Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jak pise Pawouk vse se furt opakuje tak na co sem chodit. Ostatne cele forum se v 95% opakuje, tak na ci do nej vubec lezt. [emoji12] . Daval jsem si poobedni 20 resp. 150.

No za 3 mesice v nove praci uz o me asi neuslysite a Clint bude rad jak zde pak muze hlasit libovolne to, ze skodovky jsou nejlepsi bez vad a chyb. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne clovek v trimesicni zkusebni dobe musi minimalne vypadat jaky je horlivy a uvedomily pracovnik co za firmu polozi zivot a az to pak prejde v pracovni smlouvu na dobu neurcitou, prijde slunce v dusi. [emoji1]

Druhy duvod je ten ze castecne jdu mimo obor a tak se budu muset dost ucit a oprasit stredoskolske zaklady min. jeste pred tim nez nastoupim.

No a prazska prace s prazskym platem a pracovni dobou se tady na KV hleda tezce. Vemi tezce. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-10015-1450895677,7474_thumb.jpg Hele co jsem doma nasel, funglovky na ktere jsem uplne zapomnel. Vymenil baterii a fachaj jako fik. Tk jen aby Radius zavidel. To mi pripomina ze na fotkach jsem Radiuse, Tomika, Sida nevidel. A ten co je foceny jako Stringo tak vim, ze to jste vyfotily cisnika abych si jako myslel ze je to Stringo. [emoji1] Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomiikk byl tentokrát hodně dlouho, ale přišel až po focení. Radius nedorazil vůbec, pač se doma muckal s tim jeho lizpičem a honili se za hovězí kostí.

 

SidCZ nedorazil, asi se bál, že by ho spráskal Motosman Feldou ;) Ty hodinky mají pro Rádiovku cenu zlata, bude ti říkat Velký vezíre když mu je necháš alespoň chvíli podržet v ruce....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale zase ta obsluha byla luxusní, Clint to na ní zkoušel, ale Kokta mu to překazil, když ji zval k sobě přisednout, tak přiběhl Kokta z wecka a nedal křehké servírce žádnou šanci...

Jinak ceny se mi zdály přiměřené, o nic dražší než ve Varech když jsem byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta číšnice byla luxusní, sice měla na baru nějakýho hejska a Motos si všiml snubního prstýnku, ale já stále věřím, že ten hejsek byl její brácha a že ten snubák byl pouťovka od kamarádky za 50 korun :D

 

Pancho jí sbalil asi do klubu a teď mi jí bude nabízet za dvojku na půl hodiny šuku :D Ale s Motosem jsme pustili slinu, dokonce Motos souhlasil s tím, že ho od motorestu odvezu svým vozem  a on se potají za půl hodiny vrátí pro svojí feldu :D :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...