Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jsem celkem zmatenej, pač každej vč. Oziho máte jiné nároky a já mám ten tejden taky uplně jinak. Tak nevím, co z toho dám dohromady, mrksnu to na papír :)

 

A to jsme mužský.

 

Představ si, kdyby se na datu měly domluvit ženský..... to by bylo teprve něco !

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se Pawouka musím zastat. Vždy si objednává nějaké ekoveget jídla. Pořádnou flákotu, vidí jen u nás.

Jináč příští týden mám fofr, ale snad to nějak dopadne.

To je racionální uvažování - ty vaše flákoty bych žral týden. :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni pravda, kdyby ses trochu snazil a vic trenoval tak bys to zvladl. Jen ze dnes uz je to jedno z klubu se stava klub dietaru a susenek. Poradna pecena kolena, Arlovo klobasky, hambace atd. uz nikdo nechce ani videt. Jen soja, Tofu, varena kurata, varene ve vode uplne vsechno. Nejak tedy nemam motivaci abych prijel [emoji3]

Odeslano postovnim holubem jmenem Pepik

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je subjektivni. Treba ja snim pul kurete a neprijde mi ze bych byl prezranej. Nekdo sni ctvrtku a mysli si, ze tyden nemusi jist. Jedine trening dela mistra. Ty dietu opravdu drzet nemusis. Ale muzes ted klukum prednaset o brokolici +50g hoveziho uvarene ve vode bez soli a bez niceho jak je to vyborne a jak vlastne jeste usetri. Misto kofoly jen rajcatova stava. No to bude sraz. [emoji23]

Odeslano postovnim holubem jmenem Pepik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...