Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Helo kokto, já netvrdím že je škodovka nejlepší a nejkvalitnější, ale když ty pořád brečíš nad prkotinama a nad neprofesionalitou servisu.

Tak si ku..a kup něco jinýho když tě to tak štve a nebreč na forech co to máš doma za sráč !

Mimochodem nechci od nikoho aby chválil škodovku do nebes, mám s ní a ze servisem za ta léta taky svoje zkušenosti, ale neberu to tak tragicky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auta už se nekupují, dnes je v módě operativní leasing, to bys měl vědět ;) na co kupovat, lepší si pučovat :D

pro tebe prkotiny, pro mě ne. a nevím proč sem to taháš, je to jak ohraná písnička :D a jinak to nečti, nikdo tě nenutí. už seš jak rudý právo, který máš tak rád :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný, kdo tady žvaní kraviny pořád dokola jak kolovrátek, jsi ty. Navíc často nemají hlavu ani patu, protože nejsi schopen dát dohromady kloudnou větu, která by dávala smysl a nemusela se dvě hodiny luštit a překládat do srozumitelné řeči. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, Pawouk said:

Že by ses zčistajasna najedou naučil srozumitelně česky?

To víš, já odmaturoval to už bylo dávno, tak přeci české školství = nejvyspělejší školství na světe, hlavně to vysokoškolské a učenské, to má velkou úroveň :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

Jsou zde plnokrevnici co jiz maji potomky. Ja cekam v podstate tretiho. Stringo ma 2, Stan 2. My muzeme mit plnou hubu. No a jsou tu pak taci co treba maji plnou hubu a pritom strili do prazdna atd. Proste chlap co nema alespon 2 deti neni ani chlap. A to ze se jen nekde vozi na necisto nic neznamena. emoji3.png

Takze takovej cikan je daleko vetsi chlap ,protoze ten ma  treba 15 deti. Chapu to dobre?:))

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho, driv platilo ze dite umi udelat kazdej. Dulezitejsi je dite uzivit a dobre vychovat. Dnes bohuzel uz neplati, ze ho umi udelat kazdej. Znam hromadu paru co meli ( maji) problem s neplodnosti. Nebyt moznosti dnesni mediciny rada paru by spatne skoncilo.
Tedy udelat dite je jen zacatek ovsem nemene dulezity jako to dalsi co jsem psal.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...