Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hosi bratri. Ano me matce je 54 let. Ta ma podobny nazor jako vy. Jak nema tlacitkovy telefon je v prdeli. U vas bych ovsem takove archivni prahistoricke nazory necekal neb jste mladsi generace. Stejne jako by jste rikali, ze Kodiag je moderni klump. Stejne jako motor s turbem. Mikrovlnka, pracka, led TV co mate doma atd. To ze Vam neco nevyhovuje nebo jste lini se ucit novym vecem neznamena, ze ostatni vyuzivajic dnesni moznosti moderni doby jsou blbci.
Ano i ja mam ten SP. Mam v nem fotak, mobil, navigaci a nevim cosi kdesi co mi v ramci jednoho pristroje usnadnuje zivot. Nebo Pawouku misto internetbankingu chodite s brachou platit najem se slozenkou kazdy mesic stejne tak TV, radio atd. na postu ?
Nekdy mi v tomto prijdou vase nazory jako by jste pochazeli z jineho stoleti. [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám SIPO a zbytek dělám přes PC, neb se nemá používat stejný přístroj k ovládání účtu na který ti chodí potvrzující kódy k bankovním operacím.

Ano v  mobilu mám též OFF line mapy.

Nevím co se Ti na tom zdá divného. Já opravdu nepotřebuji k životu sedět pořád na internetu, to si raději zajedu s rodinou na výlet, nebo si přečtu knihu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zase názory... Já telefon využívám maximálně, notebook mám pracovní bez prav admina, takže tak akorát na net,mail.a práci. PC nemám, mám tablet a mám phone. Kdo nechce používat mobil na nic jineho kromě telefonování fajn, nikomu to neberu, ale proč se někdo stará o to z čeho fórum sleduji nebo co na telefonu dělám??? Že to na fóru nefunguje jak má, za to nemůžu ani já, ano Petrrr ani mobily, ono totiž fórum nefunguje korektně ani z PC!!!! A třeba FB ani žádnou jinou sociální síť pro sociály nemám a mit nebudu. Opravdové kamarády mám v mobilu, nebo se s nimi stýkám v práci, to na FB je jen pocit že někdo kamarády má, nic víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim. Nic se nema prehanet. Ty bankovni aplikace jsem myslel obecne ( jako muj 65ti lety kolega co bez ustrizku ze slozenky jako ze neco zaplatil neda ranu [emoji3] ) , ne ze bys mel to provadet pres mobil. To ja taky nedelam.
Ale fotky mi staci. Nemusim mit zrcadlovku za 30tis. U me je fotka jako fotka. Opravdu necekam 2h na to prave svetlo nez udelam fotku atd. Nejsem zadny profi fotograf. Selfie to souhlas - ovce. Navigaci v tom mam mozna lepsi nez co se prodavaji samostatne navigace za 6tis. Atd. Jinymi slovy neznamena ze kdyz nemam rad selfie ze si nebudu kupovat SP a budu tvrdit ze je to kram a klump atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cirou nahodou jsem prisel diky tomu ze se mi ukazuje kdy kde kdo ze znamych reaguje na vlakno ohledne stiznosti na moderatory fira apod.
Tak me tak napadlo, na koho, ze bychom si mohli z moderatoru stezovat. Ja protoze jsem odbornik pres stiznosti a mam v tom zalibu.
Tak si budu stezovat treba na Pawouka. Jen tak, aby rec nestala. Vsak mi ho dostaneme. Stejne jako komunisti Miladu Horakovou atd. Ukazeme mu pest pracujiciho lidu. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Petrrr napsal:

Cirou nahodou jsem prisel diky tomu ze se mi ukazuje kdy kde kdo ze znamych reaguje na vlakno ohledne stiznosti na moderatory fira apod.
Tak me tak napadlo, na koho, ze bychom si mohli z moderatoru stezovat. Ja protoze jsem odbornik pres stiznosti a mam v tom zalibu.
Tak si budu stezovat treba na Pawouka. Jen tak, aby rec nestala. Vsak mi ho dostaneme. Stejne jako komunisti Miladu Horakovou atd. Ukazeme mu pest pracujiciho lidu. emoji23.png

Dlouho to tam nebude - na tom se už usilovně pracuje. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, snížený podvozek :worthy:kol-48:

 

Dalším buzerace na STK se blíží:

http://byznys.lidovky.cz/system-e-call-poprve-v-akci-nabourane-auto-si-zavolalo-samo-o-pomoc-10b-/auto.aspx?c=A160905_190024_ln-auto_jko

A o šmírování nemluvě.



Proc tak negativne? Ja bych si to domauta nechal klidne domontovat... Dobrovolne. A rad. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...