Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Teď mě tak napadlo,... že jestli máma Petrovi řekne, že se ji ten pajzl kam přijdou nelíbí a že chce jinam, tak co bude Peťan chudák dělat, když to měl takhle odkaučované a nepředpokládá vytažení šrajtofle natož ještě oprášit zlatou kreditní kartu [emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hosi ztraceni. Pac splacim Rapida ted v unoru uz ted mi prisla nabidka pojisteni vozu nasledne po doplaceni uveru. Je to od Kooperativy a havarijni + povinne + pojisteni celniho skla s limitem 5tis bez spoluucasti 5tis za vse. To jde. Asi jim to podepisu. Akorad limit povinneho chci 100mil ne 70, skla chci pojistens vsechny ne jen celni atd. Dotaz zni jestli uz je v havarijku aztomaticky stret se zveri, to jsem se nejak nedopatral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hosi ztraceni. Pac splacim Rapida ted v unoru uz ted mi prisla nabidka pojisteni vozu nasledne po doplaceni uveru. Je to od Kooperativy a havarijni + povinne + pojisteni celniho skla s limitem 5tis bez spoluucasti 5tis za vse. To jde. Asi jim to podepisu. Akorad limit povinneho chci 100mil ne 70, skla chci pojistens vsechny ne jen celni atd. Dotaz zni jestli uz je v havarijku aztomaticky stret se zveri, to jsem se nejak nedopatral.

Tak odvijí se to z ceny auta, to tvoje je jen o něco málo dražší než můj bicykl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji. Budu to muset radeji poptat. Stret se zveri je pro me mozna vic dulezite nez nejakr havarijko jako takove. Blbe je ze na vse je jen cas do konce roku. Termin od pojistovny resp Skofinu. Od noveho roku budou zdrazovat hadam a tak chteji podpis uz letos. Uvidime, snad pristi tyden tam v Praglu jeste nekdo hakuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Detektor radarů Genevo One za speciální cenu 9 895Kč, navíc včetně doživotních aktualizací v hodnotě 1 500Kč ZDARMA.

Celková sleva 3 500Kč platí pouze do pondělního poledne. Při objednávce uveďte do poznámky heslo "VÁNOCE" a výsledná cena Vám bude automaticky upravena.

Pozor! Akce platí pouze pro naše stávající zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ve splatkach platil rocne 9900 . Se vsim vsude. Kdyz jsme nedavno hledsli pojisteni pro mamzelky auto . Jednoznacne kooperativa byla nejvyhodnrjsi. Mozna i proto ji ted sam nabizi Skofin. Vznesl jsem fotazy emalem tsk uvidime. Obo sd ma totiz od noveho roku zdrazovat proto to nejspis posloucha i kdyz to ma 2 mesice cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, užij si značkových pazvuků jménem Škoda, tam se ještě brachu najezdíš a neboj bude hůř. Budeš ještě z láskou a řetízkovým sevřením srdíčka vzpomínat na F2 v tomto ohledu. I když tobě i kdyby upadlo kolo, vyskočil motor atd. budeš vždy tvrdit, že Škoda The Best Of.  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...