Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak jsem dneska okikoval kolegovi Cee'da... 3 roky staré auto, najeto necelých 40t km a už mu z vnitřní strany reznou blatníky, uvnitř je to takové no nevím asi bych si i zvykl možná, je fakt že má pěknou výbavu a že to vypadá celkem obstojně zvenčí, ale kvalita asi taky nebude nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr pred chvili travil 3/4 hodiny v kolone z Prahy na karlovarsky diky Prazakum co se vali na chaloupky a to pritom polovina Prazaku uz se vali od dopoledne u vody. A ty co pracuji tak okradaji chudaky z vesnic. Jsem byl na Smichove v restauraci Bernard a okradli me pro placeni o 50kc. Pak se nemaji Prazaci mit dobre. Ano miluji Prazaky. [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr je na dně, v EU částečně schválili zákaz jeho plechovky, takže bude muset kosu, do které nacpal neskutečný prachy na úkor rodiny, odevzdat státu [emoji23] Pěkně mu poděkují, bude se jim líbit

 Kdyby to nebylo k pláči, tak bych se i zasmál. Neboj, v dalším kole ti zatrhnou i ty tvé pistolky.  :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to nebylo k pláči, tak bych se i zasmál. Neboj, v dalším kole ti zatrhnou i ty tvé pistolky. :kol-34:

Souhlas, dobre ted jde o zbrane. Ale o co pujde priste. Co vsechno bude EU narizovat a prikazovat a jak moc bude ovladat a zasahovat pod ruznymi zaminkami do nasich zivotu. EU a zapad neni skutecnou demokracii, to je duvod proc ja osobne budu ve volbach volit kohokoliv kdo bude pro vystoupeni z EU. At si ty svoje dotace a narizovani strci do prdele. Takhle jsem si to v roce 2003 nepredstavoval.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...