Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No ja nevedel treba, ze i rezidenti musi za to parkovani v modre platit. Co to je kurva za logiku. Nekde bydlim, platim dane a abych platil za to, abych u sveho domu mozna zaparkoval a to davate za byt v kralikarne milionove castky. To me poser. Kdepaak, vy Prazaci jste normalne chudaci. Chcipate tam jako mouchy na rakoviny ze spiny, hluku atd. Za chvili tam budete platit i za vzduch, ktery dychate. Pak se clovek nemuze divit ze 35 cisteho standartni prazsky plat je vam malo. Ja s mensim platem se tady muzu mit lepe nez vy v te zajeb.ne Praze. Kdepaaak, do Prahy nikdy!!!

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to je tak, když to tady řídí naplaveniny...

Dnes jsem musel vrátit služební Fabii. Takže jsem momentálně bez auta a nikdo mi není schopen říct, kdy a co dostanu. Ve firmě po převzetí novým majitel vládne totální chaos - oni vůbec netuší, co si to vlastně za skoro dvě miliardy koupili, nemají nic připravené a to se na to chystali tři roky. Bohajeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 minutes ago, Pawouk said:

jj, to je tak, když to tady řídí naplaveniny...

Dnes jsem musel vrátit služební Fabii. Takže jsem momentálně bez auta a nikdo mi není schopen říct, kdy a co dostanu. Ve firmě po převzetí novým majitel vládne totální chaos - oni vůbec netuší, co si to vlastně za skoro dvě miliardy koupili, nemají nic připravené a to se na to chystali tři roky. Bohajeho.

tak hold musíš začít podnikat sám nebo jít někam jinám :D hold to není taková prdel něco koupit a jak víme, Čeští ředitelé jsou velmi chytří a dokážou krásně poslat vytunelované peníze na svůj učet nebo do bitcoinu :D Takovej Ozi by ti mohl povídat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Petrrr napsal:

No ja nevedel treba, ze i rezidenti musi za to parkovani v modre platit. Co to je kurva za logiku. Nekde bydlim, platim dane a abych platil za to, abych u sveho domu mozna zaparkoval a to davate za byt v kralikarne milionove castky. To me poser. Kdepaak, vy Prazaci jste normalne chudaci. Chcipate tam jako mouchy na rakoviny ze spiny, hluku atd. Za chvili tam budete platit i za vzduch, ktery dychate. Pak se clovek nemuze divit ze 35 cisteho standartni prazsky plat je vam malo. Ja s mensim platem se tady muzu mit lepe nez vy v te zajeb.ne Praze. Kdepaaak, do Prahy nikdy!!!

No jo, ale ulice jsou veřejné, takže tím že zaplatíš 1200,- za rok tak máš povolené parkování, ne však nárok na místo. To by bylo fakt hodně levné, aby jsi měl svoje místo jisté.

A hlavně se tímto vytlačují z ulic automobilisti co tam nemají bydliště. Je to dost znát , hodně aut zmizelo z označených zón.

Především ty s RZ na kterých je S. A to mi vůbec nevadí.

Všude se nám sem cpou, pražáky pomlouvají, ale za pražskými platy jim hanba jezdit není !!

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ti co tam nebydli at si parkuji treba na lamparne. O tom po tom. To chapu, ze zabiraji mista tem co tam bydli. Stejne ale nechapu proc ti co tam bydli by za to meli platit uz i kvuli tomu ze si clovek neplati sve stani - reserve jak sam pises. Stejne jako by si platil za to, ze chodis po chodniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne je to jenom o penezich a ne o parkovani pro mistni. Kdyz vedi ze v te lokalite je napriklad 200 parkovacich mist a oni vydaj 300 povoleni k parkovani tak to fakt neni o dobrem zajmu pro obcany. Nehlede na to ze treba na sidlistich to nemazadny ucel kdyz uz ted ma kazdy druhy 2 a i vice aut a projekrovano je treba pro 15 aut  na barak se 40 byty

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...