Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 12 minutami, Petrrr napsal:

emoji23.png Nekdo musi proti tomu kapitalismu a vykoristovani lidi bojovat. emoji23.png
No na tenhle argument jsem cekal, ze nekdo nekde delat nemusi. To mozna v Praze, kde ma clovek prac. prilezitosti dost. Jinde jeste v republice jsou lide co jim nic jineho nezbyva. Navic to nekdo delat stejne musi. A jsou podnikatele co toho umi dobre vyuzit, ze prace je mene atd. To se nyni nastesti meni. Ale abych jen nehanil, jsou i ferovi zamestnavatele. Co si svych lidi vazi a to ze musi jit ve svatek do prace oceni. Ale prodavacka tady v kdejake samozce co dela od rana do vecera patky svatky za 70kc na hodinu tak to mi ferove moc neprijde. Ono chlapci Prazsti by chtelo obcas vyrazit do sveta z te bubliny jmenem Praha aby jste take poznali jak to chodi jinde, kdyz uz chcete nekoho kritizovat. Kdyby bylo vsude stejne jako v Praze, nemeli by jste tam takovou naplavu a za presidenta bychom meli Kalouska, protoze kdyz to po vas ctu tak jako bych cetl volebni program TOP 09. Nastesti i samotni Prazaci, jejich vetsina, uz mysli taky trochu jinak.
Ale nechme toho, je to zbytecne se handrkovat.

 

Pokud je to prdel světa, tak tam žádný obchod nad 200 m podlahové plochy ani není a není co řešit. Ve zbytku státu mají problém vůbec někoho do těch obchodů sehnat. Já z Prahy ven jezdím. Volební program TOP neznám ani mě nezajímá. Na toto lze dojít čistě logickou úvahou, na to nepotřebuji mít noty od nějakých politiků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo... Jsem si to pěkně o pracovním svátku přečetl a jen to shrnu... Nikdo nikoho nenutí dělat někde kde je mu zle, kde mu o svátku řeknou že do práce musí i když nechce, muze jit jinam. Dnes se ve spoustě firem a profesí jede nepřetržitý provoz (všichni to víme - i Petrrr to ví), takže nějak nechápu proč se tu zavedl tenhle paskvil a ještě k tomu diskriminační vůči velkým prodejnám... Zajímalo by mě, jak by Petrrr prskal, kdyby přijel do nemocnice a tam bylo zavřeno, kdyby přijel na pumpu a ta byla zavřená, nebo kdyby mu chytl bejvák a hasiči nepřijeli..protože zrovna je noc, nebo víkend, nebo svátek... Prostě je třeba si najít takovou práci, kde bude každému dobře, já taky dělám ve 3směnném provozu a brečím tady, že soused dělá jen ranní??? Každý má na výběr a pokud to lidem v marketu vadí, taknat jdou někam, kde se jede jen ranní 5 dní v týdnu a hotovo...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to odvíjí od toho, že Petrrra vyrazili z té minulé práce pro neschopnost a těžko hledal kvůli svým vysokým nárokům a nízkému vzdělání jinou. Volné místo bylo jenom u kopírky pod kamerou a to ještě za příslibu, že každý večer vytře hadrem chodbu, umeje hajzl a vyluxuje kancly. K tomu ještě musí jednou tejdně povinně na kurzy spisovné češtiny. V práci tráví celé dny a k tomu mu ještě soused zadělal na sviště. Takže rodina se mu nechtěně rozrostla a peníze naopak klesly. S manželkou už po nocích u vchodu hotelu Pup nemůže počítat. Takže je vlastně v takové nepříjemné životní situaci. Jiná práce není a výhled na to, že se naučí správně alespoň česky taky nemá.....Je to holt zlé :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze, kam si me to dostal samej kapitalista a Kalouskuv politruk. Ochranuj me pred nimi. A to nejsem verici.
Clinte ty uz me nerozhazis. Az prijde cas se vsema zatocime po bolsevicku. Uz si pisu do notysku. [emoji23]
Pro Pawouka, ktery pry vycestuje z Prahy i z jinych duvodu nez autosrazy. Kazda prodejna i na te nejmensi vesnici byvale jednoty ( coop atd.) ma v 90% vic jak 200m2. Asi se spatne koukas. Nekaka zapomnenka co vlastni vietnamci co ani zamestnance nemaji me nezajima.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Petrrr napsal:

Ano a to souhlasim jsou povolani bez kterych se to bohuzel neobejde. Elektrina, zdravotnictvi je nutnost. Nakupovani zradla 24h 7 dni v tydnu ja za nutnost nepovazuji. Odborari? Ano je jich bohuzel treba, protoze v ramci volneho podnikani "svobodneho" by lidi za chvili vsude delali za par korun bez naroku se jit i vychcat. Min. mzda je i v Polsku vyssi nez u nas. Otevreny obchody kdykoliv, v demokraticke Evrope je snad jen u nas. Tedy kapitalisticky keci, kde prachy, zisky pres mrtvoly jsou nad vsim a clovek, zdravi a jine hodnoty nic neznamenaji je zase pro me DEMAGOGIE.

 

Stejně tak se mnoho z nás neobejde bez obchodů, které jsou otevřené o státním svátku. Dost lidí mělo volno právě pouze o tom státním svátku a pak padalo opět a zase do háku.

 

Odboráři jsou nepotřebná hovada, která nic neumí. V bývalé firmě byli, pouze se na ně odvádělo, ale kde nic, tu nic... nic se nevyřešilo, nezlepšilo a nezměnilo. Odbory se dělají ve firmách, kde je většina lidí nespokojených (například Škoda Auto, ale tam to všichni chápeme. Kdo by rád montoval rozvrzané káry). Nechat si kecat do práce nebo toho, co se zaměstnavatelem chci vyjednat, nějakým šulínem, který sedí v DOS, mi přijde směšné.

 

Jako o čem to je, že je obchod zavřený pro lidi, když tam stejně pracovníci být musí? Kdy jindy by měli skvělou příležitost pro inventuru a doplnění nového zboží? Hlavně je trapný, že potraviny nemohou mít otevřeno, ale restaurace, lékárny, čistírny, trafiky, fast foody a další mohou. Tak buď to bude pro všechny, včetně provozoven nad 1m2 nebo pro nikoho. Komunismus hadr.

 

před 9 hodinami, Clint napsal:

Mně osobně zavřené kšefty o svátcích serou :)   Protože vždycky o svátku mám chuť na pizzu a ti šmejdi jsou o svátku doma :D:D

 

Ani nemluv. Loni, 26. prosince, jsem seděl v práci, neměl jsem možnost si ani objednat oběd, protože nikdo nerozvážel. Na Dáme Jídlo byl jako jediný otevřený nějaký obchod s chlastem. Nezbývalo nic jiného, než si objednat dvě flašky vína a z toho hladu se zrušit.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda simply never. [emoji23] Hold kvalita Motosi.
Ano odbory ne vsude funguji. Vim zena delala 12 let na poste a kdyz potrebovala nikdo ji nepomohl. Podplaceni odborari protoze s tim co se na poste delo a deje nemuze nikdo souhlasit. Holt kapitslismus. Nebyt odboru treba ve Skode tak tam lidi delaji do dnes za 15hrubeho. Tam jim odbory funguji. Vim z prace. Malo sprch, odbory zaridi a je vice sprch. Tak jak se maji zamestnanci Skoda auto by se mohlo v rade firmam jen zdat.
S Prazakama se nema cenu o tom bavit, ti uz jsou zvykli si i o pulnoci jit koupit rohlik, auto nebo vysavac. O vikendu terorizuji zbytek republiky na svych chaloupkach. [emoji3]


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Petrrr:

To se mi líbí, jak lidi , kteří pracují v jednosměnném provozu bojují za ty, kteří dělají i ve svátek.

A aby se zavřelo i v sobotu odpoledne a v neděli by jsi nechtěl ?

A co pracovní dny - jen do 18 hod ?

Mě to taky se.. že dělám i o štědrém dni odpoledne, ale tu práci jsem si vybral - stejně tak jako ty pracovníci v obchodu, tak nechápu proč je kolem toho tolik povyku.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Petrrr napsal:

S Prazakama se nema cenu o tom bavit, ti uz jsou zvykly si i o pulnoci jit koupit rohlik, auto nebo vysavac. O vikendu terorizuji zbytek republiky na svych chaloupkach. emoji3.png

 

O půlnoci ne. Ale o půl desáté ještě potkáš lidi například v AAA Auto. :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, motosman said:

Nejdřív rachot a teď takové cinkání. Dělá to občas. Zvedl jsem to na hever a nikde nic. Jen kardanka má vůli jako kráva. Uvidíme jak se s tím poperou. Najeto 170tis.

to to moc nevydrželo.... druhá věc jestli jste tam někdy v tom měnili olej a v diferákách určitě ne :) ale tohle je spíš vada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre no. Tak si v Praze delejte jak chcete kdyz trh si to zada ( stejne jako zakaznici Skoda si zadaji papundeklovy plasty na dverich, fl kazdy rok atd.), ale netahejte nam ty moresy na vesnici. [emoji3]
Stane kdo jiny by mel bojovat za tva prava. Ja chci aby si byl taky doma s rodinou. A je pravda ze i ja jsem dostal nabidku na KV vodarnach hakovat. Jedina prekazka byly 12h smeny patky svatky atd. Odmitl jsem. Protoze ja mel na vyber. Ale pochopte, jsou lidi co na vyber nemaji. Nejsou vsude stejne a rovne prilezitosti pro kazdeho. Taky bych chtel delat hovno jako Clint a mit 50 cistech a muzu? Nemuzu. Pac bych si nevedel rady s takovyma prachama a upil bych se k smrti. [emoji3] Ale clovek musi byt psychicky odolnej, cely dny delat hovno, cas se vlece, clovek uz je prechrapanej atd. [emoji3]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rso benzín 6,5... To jsi nemocnej asi [emoji23]

Co budu vypravet cloveku, ktery i s Elektro mopedem jezdi za 20l cisteho benzinu.

Clinte a ja te uklidnim. Predevcirem jsem pri kontrole slozitych systemu u Rapida take doleval cca 2dcl chladici kapaliny. Mam vypozorovano ze dolevam cca 2dcl jednou za rok az za rok a pul.

Jenze tobe se to fakt odparuje :D

Sabizo, pošli mi přes FB tvoje číslo mobilu, minule jsem si ho vůl neuložil. Dík

Oprava... Už nemusíš, našel jsem ho v historii chatu

Horka linka vola :D

Ach bože, to jsou zase žvásty. Autobusy také přece nemusí jezdit 24 hodin denně - každý slušný člověk má být přece večer doma s rodinou, tak proč by měly jezdit v noci.. Atd, atd, atd. Tvl Petře, připadáš mi jako agitátor nějaké bolševické úderky. To je fakt síla. Nikdo nikoho nenutí v těch obchodech prodávat. Proč v těch stejných dnech nezavřou také hospody a bary?

A slusny clovek je proto, ze je doma a nebo ze ma rodinu?

Nejdřív rachot a teď takové cinkání. Dělá to občas. Zvedl jsem to na hever a nikde nic. Jen kardanka má vůli jako kráva. Uvidíme jak se s tím poperou. Najeto 170tis.

170tis km? Co bys chtel? To mas prejety o 70tis a 20tis uz jsi vlastne prejel i odhady vyrobce, co vic chtit.

 

Ani nemluv. Loni, 26. prosince, jsem seděl v práci, neměl jsem možnost si ani objednat oběd, protože nikdo nerozvážel. Na Dáme Jídlo byl jako jediný otevřený nějaký obchod s chlastem. Nezbývalo nic jiného, než si objednat dvě flašky vína a z toho hladu se zrušit.

Co ze to delas za praci?

ale prosim Te, nezvan nesmysly.... za 15 hrubého by tam nikdo nedelal .. z toho duvodu, ze za ty peníze by tam nikldo nebyl ochotny delat.

 

zrovna skodovacky odbory jsou ukázkou toho, jak by odbory nemely fungovat - alespoň to, jak se prezentuji na venek.ů

Za 15tis hrubeho? Lidi delaji i za min, tak proc by nemontovali ve fabrice v teple.

 

O půlnoci ne. Ale o půl desáté ještě potkáš lidi například v AAA Auto. [emoji3]

 

 

Je videt zes tam asi neprodaval nikdy auto, prijdes v 18h a ve 22 odchazis. Na vsechno cekas pul hodiny, tu neco, tam neco a na kase jim dojde inkoust, tak jedou do Alzy pro dalsi a pak se koukas jak papirky z tiskarny litaj.

Panove me taky sere ze je o svatku zavřeno, pamatuju na detstvi, brr. Ale co me sere jeste vic, tak ze druhy den se stejne neda nakoupit, protože neni kde zaparkovat, nejsou kosiky a pres tu mlhu lidi neni ani poznat jestli v tom krame neco jeste je. Na druhou stranu chapu ze chteji mit take volno. Nicmene jak je vlade vlastni, zakon funguje jen na papire - takze sichtu maji stejne, jen nesmeji prodávat.

A kdyz sem michate integrovany záchranný sbor. Proc hasici maji kazdou chvíli nejake vyznamenani, ale ridice zachranky nikdy nikdo ani JEN nezmini v proslovu, proc?

A prace? Kazdy mame volbu, napriklad jak jsem jiz psal, ja utekl ve zkusebce, jelikoz papir snese vse, takze 8h sichty, radny zakonny odpocinek atd, realita? V práci non-stop, ve 22:00 prijezd domu, ve 4h rano vstavat, v 5 rano razit na Slapy a stat v Praze na cerveny, kdyz nikde neni ani noha. Prijezd v 6:00, odjezd domu ve 21:00. Sem nedodal podstatnou vec, normalne jsem mel kancl v Cimicich, takze to byly sluzebni cesty vsechno

Omezeni kamionu smysl ma, da se alespon o vikendu jezdit osobakama a papir snese opet vse. Staci nalozit 2 prepravky ovoce, zbytek elektroniku a kamion muze jet kdy se mu zachce - takhke to praktikuje jeden retezec, predpokladam ze to delaji vsichni.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...