Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Radius napsal:

Co ze to delas za praci?

 

 

Vybírám na nádraží vajgly z košů. Čas od času se mi poštěstí a najdu i pár korun, tak si skočím pro krabičák do sámošky. Teda... pokud není státní svátek a není zavřená.

 

Ale jinak dělám „ajťáka“ (krásné, říkáme si tam tak všichni) v datovém centru DHL na Chodově. Ta krásná budova, která jde vidět při vjíždění na D1. ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu na ty víkendové směny. Už jsem domluvený. Budu ovšem dělat pouze „Jiné pomocné skladové práce“. Paní na telefonu říkala, že jde o mytí hajzlů a koupelen po noční směně. Nic těžkého.

 

Jinak mají nápoje po celý den zdarma. Snad budou mít alespoň Braníka v PET láhvy.

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
Vybírám na nádraží vajgly z košů. Čas od času se mi poštěstí a najdu i pár korun, tak si skočím pro krabičák do sámošky. Teda... pokud není státní svátek a není zavřená.
 
Ale jinak dělám „ajťáka“ (krásné, říkáme si tam tak všichni) v datovém centru DHL na Chodově. Ta krásná budova, která jde vidět při vjíždění na D1. [emoji6]

Si myslim ze to neni spatny, krasne ti tam jede metro a kdyz mas az od 12ti, tak muzes vzit HTP a bez problemu se tam dopravis a v noci zpět.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Radius napsal:

Si myslim ze to neni spatny, krasne ti tam jede metro a kdyz mas az od 12ti, tak muzes vzit HTP a bez problemu se tam dopravis a v noci zpět.

 

Sockou zásadně nejezdím. Štítím se lidí a houmlesáků. Dělám většinou od sedmi do tří, někdy do čtyř, takže jezdím ráno, kdy je Praha prázdná a odpoledne, kdy je ještě relativně průjezdná. Všeho všudy mi to do práce trvá 20 minut z Bohnic a 30 minut odpoledne domů. Hned za kanclem máme dvě obrovská parkoviště a hned v OC Chodov je ještě Park and Ride za 20 korun na den, takže pohodka a klídek.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To podporuje moji teorii, ze presne lide tveho typu, co jezdi klasicky na devatou a vecer domu, tu Prahu ucpavaji. Z mista do mista, kam se da v pohode dojet MHD, jedou radsi autem, protoze jsou proste pohodlni. Tech pekaru, instalateru, zasobovacu a kuryru je sice hodne, ale ucpou to bile limecky z kanclu. Je to kazdeho volba, ja bych na to nemel nervy. Metrem nebo na kole to projedu v pohode a jeste k tomu mam nejaky pohyb, kdyz sedim cely den na zadku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl kouknout na ten Amazon. Dal jsem si Rump steak s opékaným bramborem a fazolkama se slaninou. Pokecal s managerama a shodli jsme se, že je potřeba snížit platy a přidat práci náplavám. ;-) Přeci jenom dát za steak z Anguse 130,- je moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, epo napsal:

To podporuje moji teorii, ze presne lide tveho typu, co jezdi klasicky na devatou a vecer domu, tu Prahu ucpavaji. Z mista do mista, kam se da v pohode dojet MHD, jedou radsi autem, protoze jsou proste pohodlni. Tech pekaru, instalateru, zasobovacu a kuryru je sice hodne, ale ucpou to bile limecky z kanclu. Je to kazdeho volba, ja bych na to nemel nervy. Metrem nebo na kole to projedu v pohode a jeste k tomu mam nejaky pohyb, kdyz sedim cely den na zadku ;)

 

Tak to jsem rád, že jezdím do práce na sedm nebo čas od času na dvanáct. A ještě k tomu jsem moc rád, že když jedu na dvanáct, využívám Blanku a jížní spojku, abych se vyhnul centru.

 

Jinak už si někdy byl v osm ráno na céčkovém metru? Fajn zábava toho typu, že se v metru nepohneš... pokud se do něj vůbec vlezeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, ze jo. Jezdi co dve minuty. Kdyz se nevlezu do prvniho, tak do druheho. V souprave se nepotrebuju moc pohybovat. Staci, ze se to pohybuje se mnou :) Ale je fakt, ze vic jezdim do prace na kole a jediny spunt, co na trase mam, je ucpany Palacak, kdyz vyrazim pozde. Mohl bych byt sice prase a objet to po chodniku nebo tramvajovych kolejich, ale snazim se byt kolegialni a tech 5 minut si tam holt pockam... jinak klidek pohoda ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, stačí, když se pohybuje s Tebou, ale taky potřebuješ, aby ses do toho metra vůbec dostal, což je v dopravní špičce na Kobylisích docela nemožné. A je jedno, zda čekáš na první nebo třetí metro. Buď je jedno metro nacpané lidmi z Proseku nebo je druhé metro nacpané lidmi z Letňan a Proseku. Toto je prostě realita, kterou jsou více než rok prožíval, když jsem se snažil jezdit metrem z Bohnic do Krče. Plno nevychovaných dětí, nemocných, neohleduplných a podivných lidí. Pak jsou samostatným příběhem lidé s koly nebo „mamynky“ s kočárky, které si myslí, že jim patří svět a celá souprava metra se musí posrat, protože zrovna nastoupila a potřebuje 10m2 místa. To raději s ženou sednu do auta a jedu ve dvou do práce autem. Nehledě na to, že ráno mi cesta zabere 20 minut, místo 40 minut v MHD.

 

Taky bych jezdil na kole, kdyby to nebylo přes 20 kilometrů a nechyběly cyklostezky... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Sabiza napsal:

Jasně, stačí, když se pohybuje s Tebou, ale taky potřebuješ, aby ses do toho metra vůbec dostal, což je v dopravní špičce na Kobylisích docela nemožné. A je jedno, zda čekáš na první nebo třetí metro. Buď je jedno metro nacpané lidmi z Proseku nebo je druhé metro nacpané lidmi z Letňan a Proseku. Toto je prostě realita, kterou jsou více než rok prožíval, když jsem se snažil jezdit metrem z Bohnic do Krče. Plno nevychovaných dětí, nemocných, neohleduplných a podivných lidí. Pak jsou samostatným příběhem lidé s koly nebo „mamynky“ s kočárky, které si myslí, že jim patří svět a celá souprava metra se musí posrat, protože zrovna nastoupila a potřebuje 10m2 místa. To raději s ženou sednu do auta a jedu ve dvou do práce autem. Nehledě na to, že ráno mi cesta zabere 20 minut, místo 40 minut v MHD.

 

Taky bych jezdil na kole, kdyby to nebylo přes 20 kilometrů a nechyběly cyklostezky... :D

Kdyby v Praze byly cyklostezky, jako že cyklostezky a ne že naženou cyklisty pod kola auta, tak bych na kolej jezdil taky. Pro takové elektrokolo nemá s 20 km trasou každý den žádný problém... tedy krom počasí, ale např. lonský rok by bez pár dnů v praze šel projezdit na kole celý, ale cyklistická sít a možnost parkování kol to naprosto vylučují. Přitom je to reálně jediná možnost jak řešit dopravu v Praze, protože na silnici prostě 1.3M lidí v tak malé oblasti jako je Smradlákov prostě neprocepeš, nehledě na to že se nedá parkovat ani v modrých zonách, město totálně sere na parkování jen kasíruje a Céčko je totálně přetížené, víc vlaků a víc lidí už prostě převést nemůže. Aktuální situace prostě nejde řešit, jedině cyklotrasama ,věřím že dost lidí by to využilo, ale to ti neřeší když máš špatné dny tak se ty lidi na ty silnici a koleje zase nahrnou.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motosman

:ten počet je výsměch musí se jednat o stovky, tisíce míst.

 

Já vůbec nechápu jak je možné že když není hotový pražský okruh (a kvůli finančním zájmům ani nikdy hotový nebude) jede blanka ve zkušební provozu a vysí na ní otazník uzavření do doby dokončení okruhu, docela funkční stavba ulevující částí města. Jak je možné že fašistické modré zony, které poslali prahu zpět do totality, mohli projít, aniž by kdokoli dořešil záchytná parkoviště a příměstskou dopravu ? To je naprosto absurdní, se tam zcela zjevně odráží že modré zony nám vůbec neslouží, jen kasírují. K čemu mi je modrá zona u baráku kde cáluju 1500 ročně a stejne hledám hodinu místo na parkování ? Dřív se aspon ty auta ráno a večer promíchala, dnes ne stojí to tam na ládví celý den, jak zvednu kotvy už nezaparkuji, nehledě na to že jsou ty zony rozkouskované, proč sakra jako nemůžu parkovat v jiné městká částí ? Když chci jít něco nakoupit tak musím do obchodního centra kde mají vlastní parkoviště... totální likvidace malých živnostníku ve Smradlákově... 

PRACHY PRACHY PRACHY, jde blejt.

 

Nehledě na radarový fašizmus který vládne napříč celou republiku, který nemá nikdy v Evropě obdoby, snad jen v Londýně.... jasný... lepší plynulost dopravy.... tím krmte jiné dementy.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Sabiza napsal:

Jasně, stačí, když se pohybuje s Tebou, ale taky potřebuješ, aby ses do toho metra vůbec dostal, což je v dopravní špičce na Kobylisích docela nemožné. A je jedno, zda čekáš na první nebo třetí metro. Buď je jedno metro nacpané lidmi z Proseku nebo je druhé metro nacpané lidmi z Letňan a Proseku. Toto je prostě realita, kterou jsou více než rok prožíval, když jsem se snažil jezdit metrem z Bohnic do Krče. Plno nevychovaných dětí, nemocných, neohleduplných a podivných lidí. Pak jsou samostatným příběhem lidé s koly nebo „mamynky“ s kočárky, které si myslí, že jim patří svět a celá souprava metra se musí posrat, protože zrovna nastoupila a potřebuje 10m2 místa. To raději s ženou sednu do auta a jedu ve dvou do práce autem. Nehledě na to, že ráno mi cesta zabere 20 minut, místo 40 minut v MHD.

 

Taky bych jezdil na kole, kdyby to nebylo přes 20 kilometrů a nechyběly cyklostezky... :D

Jezdim prazskou MHD, vcetne metra od detstvi a tak hrozne to zas taky neni. Driv vsichni cetli noviny, ted kazdy cumi do mobilu a bordel je tam jen obcas. Ve spicce je narvano, ale nevim jestli jsi nekdy zazil metro treba v Parizi, Londyne nebo Rime. to je teprv peklo. Celkem mam s cim porovnavat a Praha je v porovnani s jinymi mesty, co jsem zazil, fakt stale zlata. I co se tyce zjevu a existenci v mhd.

Problem cecka je, ze melo jet do Bohnic a ne na Prosek. Nebo mit v Kobylisich rozdvojku - v Londyne bezna vec uz od minuleho stoleti, u nas stale neresitelny problem... O Decku, ktere by odlehcilo z jihu ani nemluve. 

 

Cyklostezky nejsou, protoze neni poptavka. Kazdy jenom narika, jak se po Praze neda/boji se jezdit na kole, protoze neni infrastruktura, ale to je jak o vejci a slepici. Ma byt driv cyklostezka nebo ten co nekam jede na kole? Pro dva cyklisty za den cyklostezku nikdo budovat nebude, pro dve ste uz se mozna nekdo zamysli, pro dva tisice uz to bude zajimave volebni tema. Ale radsi toho necham, tady jsem na blbem foru a za chvili mi budete nadavat, ze jsem cykloterorista ;)

Btw, mam to do prace 15 nebo 20 kilaku, podle toho jestli jedu kratsi nebo delsi trasu...a pravda dva kopce na zahrati po ranu :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, zažil jsem veřejnou dopravu jak v Hamburku, tak v Paříži a nikdy nebyla tak přecpaná jako v Praze, hlavně po tom, co zavedli na Praze 8 skvělé modré zóny. Dokonalost... problém celého MHD v Praze je, že se zavádí zóny a omezení pro řidiče, ovšem nějak se zapomnělo na MHD. Céčko dnes jezdí na maximum a je přeplněné, autobusy jezdí často a jsou přeplněné. Ne, děkuji. Raději budu jezdit autem, kde mám pohodlí. A to nemluvím o nedostatečném MHD spojení z okolních vesnic Prahy. Stavím ve Vodochodech, kde je velká poptávka po autobusech. Zlepšili infrastrukturu tím, že přidali dva autobusy za hodinu. Jasně, ono by to stačilo, ovšem pokud autobus jede z Vodochod na Kobylisy 33 minut? To fakt jako ne. Do takové srandy mě nikdo nedostane. Hlavně když z vesnice hned vedle jezdí autobus 15 minut. Pak se nikdo nesmí divit, že mimopražští řidiči raději sednou do auta, projedou Prahou a zaparkují u práce. Smysl P+R zaniká, protože v osm ráno jsou na Praze 8 naprosto plné, Letňany jsou nepoužitelné a další P+R parkoviště jsou mimo civilizaci nebo na jihu Prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15degren:
Takových míst pro "postižené" je tam víc. Nicméně Praha není zrovna pro cyklisty ideální. Samý kopec, kostky, úzké ulice atd...
A to lobby je na té fotce také dobře vyjádřeno. Invalida je jen jeden. Zatímco cyklistů mraky. Tož invalida ať jede MHD. Paradoxně tam ještě nikdo kolo nenechal.[emoji23] A to je pořád dokola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám zase auto

Motos me predbehl :D, a tu naftu jsi prodal?

Jasně, stačí, když se pohybuje s Tebou, ale taky potřebuješ, aby ses do toho metra vůbec dostal, což je v dopravní špičce na Kobylisích docela nemožné. A je jedno, zda čekáš na první nebo třetí metro. Buď je jedno metro nacpané lidmi z Proseku nebo je druhé metro nacpané lidmi z Letňan a Proseku. Toto je prostě realita, kterou jsou více než rok prožíval, když jsem se snažil jezdit metrem z Bohnic do Krče. Plno nevychovaných dětí, nemocných, neohleduplných a podivných lidí. Pak jsou samostatným příběhem lidé s koly nebo „mamynky“ s kočárky, které si myslí, že jim patří svět a celá souprava metra se musí posrat, protože zrovna nastoupila a potřebuje 10m2 místa. To raději s ženou sednu do auta a jedu ve dvou do práce autem. Nehledě na to, že ráno mi cesta zabere 20 minut, místo 40 minut v MHD.

 

Taky bych jezdil na kole, kdyby to nebylo přes 20 kilometrů a nechyběly cyklostezky... [emoji3]

Tak na cas nelze nic rict, ten si zatim nekoupime, to je zatim jedina spravedliva vec na svete. Ja to mel z invalidovny autem +-35m do prace, tramvaji zhruba 50m kdyz to jelo na cas. Pozdeji zrušili spoj, takze tramvaj a metro a to jsem byl razem na hodine kdyz to jelo, problem byl ze na Karlaku jsem pravidelne cumakoval i az 20min (běžně tech 10), takze do prace jsem jezdil jen tak tak. A cesta na 70m. Pak nejakyho intose napadlo udelat vyluku a ejhle, novy spoj jezdici pres Zizkov, v praci dvouma tramvajema za 25m! To vydrzelo jen 2 mesice. Po znechuceni se souzitim v panelaku a celkove posranou MHD jsem odesel do strednich cech a mam svatej klid, cesta mi trva průměrně 45m autem a ano, mam vyssi naklady, ale za ten klid to stoji. A nemluvim o tom, kolikrat se mi stalo ze nejely tramvaje, v Kobylisich nejakej sebevrah v metru, pes v tunelu na Vaclavaku, v zime led na trolejich apod.... domu tedy cesta zabrala i přes 2h náhradním busem, kde slovo sardinka je honosne slovo.

Jasne, ze jo. Jezdi co dve minuty. Kdyz se nevlezu do prvniho, tak do druheho. V souprave se nepotrebuju moc pohybovat. Staci, ze se to pohybuje se mnou [emoji4] Ale je fakt, ze vic jezdim do prace na kole a jediny spunt, co na trase mam, je ucpany Palacak, kdyz vyrazim pozde. Mohl bych byt sice prase a objet to po chodniku nebo tramvajovych kolejich, ale snazim se byt kolegialni a tech 5 minut si tam holt pockam... jinak klidek pohoda [emoji6]

 

Odvazny clovek, po Praze na motorce, kole, mopedu... pro silne natury. A cekat nekde 5m kazdy den? Nevim co presne myslis, ale to bych to kolo radsi prevedl pokud by to slo.

motosman

:ten počet je výsměch musí se jednat o stovky, tisíce míst.

 

Já vůbec nechápu jak je možné že když není hotový pražský okruh (a kvůli finančním zájmům ani nikdy hotový nebude) jede blanka ve zkušební provozu a vysí na ní otazník uzavření do doby dokončení okruhu, docela funkční stavba ulevující částí města. Jak je možné že fašistické modré zony, které poslali prahu zpět do totality, mohli projít, aniž by kdokoli dořešil záchytná parkoviště a příměstskou dopravu ? To je naprosto absurdní, se tam zcela zjevně odráží že modré zony nám vůbec neslouží, jen kasírují. K čemu mi je modrá zona u baráku kde cáluju 1500 ročně a stejne hledám hodinu místo na parkování ? Dřív se aspon ty auta ráno a večer promíchala, dnes ne stojí to tam na ládví celý den, jak zvednu kotvy už nezaparkuji, nehledě na to že jsou ty zony rozkouskované, proč sakra jako nemůžu parkovat v jiné městká částí ? Když chci jít něco nakoupit tak musím do obchodního centra kde mají vlastní parkoviště... totální likvidace malých živnostníku ve Smradlákově... 

PRACHY PRACHY PRACHY, jde blejt.

 

Nehledě na radarový fašizmus který vládne napříč celou republiku, který nemá nikdy v Evropě obdoby, snad jen v Londýně.... jasný... lepší plynulost dopravy.... tím krmte jiné dementy.

Jojo presne, mistni odjel do práce, prijel cizak. Cizak odjel, mistni mel kde zaparkovat. Na invalidovne je relativne mista dost, ale ted tam stojej plechovky duchodcu, ktery jsou obrostly mechem. A nezaparkuje nikdo. Ja si tam platil vyhrazeny misto, pac jsem mel auto po roce omlaceny jak prase, kostovalo to 1200 mesicne.

O Ladvi nemluv, mistni jsou liny platit 1500 a tak zabrali Dablice, vsude jen same A. Nejak se ty modry zony minuly ucinkem a neznam zatim nikoho (z mistnich), kteri by s nima souhlasili.

Ps:

Koukam ze tohle vlakno je jak kino, kazdej sem chodi jak na premieru filmu, nikdo ani neduta a jen cte.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...