Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

V tej Belgii mohlo být celkem teplo Barbosso co? Nevzal si tu kartu securiťákovi v jaderce ty? Měl jsi tu krásnou fotku, to jsi zakotvil, zastřelil ostrahu, vzal kartu a odplul co? Už chápu že ti je jedno ze ukradnou Octu, určitě jsi dostal od IS pěknej balík za tu kartu [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 právě pro to  :icon_ a když jsi to ty stringo tady maš lepší fotkupost-92365-0-71797900-1458997751_thumb.j 

jinak moje paní nebyla ráda že se motáme takhle blízko horkého zboží takže jsem jí radši neřek že jedem ještě k té druhé nad Lutich tam jsme byly včera :worthy

Editováno: , autor: Barbossa
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak, třeba v Dukovanech teď provedli úpravy na střeše reaktoru a odolá nárazu moderního dopravního letadla (teda teoreticky že jo)...

Muselo by to být nějaké kompletní řízené odstřelení radiační budovy zevnitř aby došlo k situaci jako v Černobylu...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ne, ani nevím jak na to [emoji6]

A jinak ten kontejment je samozřejmě konstruovaný taky na pohlcení vlastní exploze reaktoru. Jak říkám, muselo by se udělat nějaké koordinované odpálení celé budovy, aby to bylo víc otřesů, které by dokázaly poškodit celou reaktorovou budovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...