Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Souhlas. Bud rad za to co mas. tyhle zase o neco ocesany novinky stoji za hovno. Ja mit prachy z fleku kupuji rychle Supa 2. dokud je. O2 jsem prokaucoval. Ale vsadil jsem sportku na vcera tak je tu nadeje. jen se mrknu jestli tam neco nepadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne kokto, budes tak bez sebe z Rapida, ze domu pojedu v tve O. Ale neni to tak spatne auto jak by nekdo mohl nabyt z mych komentu dojem. :-) Jen casem si na ty klady clovek zvykne a pak vidi uz jen ty mouchy. Nektere drobnosti se daji odpustit, ale pazvuky interieru na "ceskych" silnicich mi drasaji nervy every day. Uvidime v lete az se to prohreje a plasty se natahnou :-). Nebo az pres vylohu s tim vlitnu na Jarove do showroomu a podpalim to na miste az mi rupnou nervy. To se pak ty plasty prodlouzi urcite. :-):-):-)

Clinte co ukazes?

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne to musíš jako já, zapnout světla, a ostrikovačem na světla jim vystříkat vylohu :) 

 

já dnes chvíli testoval tuarega ovšem v dehetu 3.0 TDI 180kw, nejede to logicky, ale adaptivní podvozek je super, krásně to vše tlumí. a ta nová navigace co je i v O3, je fakt rychlá hlavně tuna lane asistentu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hlavně i velky odpor vzduchu i když to dáš dolů a vše na sport... možná trošku počipovat, ale více by se mě tam líbil ten 3.0 TFSI, si myslím že je fuk jestli to žere 9 nebo 11,5 litru...

i ty příplatky tam jsou drsný, 140 hadrů za kůži apod...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stryc mel tu predchozi generaci Touaregu 2,5 tdi R5 a nejelo to spatne. po dalnici to taky letelo pres 200 tacho a i kdyz zadnej zavodak to neni. melo jine prednosti. po D1 to z cloveka nevyklepalo dusi a to nemel adapt. podvozek. Ale tezke auto a pod 10l/100 kombi to moc neslo. Olejova napln 9 litru. Pneu 5tis jedna. no a po 20tis a 3 letech odesel DPF. Nastesti to stryc uhadal i po zaruce. Ovsem dle meho jak je auto velke z venku tak na to moc mista uvnitr nebylo hlavne v zadu a kufr. tedy pro obyc cloveka zbytecne auto s velmi drahym provozem, pokud clovek takove auto opravdu nepitrebuje obcas do terenu je to zbytecne. Na to stryc prisel po tech trech letech a prodal ho. ovsem z puvodni ceny 1,3 mil. ho prodal s 20ti tisici km a 3 letech za 550 tis. Hold si chtel splnit sen tak si ho draze splnil. Dnes ma Supa 2 fl v myslivci a je spokojen praktictejsi vuz a urcite u nej neztrati za 3 roky 700tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem před 3 roky zkoušel i 4,2 TDI v Q7 a to jelo ovšem už lepši, ale ten zvuk naftáku :( lépe řečeno tam nic není ani moc slyšet a je to krásně odhlučnený... 

jako spolujezdec sem se i vezl v GL500, to už jelo fakt hodně slušně a krásnej zvuk. ta spotřeba nebyla hrozná oproti těm naftáku, cca 14 litru....

ale nejsem fanda těhlech krabic, to se ti fakt musí líbit... sice neohýbám záda, ale zase natahuji nohy, třeba někdo má na to ideální postavu....

 

tak ono 20 tisíc za 3 roky, to se ten nafták ani nikdy neprohřál  a chudák dpf...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pac mel stryc dve auta a byl zvyklej jezdit za 5 litru tak tohle si bral jen na dalky. pac to jinak zralo. vim smesny ale bylo to tak. je presvedcenim dehtar a nejak ho zaskocilo ze jezdil kolem 10 l na 100. ale kdyz ho bral ns dalky jezdil za 7-8. Jo jsou to krabice ale svoje vyuziti take maji pro nektere lidi. Kdyz uz krabici tak poradnou treba toyota landcruiser V8. Jeste poctivy offroud. tyhle x5, touareg a jina SUV co kolikrat blato ani nevidi je dobry pro holky a paradoxne bych mozna rekl ze kdyz potkam nejake SUV tak to ridi zenska. Tuhle jednou na parkovisku u Kaufu zenska s mercedes GL couvala a divila se ze to nechce nejak jed. si nevsimla ze za sebou tlaci zaparkovanou fabii. malem sem smichy sezral volant. Tedy cim horsi ridic (zenska) tim vetsi auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty krabicoidy taky moc nemusm, jediné plus je, že do toho člověk lépe nastupuje. Na dálnice nevhodné kvůli velkému odporu vzduchu, s tím jak říkáte správně roste spotřeba, auta jsou těžká. Máme v práci toho Cruisera od Toyoty a jak jsem z toho byl zpočátku nadšenej, tak teď už bych to nechtěl. Sedíš tam jak na hajzlu a strašně těžkopádné auto. Spotřeba 13 litráčků a gumy bych platit nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strejda má to GL 500 taky a jede to suprově, jenže obyčejného člověka by to auto sežralo. Jen ty gumy bych asi nedokázal koupit z jedné výplaty. Ale zaskočil mě, když mi řekl, že ho stojí provoz méně než když měl BMW 6... Jinak mají doma ještě Audi A8L (to ani nevim co to "L" znamená a teď si koupili "na blbnutí" BMW M3 cabrio v úpravě AMG...  jak já vždycky závidím, když přijedu do toho vozového parku se svou OII na kávu  :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je fakt inteligence, koupit si auto a pak ho mít v garáži,protože hodně žere :D :D 

 

klinte ono se do toho moc pěkně nenastupuje, měchy byly co nejníže a stejně sem musel natáhnout nohy na vstup, takže nekrčím záda ale nohy, jakej to má smysl? možná ozi by nohy nemusel natahovat...

 

nejlepší že to má vše start stop systém :D nastartoval sem a po 20 sekundách na křižovatce chcíp ho, ideální pro naftáka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SUV jsou pohodlny, natahovat se nemusim abych tam nastoupil, dodavkovy a SUv posed mi nijak nevadi - na delsi cesty je pohodlne tak jet. a hlavne to nedrnca.

 

jinak k tomu kokto cos psal, mam kolegu, ktery ma 3 auta sam pro sebe - MB A na jezdeni po praze, GL na jezdeni s rodinou na dovolenou a CLK na vikendove vyjizdky. A treba s CLK loni najel asi 400km, ale ma ho porad. ;)

 

proste vse je otazkou priorit a penez, ktere si ochoten investovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, my žebráci (kromě Kokty - tomu je 18 a už má L&K) musíme mít jedno auto na všechno, tedy do práce, na ježdění s rodinou, na dovolenou i na víkendové projížďky. Takže vyhrává Oktávka :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, už jsem tu taky; týden v Ostravě školím popeláře a tady se to rozjede, že ani stíhat číst to nejde  :kol-28:

 

post-36409-0-07470100-1392547340_thumb.j post-36409-0-57376100-1392547356_thumb.j

 

Hele chlapci dotaz: jde rozchodit VAS i na W7 64Bit? ;) Hm, tak nejde. Díky Marku za info  :kol-47:

Editováno: , autor: Honza9007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...