Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Přesně tak, člověk za tím volantem musí trochu přemýšlet, nikdo až na Pawouka (ale u něj už to taky neplatí :kol-28:   ) nejede úplně striktně podle pravidel. Stačí ovšem používat hlavu. Na přejezd jsem nikdy na červenou nejel. Někdy se taky svezu rychleji, ale pořád vím kde mám svoje a jaké má mé auto hranice. A nikdy vědomě neriskuji (předjíždění do zatáčky nebo tam kde není vidět atd.) ťuk, ťuk, ťuk za mou 15ti letou řidičskou kariéru s 300tis km bez mnou zaviněné nehody je toho důkazem. Jedinej kdo mi kazí statistiku v kolonce účastník nehody je Pancho, pak ten kluk z co mi chtěl dělat servis podvozku a ještě jeden co to do mě na křižovatce drcnul ze zadu u O1. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pane, moje cestička k domovu když jedu z čajů nebo z Práglu, pokud nejedu zkratkou. http://vary.idnes.cz/nehoda-autobusu-a-auta-u-obce-struzna-posadka-osobniho-automobilu-neprezila-1v5-/vary-zpravy.aspx?c=A150726_151105_vary-zpravy_eb

 

No a protože je venku zase pěkně a aby mi v Kelly nevyprodali tu zázračnou tekutinu do palivové nádrže jedu domů. Seru tady na to jako každý správný Pražák, už chytám ty vaše pražský moresi. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr, mas naprostou pravdu, stejne jako cervenka. Kdyz mohou byt radary ve vesnicich, proc nemohou byt kamery na prejezd na cervenou i na prejezdech?

 

Jezdim kazdy den pres nekolikery svetla v Praze a pravidelne u sjezdu u OC6 mi tam nekolikrat tydne vjede autobus na cervenou a jeste se rozciluje, kdyz na nej troubim, protoze me blokuje a nemohu na zelenou projet bez brzdeni a davani prednosti hovadu, ktere ma za sebou mrak lidi, ale predpisy nedodrzuje - a hlavne ze pak chytaji jestli jede nekdo 95 misto 90!!!

 

 

Stringo, na benzin neni jine nez male baleni :(

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já si taky chci přečíst. kde to je? Pawouk se nějak opozdil či co. No já zatím zůstávám u Eurooilu Optimal 95, kde by ten VIF měl být také. Rozdíl mezi tímto a klasickým N95 je u nich 0,4-0,5 Kč/l 

 

Kdo to je? V každé slušné trafice, kde mají SM. :kol-48::kol-147:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...