Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo a co zes to objevil na tu Dacii, jak jsi psal u Peeetra? A kdyz srovnas Dacii za tu cenu, pak napriklad Octavii, tak ti Dacie oproti Octavii jak Lambo vyjde. Pac za tu cenu dostavas jen hure odhlucnene auto, ale take za polovicni peniz (mozna i za vic). Nerikam ze Dacie je kdovijaka, ale ma to co potrebuju (a to je Arctica, coz je cenove uz relativne hodne fufni), nema to co nechci a jestli to vydrzi, alespon to co konkurence, tak nemam co namitat. Bavil jsem se s 2 ma lidma, co Dacku maji dele jak 4ri roky a uz jsem to tu psal, vsichni maximalne spokojeni. Kamarad se doslechl ze je Dacka na ceste a tak jsem cekal jak ji pohani a sam rikal, ze jeho znamej s tim jezdi do prace a nemuze si ji vynachvalit - to jsem fakt necekal. Projizdim fora a necetl jsem nic závažného, z hlavy si strasaka nevybavim. Bratranek co delal ve Skodovce vystridal Skodovky, VV, ted ma Kiu, pac rikal ze koncern uz nikdy. Dal vypoved, je na volne noze a je maximalne s Kiou Ceed spokojenej. Kdyz jsem mu rikal o Dacii, tak rikal, vem to. On si to moc dobre umi spocitat, dela financniho poradce.

Pawouku, kdyz mas tlak vzduchu ve valci a ty bys tam striknul palivo, ale ne pod tlakem, co se stane? No asi by se ti i se vzduchem vratilo do nadrze ze (pac by ani nestiho z trisky vytect a uz by jej vzduch tlacil zpet), selsky rozum. Zkus nekdy udelat pruvan a ejhle, dvere ktere spojuji mistnosti se zavrou, jakto, kdyz kolem nich proudi vzduch a ony se presto zavrou, nemozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Stringo a fabca neni vubec spatna, ma ale nahovno tlacitka treba na varovny blinkry, S&S apod... nekdy je nutne je mackat vicekrat, spatne reaguji, pak me tam osobne vadily nepritomne dojezdy na oknech, lupani pri stahovani oken (ma to pry i Rapid, nebyla to vada kusu) a ta nefunkcni bradavice na predku, kterou lze blbe vypnout a porad se zapina jako S&S. Jinak za tech par km nemam co vytknout a v kombajnu se silnejsim motorem bych ji koupil, nebyt to Skodovka (kradeze). Slabsi motor vubec nejel (možná by se otrkal). Ceho jsem si jeste vsiml, tak dalkacem nesly stahnout okna (v lete pouzivam) a podržením packy na jedno setreni nedoslo ke zrychlenemu stirani, dobry kdyz te treba ohodi kamion. Co naopak musim vyzdvyhnout, tak misto na pravou nohu a neprekazi radio - konecne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odvezl našeho stříbrného sršně (FII) do servisu v Rakovníku.

 

1/ Netěsnost motoru...někde prolíná olej, budou zjišťovat kde a co, asi nějaké těsnění

2/ Výměna olele + filtr

3/ Výměna kabiňáku a vzducháče v rámci 60tis prohlídky

4/ Výměna svíček - zde ještě není jisté, zda se na 60ti vztahuje

5/ Mezi zrcátkama a držáky venk. zrcátek vylejzá nějaká tkanina, jednu jsem utrhnul, čert ví k čemu je

6/ Kontrola rozvodového řetězu - za studena občas zarachotí

7/ Nějaké žárovky výměna

8/ Diagnostika

9/ Promazat pedál brzdy, vrže

10/ Promazání zámků

11/ Vizuálni kontrola podvozku

 

Tak uvidíme, co za to vymázeneme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádiusi, já se ti divím, že jsi ještě nekoupil tu výbronou Dácii, když ji tak vychvaluješ. To že jsou lidé v tvém okolí s ní spokojeni, to mi nepřijde jako nic divného, on i žebrák je spokojenej s patkou chleba :D :D

Clinte uz asi po 5te pisu, ze je je objednana :D, to porad nejak vytesnujes.

Mimochodem docela jsem se zhrozil, to onehda (+-10let) 3litry za predni svetlomet na 01 bylo jeste cajk teda

post-12637-1465980978,3751_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádiusi, já se ti divím, že jsi ještě nekoupil tu výbronou Dácii, když ji tak vychvaluješ. To že jsou lidé v tvém okolí s ní spokojeni, to mi nepřijde jako nic divného, on i žebrák je spokojenej s patkou chleba :D :D

No pro koncern tak vystupuje prave Skoda :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo a co zes to objevil na tu Dacii, jak jsi psal u Peeetra? A kdyz srovnas Dacii za tu cenu, pak napriklad Octavii, tak ti Dacie oproti Octavii jak Lambo vyjde. Pac za tu cenu dostavas jen hure odhlucnene auto, ale take za polovicni peniz (mozna i za vic). Nerikam ze Dacie je kdovijaka, ale ma to co potrebuju (a to je Arctica, coz je cenove uz relativne hodne fufni), nema to co nechci a jestli to vydrzi, alespon to co konkurence, tak nemam co namitat. Bavil jsem se s 2 ma lidma, co Dacku maji dele jak 4ri roky a uz jsem to tu psal, vsichni maximalne spokojeni. Kamarad se doslechl ze je Dacka na ceste a tak jsem cekal jak ji pohani a sam rikal, ze jeho znamej s tim jezdi do prace a nemuze si ji vynachvalit - to jsem fakt necekal. Projizdim fora a necetl jsem nic závažného, z hlavy si strasaka nevybavim. Bratranek co delal ve Skodovce vystridal Skodovky, VV, ted ma Kiu, pac rikal ze koncern uz nikdy. Dal vypoved, je na volne noze a je maximalne s Kiou Ceed spokojenej. Kdyz jsem mu rikal o Dacii, tak rikal, vem to. On si to moc dobre umi spocitat, dela financniho poradce.

Pawouku, kdyz mas tlak vzduchu ve valci a ty bys tam striknul palivo, ale ne pod tlakem, co se stane? No asi by se ti i se vzduchem vratilo do nadrze ze (pac by ani nestiho z trisky vytect a uz by jej vzduch tlacil zpet), selsky rozum. Zkus nekdy udelat pruvan a ejhle, dvere ktere spojuji mistnosti se zavrou, jakto, kdyz kolem nich proudi vzduch a ony se presto zavrou, nemozne.

 

A který typ Dacie srovnáváš s Octavií ??

 

Já mám oktávku skoro 5 let a bez jakékoliv závady... :kol-46:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logana MCV, velikostne je to podobne. A to ze zrovna jedna Oktavka nema zavady nic neznamena, to je pouze statistika, nic vic, nic min. Beru lidi v blizkem okoli a take dle sebe a Skodovky jsou zatim jednoznacne nejhorsi. A je videt klesajici trend, to co mi vydrzela 01 v urcitem veku a najezdu, to se u 02 sralo u noveho auta a 20tis km. Clint uz vyreklamoval 2 popsane toaletaky zavad. Naopak Peugeot zadne takove podobne zavady nemel (ano vse mechanika), ale je divne ze i 10 let stare 2x 307 jezdi a bez zavad (spatna zadni loziska 60tis a jdou, znamy problem, poddimenzovane) a jinak nic. Pritom vsichni tvrdi, ze to jsou nejhorsi auta a ze jezdi podelane uz z fabriky. Nemam predsudky k zadnemu autu, pouze pozoruji okoli a jak jsem psal vyse, F3 mi prijde velice prakticke a dobre auto za jeste rozumnou cenu, ac nedostatky jsou a kdyby to auto melo jinej znak (kradeze), tak ho koupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli parkujes jen doma za vraty, tak ti muze byt motor ukradeny :), ted vazne, ten silnejsi TSi jede lepe nez starsi slabsi TSi, ale hure nez stary silnejsi TSi. Pokud by byly ty stare TSi upravene tou podlozkou, tak by jeli asi hure nez ty soucasne. Ja jsem mel moznost porovnat starsi zajete neupravene s novym nezajetym. Cili porovnani pro nove nevyslo priznive, coz by se treba otocilo po zajeti. Kazdopadne ten silnejsi novy jede pekne, slabsi neoslni, odveze. Priplatek je asi 15tis jestli se nepletu a za to mas 6ti kvalt (realne tak 5.5ku) a zadni kotouce, takze priplatek ma nejakou hodnotu, ne jen cip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logana MCV, velikostne je to podobne. A to ze zrovna jedna Oktavka nema zavady nic neznamena, to je pouze statistika, nic vic, nic min. Beru lidi v blizkem okoli a take dle sebe a Skodovky jsou zatim jednoznacne nejhorsi. A je videt klesajici trend, to co mi vydrzela 01 v urcitem veku a najezdu, to se u 02 sralo u noveho auta a 20tis km. Clint uz vyreklamoval 2 popsane toaletaky zavad. Naopak Peugeot zadne takove podobne zavady nemel (ano vse mechanika), ale je divne ze i 10 let stare 2x 307 jezdi a bez zavad (spatna zadni loziska 60tis a jdou, znamy problem, poddimenzovane) a jinak nic. Pritom vsichni tvrdi, ze to jsou nejhorsi auta a ze jezdi podelane uz z fabriky. Nemam predsudky k zadnemu autu, pouze pozoruji okoli a jak jsem psal vyse, F3 mi prijde velice prakticke a dobre auto za jeste rozumnou cenu, ac nedostatky jsou a kdyby to auto melo jinej znak (kradeze), tak ho koupim.

To sou kecy.....

A hlavně kolik je u nás registrovanejch škodovek...

Srovnáváš nesrovnatelné , když se díváš jen na cenu, to si rovnou kup Ladu.

Porovnávej Octavii s Astrou, Leonem, Focusem,  H I 30, Ceedem atd.

 

No visdíš a já u F1 měnil poloosu, vzpěry pátých dveří, zatékalo mi do ní  (do krátké i dlouhé), reznuly páté dveře...

 

Clint si hlavně stěžuje na ošoupanou řadičku a vrzání....

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...