Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vcera jsem to hajhulacky auto videl. Tahnul se 30 po zizkove, oranžovej majak a porad pribrzdoval (bylo sero, asi mu to moc nebralo). Takze za nim kolona az na na invalidovne ;), parada. Hodis to tedy do temnych uzkych ulicek, prelitnes brzdice a mas prahu volnou.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale lidi, kteri prosadili ty modre zony snad nekdo zvolil ne? Meli to v programu, tak co se pak vsichni divite a nadavate. Chodim volit a na komunalni urovni to dam tem, kteri maji v programu treba ty cykloopatreni.

Bydleni v satelitech je kapitola sama o sobe. To co tu popisujete jsem nechtel zazivat, tak jsem si poridil bydleni primo v Praze. Vsechnu vybavenost mam v pesi vzdalenosti od baraku. Nemam zahradku a bazen, za to debilni sousedy, to je fakt...

Prahou se da i na kole, ale souhlas, je to i o trase a zazemi v miste dojezdu. 5 minut zdrzeni na trase mam, kdyz chytnu kolonu z Lidicke pres most na Palacak. Jinak jedu plynule... na kole se ma jet, ne ho vodit nebo vozit metrem (pokud neni rozbite) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapáci, je čas zveřejnit listopadový termín srazu!!!

 

 

Náš tradiční

Čaj o páté

se koná ve středu 9. listopadu v Nesuchyni, jako v říjnu

v hotelu Lions!

 

Rezervace je zajištěna.

 

Účast již potvrdili:

 

Clint - náčelník

Ozi Toretto - toho času invalida

Motosman - nyní bez haldexu

Petrrr - pokud manželka neporodí sousedovi sviště

Stanmar - autobus v depu

Pawouk - náš Mirek Dušín

Kočkagin - ten s tím Lambem

Pancho - myčka bude mejt sama

Tomiikk - zase na chvíli a prej na čas

SidCZ - pořádně se nadlábnout

Sabiza - ten vejfuk prej ještě neupadne

 

 

Nové tváře rádi uvidíme....

 

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, motosman napsal:

Takových míst pro "postižené" je tam víc. Nicméně Praha není zrovna pro cyklisty ideální. Samý kopec, kostky, úzké ulice atd...
A to lobby je na té fotce také dobře vyjádřeno. Invalida je jen jeden. Zatímco cyklistů mraky. Tož invalida ať jede MHD. Paradoxně tam ještě nikdo kolo nenechal.emoji23.png A to je pořád dokola...

 

Nestojí tam proto že se po praze reálně jezdit na kole nedá, to že je kopcovitá je pravda, ale nic co by se dnes nedalo vyřešit elektrokolem, stejně se do práce nechceš zapotit. Jak řikám, do většiny míst se kolem bezpečně dostat nedá, půjčil jsem si od PRE elektrokolo, bylo to fajn, ale velmi nebezpečená doprava přes silnice, musíš překonávat místa kde cyklostezka zmizí... jako je to velmi náročný terén pro ostříleného borce, např. ženu nebo děti si takto nedovedu představit, nehledě na to co vše musíš dýchat... proto tam kolo nikdo nenechá.

 

před 2 hodinami, Radius napsal:

 

 

Jojo presne, mistni odjel do práce, prijel cizak. Cizak odjel, mistni mel kde zaparkovat. Na invalidovne je relativne mista dost, ale ted tam stojej plechovky duchodcu, ktery jsou obrostly mechem. A nezaparkuje nikdo. Ja si tam platil vyhrazeny misto, pac jsem mel auto po roce omlaceny jak prase, kostovalo to 1200 mesicne.

O Ladvi nemluv, mistni jsou liny platit 1500 a tak zabrali Dablice, vsude jen same A. Nejak se ty modry zony minuly ucinkem a neznam zatim nikoho (z mistnich), kteri by s nima souhlasili.

Ps:

Koukam ze tohle vlakno je jak kino, kazdej sem chodi jak na premieru filmu, nikdo ani neduta a jen cte.

 

Jo toho jsem si všiml taky, ale paradoxně se na ládví uvolnili jen fialové zony, které tuším musí platit i místní, já teda na nich radši neparkuji. Závěr toho celého je že se problém jen odsouvá do jiné městké části. Těch pár lidí co se nakonec rozhodlo jet MHD, zapříčinilo totální kolaps MHd, které už prý posílit nejde, tak jak to jako chtějí řešit ? Záchytné parkoviště na kobylisých o 40 místech je absolutní výsměch a chcaní lidem do tváře. Zastávám názor, že prostě modré zony, nemají nárok na to být zavedeny, když město odmítá nebo furt odkládá řešit záchytná parkoviště. Vůbec mi nejde do hlavy jak to vůbec mohlo bez záchytných parkovišt projít. To je jako že naplnímě tedy tu cisternu benzínem, ale oheň co tam je neuhasíme. Ty lidi co jezdí do práce z periferie prahy do centra tam prostě nějak dojet musí. Mhd bylo dost přetížené už před zavedením modrých zon a ted už některé části jsou prostě v hajzlu úplně. Kolega co dojíždí ze satelitu, se dohodl na přesunutí pracovní doby z 8h na 10h do 18h, protože prostě se do práce dřív nedostane. To že lidé piskují... jako to že někdo bydlí na periferii ale maká v centru, přece neznamená že nemá nárok na to co ostatní, normálně příspívá k chodu systému i do městké pokladny, jsou to jen blbé keci lidí z centra Smradlákova co se sem naplavili po 97 houfně z vydláková a stihli si zkoupit relativně levné byty. Lidí s Ačkem co prská na Ska je hromada, ale vůbec nemají nárok, plní této části společnosti stejnou úlohu. V první řadě musí fungovat ekonomika města, pak se může řešit to že rezident si nemůže na svojí bytovou jednotku zaparkovat 4 auta.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě jakožto obyvatele Prahy 6 tolik netrápí nečinnost radních ohledně záchytných parkovišť tak jako ty co sem dojíždí ( taky proč by to měla Praha platit ze svého rozpočtu - co pro nás na oplátku udělá středočeský kraj ?), já jen sleduji jak se nám v naší oblasti začínají plnit již tak dost plné parkovací plochy automobily s RZ a písmenem S a U.

Jak jezdí plné MHD vím z vlastní zkušenosti, každopádně jde o to, že v naprosté většině automobilů sedí jeden člověk, z toho dost velká část ráno nejprve rozveze děti do škol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 minutes ago, stanmar said:

No mě jakožto obyvatele Prahy 6 tolik netrápí nečinnost radních ohledně záchytných parkovišť tak jako ty co sem dojíždí ( taky proč by to měla Praha platit ze svého rozpočtu - co pro nás na oplátku udělá středočeský kraj ?), já jen sleduji jak se nám v naší oblasti začínají plnit již tak dost plné parkovací plochy automobily s RZ a písmenem S a U.

Jak jezdí plné MHD vím z vlastní zkušenosti, každopádně jde o to, že v naprosté většině automobilů sedí jeden člověk, z toho dost velká část ráno nejprve rozveze děti do škol.

furt akorát hudruješ jak pubertální 40 letý muž. taky měj někdy ze života radost! ale to jsou profi řidičové, furt vše vidí černě!

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Hurikan88 napsal:

Stane, to jsou silná slova, upřesnil bych : je to sráč za babku :D  Minulá generece Cupry byla v bazaru dost pod cenou než naše vysněný RSka :kol-130:

 

 

 

No jo, ale Seat má větší propad ceny jak Škoda, přitom je to stejnej šuplík:D

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem četl test té nové Aztéky od Seatu, tak vychází to docela dobře. Píšou akorát, že palubka žádná hitparáda a hlavně ta 1,4 TSI je prej na to auto slabá jak moucha. Maximálka je pod 190, auto je těžký, krabicoidní, záchodové sezení a velkej odpor vzduchu. Prostě městské auto pro buchty.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...