Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To jo, kazdy normalne pracujici kancelarskej ma na stole i hromady slozek, papiru atd. Kokta tam nema ani propisku. Tak ze jedine vo dela v praci tak hraje hry, he na FB, je na SH, je na OC, je na VW, je na Audi je proste vsude a ve chvilich odpocinku na servrech pro pany. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O papírech a složkách mi ani nemluv. Od pondělka jsem neviděl desku stolu - byla totiž pod vrstvou různé dokumentace, výkresů a technických zpráv. Bleee. Teprve dnes se mi to podařilo zlikvidovat. Pokračování to bude mít v pondělí a úterý, to ovšem v terénu při dohledu nad výkopem, kde jsou v jeho těsné blízkosti snad všechny možné sítě, co existují... Navíc je to akce typu "harakiri" a to nemám rád. Už aby byla středa, to snad bude konečně klid a možná si i stihnu v práci přečíst noviny.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pawouku jestli rad ctes doporucuji  toho autora opravdu jeho knizky stoji za to.

 

 

Sven Hassel    V roce 1936 po ukončení základní vojenské služby se pro velkou nezaměstnanost v Dánsku přidal jako dobrovolník do Wermachtu. Po prvním útoku na Polsko, kterého se zúčastnil, se Hassel rozhodl dezertovat. Byl však chycen a odvezen do koncentračního tábora. Odtud byl později opětovně poslán do armády jako člen trestního praporu a poslán na východní frontu. Kromě severní Afriky si prošel téměř všemi frontami. V letech 1945 - 1949 by zajat nepřítelem a pobýval v ruských, amerických, francouzských a dánských zajateckých táborech. Od roku 1964 žije v Barceloně ve Španělsku. Zemřel 21.9.2012

 

 

JJ, taky na to někdy kouknu - osobně mě období 2 světové války po čtenářském hledisku zajímá - moje kultovní knihy jsou třeba od H. Ambrose : Pacifik , nebo Bratrstvo neohrožených. Jinak čtu momentálně od Maegera Ztracenou čest.. a nedávno jsem přelouskal od G.K.Koschorreka - Nezapomeň na zlé časy...

On si u tohohle člověk rychle uvědomí, že zabíjení nepřítele není žádná sranda...

Mojí generaci bylo ve škole vtloukáno do hlavy, že za všechno můžou Němci, ale obyčejní němečtí vojáci rychle přišli na to, že jsou jen potravou pro děla.. (kanonenfutren) a to i v 1 světové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo valka je svinstvo a tohle sou pravdive zazitky co prozil a kdyz to ctes  tak kolikrat  se cloveku az jezi chlupy:)A obycejni nemci ty fakt nechteli valku nechteli zabijet,ale kdyz se reknli ne  tak SS  je popravilo, Ambrose znam,ale cetl sem od neho jen jednu o letcich,asi musim se podivat do knihovny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, já ještě neviděl fotku tebe na kole a už vůbec ne Pancha. Jezdili tisíce km a nemají fotku, zvláštní. Asi jezdili jen hubou  :kol-28:

To víte. kvalita zn. Škoda a za tu je třeba si připlatit, to i názor Oziho, kdyby to své auto měl o rok mladší, prodává to za tu samou cenu. Tak nevím kokto co se divíš.  kol104

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic Ozi, příště budeš muset přijed na čaj na kole, abychom Ti uvěřili. Těch 50km je pro tebe sranda. Já taky nejsem selfie mástr a kdo se takhle fotí je u mě dement (fotky z věže byly jen vyjímka aby jste mi věřili, byl jsem tam sám), ale určitě si jezdil se starou nebo bejvalkou, tak tě určitě někde vyfotila ne? Ach jo. Jedinej Motos se pochlapil.  A Clint samozřejmě také zaostává, jestli už si koupil ty cyklo lacláče s vložkou po kterých vždy toužil aby měl prdelku na sedačce jako v bavlnce.

 

Jinak, zas tu máme pátek a tak vím kde všichni jste, Motos už balí na odjezd na svou vodní haciendu, Pawouk šel do práce jenom proto aby si převzal hOpla, Clint no ten má volno pořád i když je v práci. Kokta má dnes odpočinkovej den - místo strategii paří na PC NFS. Tak že jedinej kdo trochu maká jsem zase já, Pancho a Stanmar (což je s údivem když Stanmar je taky Pražák). 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdil jsem sam, protoze ani jedna babovka co jsem si nasel tak nejezdi, ale to neni podstatny. Jako muzu ti udelat nejakou aktualni fotku, ze si dojedu autem, vylozim kolo vyfotim se a zas pojedu, protoze aktualne jsem kolo akorat dovezl domu a zacal ho davat do kupy, od lonskeho cervence nejelo. A to jsem i psal... ;)

 

Jo a posli me adresu, sem zjistil, ze ji nejak asi nemam...

 

Ja jsem taky v praci a dru, potim krev... Treba ted jsem si musel jit udelat svoje kafe,..  :kol-32:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...