Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No nejvice se brzdy sjizdi ve meste, kde sice nebrzdis tak intensivne, ale brzdis opakovane. A to je lepsi pro rovnomerne sjizdeni kotoucu.
U Rapida nemam ani ten nejmensi problem. S nim ale jezdim denne 2x20km.
Tak kapitane ty najedes za jednu cestu co ja za mesic.
Jakmile ti ale narezne lem kotouce nebo drazka a nejde jen o povrchovou rez tak to uz ty desticky nesjedou i kdyby ses posral a pak to dela ty ruzny problemy.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději jsem to z toho podpisu smazal. Omlouvám se!

Jinak Petře, spíše mi jde o prostor. Chci otestovat, co dokážu do toho auta dostat. Osobně nechci do domu tahat combi, takže jde o to, zda do auta dám kočárek a tašky s nákupem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sabizo, vejde nemusis mit obavy. Kocarek s nakupy mame za sebou. Ted nas to bude cekat znovu. A to mam Rapida ktery ma o par litru kufr mensi. Kombi si myslim je spis nadbytecny ve vetsine pripadu.

To píšeš jen proto, že jsi combi neměl [emoji6]

To je fajn vědět. Díky moc. [emoji6]

Hele u Octavie je pravda, že kufr je naprosto stejný u combi i sedanu... co se týče porovnání pod roletou. Několikrát se mi stalo, že jsem hodně docenil možnost nechat roletu staženou a těch "pár" cm nad roletkou mi hodně pomohlo. Neříkám, že to využiješ, neříkám že kvůli pár situacím si má člověk kupovat combi, ale když se ti bude combi líbit, nevidím důvod, proč si ho nekoupit. Kecy o vození zbytečného vzduchu a kilech navíc už beru s úsměvem, je to naprostá blbost nehledě na to, že je combi ve většině případech stabilnější kvůli tužší karoserii a většímu převisu na zadku... Takže tak no...

PS: názor majitele combi po 8-mi letech užívání [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, většina majitelů aut si je kupuje podle toho, na co má a na co ho bude využívat. Blábolení nějakého kokty na tom nic nezmění - ten si totiž zásadně kupuje auta s motory, které mu nevyhovují, barvou která se mu nelíbí a kufrem, který nepotřebuje. A pak to mele pořád dokolečka po celém internetu. :kol-46:

  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...