Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

zrovna u 1.6 jsou průser totální EGR, vstřiky a vydrž čerpadla.

Hele tak zase takhle do podrobna sem se o to nezajímal, je fakt, že asi když něco, tak šup servis a výměna, v takovéhle firmě se to neřeší, takže realita pro majitele co to mají doma může být jiná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pancho, vysvětlil mi tu jeho dietu a já ji začal realizovat. Ještě než jsem si uvědomil, že to spočívá jen v pití vody, tak mě odvezli

Muzes zkusit jablečnou dietu - jist vse krom jablek.

Hele jak se ti projevil ten kamen v zaludku?

Hoši, tak jsem doma ze špitálu. Zjistil jsem zajímavou věc, kterou již popisoval doktor Mengele ve svých pamětech z pionýrského tábora Dachau....

Člověk při jednodenním úplném půstu pociťuje druhý den hlad, ale po jeho překonání vodou hlad brzy odezní a ani druhý den se nedostavil, čili já dva dny nesežral ani piškot a nemám hlad, no není to úžasné?

Jediné co pociťuji je malátnost, lehce únava a sem tam se mi lehce zatočí hlava....takže ve finále další dny by neměly být o hladu problém. Zřejmě by se dostavila smrt hlady, nebo pocit, že člověk sežere i vlastní botu.

Ale to již dál testovat nehodlám, mám předepsanou kašovitou stravu na další tři dny. Takže jsem slupnul krupicovou kaši. Úžasné je, že na váze zmizelo trojciferné číslo, což už jsem tři roky neviděl :D :D

Prave jsi popsal stari a zes rozbil vahu.

No nic alespoň máme nejkrásnější holky attachicon.gifFB_IMG_1463571596362.jpg

Kde se tohle da koupit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo hosi zkolil me nejakej moribundus Clintus, rano zimnice jako prase. Pritom mam "jen" teploty a hlava me boli a nic jineho. To mi sem poslali Prazaci urcite. Tak jsem si dnes udelal volno a k memu poteseni zamestnavatel docela vzal - pokud nebudu mit v PO na stole vypoved. ☺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...