Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

2 hours ago, Petrrr said:

doufám že to pochopí i porsche, co udělali s caymanem 718 = za to bych jezabil. dát tam jenom 4 válec pro dementy z EU.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja nepatrim mezi ty co by mel nekomu jakoukoliv nynejsi Skodovku zavidet. Spis vsechny lituji. A pokud se neco zasadniho nezmeni moje dalsi auto Skoda rozhodne nebude. I kdyby Cert na Skode jel a delali i RS nevim co.
Je to stejne jako by sis domu objednal remeslnika na vestavenou skrin napr. a on by svou praci odflakl, objednal by sis ho nekdy znovu? Ja nikoliv.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To my všichni víme, že jsi se škodárnou nespokojený, ale mám vážné obavy, že jinde to nebude o moc lepší.

Mno pokud mě moje octa nevypeče, zůstanu nejspíš u koncernu i při výběru dalšího vozu, ale to je momentálně někde ve vzdálené budoucnosti, takže raději nslibuji, aby se mi to zde potom nevrátilo jako bumerang - viz třeba případ Clint vs. diesel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jen o to ze nejsem spokojem s tim svym ale ze i vy nejste spokojeni vy se svymi. Kdyz i Clint pise ze by priste zvazil Japonce tak to uz zvoni zvony na kat.sv.Vita na povazenou. Mne se proste Skoda svou kvalitou zprotivila. To ze neumi udelat nevrzajici interier u Rapida, ok, ale on to neumi udelat ani u Octavie, Superbu litaji z karoserie listy atd. atd.. Navic ja jsem presvedcen ze jsou stale automobilky co umi delat kvalitnejsi interier atd. a auta v ramci moznosti. Vsak Clint dokud si nekoupil O3 byl taky nekompromisni Skodovak a uz mluvi jinak. Jinak mne se taky koupe noveho x let netyka. Skoda je dnes jen pozlatko nafouknute marketingem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mé O2 začal děsně vrzat tapec u řidiče. Něco tam lupe když jedu....  ale já to už neřeším ihned, to bych jinak byl furt v servise.... do listopadu to snad ještě se stahovačkou vyreklamuju, když zbyde nějaký čas.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výjimečně musím s kinderPetrrrem souhlasit, O3 zklamala vrzajícím interiérem hodně. Jinak to celkem jde. Taky mě sere, jak je to tvrdé, ale to dělá podvozek a kola. Když jsem jel půjčenou O3 na 16" kolech a standard podvozku, myslel jsem, že sedím v mercedesu, jak se to houpalo a žádnou díru jsem ani necítil. Bylo to o sto procent lepší. Už bych ten podvozek nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Rapidu si vyklepanej jak startka i bez sport podvozku. Ono MR 13 meli integrovanej sport podvozek uz v cene. Zase mezi tim vsechny cesty po kterych nyni nejvic jezdim uz jsou s novym kobercem castecne jsem si asi taky zvykl. Tedy uz mi to nevadi tolik jako mi to vadilo na zacatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Clint napsal:

Výjimečně musím s kinderPetrrrem souhlasit, O3 zklamala vrzajícím interiérem hodně. Jinak to celkem jde. Taky mě sere, jak je to tvrdé, ale to dělá podvozek a kola. Když jsem jel půjčenou O3 na 16" kolech a standard podvozku, myslel jsem, že sedím v mercedesu, jak se to houpalo a žádnou díru jsem ani necítil. Bylo to o sto procent lepší. Už bych ten podvozek nechtěl.

Dobře Ti tak ... to je pořád 16" jsou dětský kola  a mám taky sportovní podvozek heč... a vidíš teď ti drncá prcka a vrže kdeco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to tak, uznávám....sport podvozek je pro normální lidi, co nejezdí ve 150ti ostré zatáčky k hovnu. Tvrdé jako prase a to mi nikdo nevymluví, protože rozdíl jsem osobně vyzkoušel a je to znát ne hodně, ale uplně maximálně.

  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...