten co to ma za mega by mel premyslet co mu navic muze zlobit.

No, tak je cupra v necem lepsi (nebo necim netrpi).
 
v necem jinem zas bude lepsi O3....


O3 je nepopiratelne lepsi v marzich pro Skodovku.

Jenže podobné chyby se u Škodovky objevují v podstatě opakovaně. Ložiska jsou v hajzlu několik let, karosářská kvalita je mimo taky dost dlouho... A elektronika... Když už to berou u VW, mohli by to brát pořádně.


Naopak Skodovka ma elektroniku vzdy vyberovou, vcetne Seatu, vcetne VV, tedy pokud je ten dil shodny napric koncernem. Skodovky vzdy dostane kus, ktery neprosel vstupní kontrolou pro VV.

 
Myslis treba honda, toyota a dalsi s vrazednymi airbagy?
 
mas na mysli problem se zasekavajim plynem toyoty?
 
aha... to jsou vlastne bezvyznamne zavady.... protoze je to japonec.


Jenze chvastat se tu vrazednejma airbagama ti přijde Ok? Je to monoblok od dodavatele, vyrobce vozu dil jen usadi do vozu, za toto nemuze vyrobce auta. Stejne tak mohla vadne airbagy nakoupit Skodovka.

Jsem presvedcen, ze koupi jakehokoliv Japonce bych si v kvalite a spolehlivosti urcite oproti Skode nepohorsil. Spis naopak. Zatim co majitele Francouzu, Korejcu ( Italu snad jeste ne) by si koupi Skody zase vyrazne v teto strance nepolepsili. Bohuzel
Zatim co u jinych automobilek jak tady dost casto se okecava je to stejne, tak u nich je to stejne porad, zatim co u Skody to jde dolu, dolu a zase dolu a a skoda uz se dostala na jejich uroven. Nekdy ne-li pod v ledascem.


Bla bla, porad dokola. Peugeoty jezdi, mam v okoli 2 a v rodine 2 všichni jezdej. Muj tata dokonce nejezdi ani na garancky, byl jen na prvni po roce.
Korejcu znam taky par a vsichni jezdi.

Kdyby 15% můj odhad je tak 0,5%.


No špatný pocty. Beres to z celkovych prodanych aut. Z celkovych prodanych aut odecti 85℅, tim se dostanes na prodeje soukromnikum, kteri za sve penize chteji dostat co zaplatili a pak jsi na min 50% a ano, v celkovem souctu vcetne firem jsi na 15%, coz jak vidno se Skodovce vyplati setrit a ojebavat, protoze vi, ze ve firmach lidi jezdi a neresi, neni to jejich. Proto se taky houfne rozmachly operaky pro soukromniky, pocitaji s tim, ze kazdy rekne to neni moje, co bych to resil. Takovej Hyundai si to dovolit nemuze, pocet soukromniku je nasobne vyssi nez firem, tedy reklamovanost by byla nasobne vyssi.

A dokud to ty lamy za ty prachy budou kupovat, tak to nikdo resit nebude a bude se ojebavat dal a o to lepsi musi byt konkurence, aby prodali alespon neco. Takze kupujte Skodovky, jsou nejlepsi.

Ps, jaky ma asi prodeje Skodovka ve Francii, kdyz se to tu ohani kvalitou, protoze ma vysoky prodeje prece a lidi by nekvalitni auta nekupovali.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průměrný plat je v hrubém. Průměrný plat má v Cajzlu i babka, co sedí na veřejných hajzlech a vybírá peníze. :D

Se podívejte na Clinta. V práci chrápe, čumí na filmy, čas od času nastartuje motor ze stíhačky, aby vyčistil dráhu od plastových kousků z Rapid letadel a bere velký prachy.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, LucasCZE napsal:

To ani netvrdim. ;)

 

Jak bys chtel srovnavat ciste mzdy? Kazdy ma jine slevy a jine benefity. Srovnavat musis hrubou mzdu.

 

Srovnávat čistou mzdu je hloupost, ovšem to dost lidí prostě nechápe. Zrovna nedávno jsem měl na pohovoru frajera, který na rovinu řekl, že chce plat, jako je český průměr. Když jsem mu řekl, že 29 tisíc hrubého na jeho pozici mi přijde málo, koukal na mě jako na idiota a řekl, že český průměr se snad počítá v čistém... a to byl človíček, který měl vysokou školu a několik let zkušeností z korporátů.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Radius napsal:

No špatný pocty. Beres to z celkovych prodanych aut. Z celkovych prodanych aut odecti 85℅, tim se dostanes na prodeje soukromnikum, kteri za sve penize chteji dostat co zaplatili a pak jsi na min 50% a ano, v celkovem souctu vcetne firem jsi na 15%, coz jak vidno se Skodovce vyplati setrit a ojebavat, protoze vi, ze ve firmach lidi jezdi a neresi, neni to jejich. Proto se taky houfne rozmachly operaky pro soukromniky, pocitaji s tim, ze kazdy rekne to neni moje, co bych to resil. Takovej Hyundai si to dovolit nemuze, pocet soukromniku je nasobne vyssi nez firem, tedy reklamovanost by byla nasobne vyssi.

 

 

Přesně tak... firma problémy neřeší, protože auto ve 160 tisících vezme, hodí do nejbližšího bazaru a více neřeší. V průběhu 160 tisíc jezdí maximálně na výměnu oleje, případně kvůli větším problémům.

 

Kolikrát se mi v minulé firmě stalo, že lidi to hnusné vrzání a problémy prostě ignorovali, protože to přeci nebylo jejich auto a bylo jim to u zadnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem to nikdy taky nechapal, ale co mi obcas pujcuji sluzebaky tak to vidim. Pro ty lidi je to prace navic a to se jim nechce. Klimatizace smrdi v kazdem druhem aute a ackoliv na to upozornuju, tak vysledek je vzdy udiv, kyselej ksicht, ja za to nemuzu, jste první kdo si stezuje, ja to teda necham udelat a za mesic a pul kdyz mi auto pujcuji, tak klima zase smrdi, predpokladam ze s tim nic nedelali. Upozorňoval jsem 2x na nouzak po nastartovani Fabie 2 TDi, resil to nekdo? Ne. Prekvapive se to obcas ozvalo i u jednoho vedouciho na jine Fabii 2 TDi, to uz náhoda (ci vada jednoho kusu) nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani to mnohdy ne. Dost obchoďáků nebo lidí, co se stará o věci a mají vlastní firemní auto, to prostě neřeší, protože to není jejich auto. Měl jsem ve firmě lidi, co najezdili ročně 60 tisíc kilometrů a pazvuky prostě neřešili. A dokud na nějaké věci neupozornili na garančních kontrolách, tak problémy nikdy neřešil. Ale toto je problém i servisů - auto dojede na výměnu oleje, na celkovou kontrolu a servis provede pouze vizuální kontrolu, vymění náplně a auto jede pryč. Pokud jede auto na garanční kontrolu, počítal bych, že do toho někdo sedne a projede to, zda v tam nehučí ložisko, zda podvozek nevydává zvuky, které nejsou běžné... takovej „tupej“ obchoďák, který umí maximálně prodat holící strojek a ví o autech velké kulové, přeci nebude takové věci řešit, protože by byl za idiota, což samozřejmě nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...