Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jenom novej náboj a trošku odřeny kolo... náboj spraven a kola mě stříkne v praze, co se specializují na opravu litych kol... hold se nespoléhat v tomhle na nikoho....

 

seat je vidět na začátku videa, ovšem bez SPZ. protože seat na okruhu nikdy nebyl vlastně :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hosi, od zitra mi to zacina v nove praci. Free Live skonci. FB stop, Skodahome stop. Uz jen prace od nevidim, do nevidim. A to vse za minimalni mzdu. Arbeit macht frei. [emoji1] Drzte mi tedy pesti pac prvni dojem je ten nejdulezitejsi a dojem na nove mlade kolegyne je ten nejdulezitejsi. [emoji1]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky hosi. Jinak cerstve umyte auto a dnes cesta do Chomutova ( opet Aquapark - co bych pro dcerku neudelal) a diky "cistym" silnicim auto spinavejsi nez co bylo pred umytim. Hold hnede uhli.

Pawouku, vostrej odkaz. To obcas zustava rozum stat. Proto jsou bohuzel TK vice nez nutne. Lidi nemaji rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapitane, moje rec. Bobuzel, ja jsem vzdy spis realista az pesimista, nekdy vyhoda nekdy nebyhoda. Vyhoda, ze clovek pak neni zklamanej a muze naopak byt jen positivne prekvapenej. Na druhou stranu se diky tomuto prechodu stresuji uz pocatku co se vse zacalo domlouvat. Ten kdo meni zamestnani co kazdy rok je asi zvyklej, ale ja menim zamestnano po 12ti letech navic ze zamestnani kde jsem byl prakticky v podstate spokojeny. A o to je to tezsi. Pred 2 lety neco podobneho potkalo tchyni. Rikal jsem si proc se stresuje atd. Jooo, bohuzel kdyz se te to primo netyka tak se to radi a keca. Mne to navic potkalo v nejmene priznive dobr s zenou bez prace na rodicovske. Tedy je duvod nebyt uplne v klidu.

Jinak diky za uprimnou podporu [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim si ze to jsou lidi, ktere nejaka auta nezajimaji mozna krom jednoho a na me je bude zajimat mnohem vic co mam v hlave a co umim popr. neumim nez to v cem tam prijedu. Kazdy neni takovy fanatik do aut jako jsme my tady.

Říkáš v hlavě, tak to tam ani nechoď [emoji23]

Až tam rozbalíš tu svojí gramatiku s "jedy", tak pochopěj, že ve skladu tě nechat bez dozoru samotného nemůžou.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...