Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Na jednu stranu tu iniciativu chápu... je dost vysokoškoláků, kteří vystudovali naprosto nepotřebný obor a nechce se jim dělat v McDonalds. Takto je alespoň stát donutí, aby si tu první zkušenost v tom fastfoodu opravdu odmakali. :D

 

Jinak The Grand Tour... první díl naprostá pecka. Úplně jsem čuměl s otevřenou hubou. A kupodivu se to líbilo i ženě.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a nenapadlo tě že ty "fialové zony" Byly záměr ? Na P8 to samé, boty nedávají, jezdí auto posíla dopisy automaticky. 


To nvm jestli posilaj i dopisy, ale rozhodne jsou videt, ty zluty boticky.
Praha priznala, ze neumi fialovou namíchat - byla na to reportaz v tv.

Na jednu stranu tu iniciativu chápu... je dost vysokoškoláků, kteří vystudovali naprosto nepotřebný obor a nechce se jim dělat v McDonalds. Takto je alespoň stát donutí, aby si tu první zkušenost v tom fastfoodu opravdu odmakali. [emoji3]
 
Jinak The Grand Tour... první díl naprostá pecka. Úplně jsem čuměl s otevřenou hubou. A kupodivu se to líbilo i ženě.


Ji se libilo, ze ji das konecne na chvili pokoj, jsou pekne vycurany.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto tam je IP 13c. Ale to by se lidi museli věnovat řízení a používat mozek.

Hele ja kdyz neco kupuju, tak aby to melo alespon IP 44. IP 13 nestaci snad ani na maly deti.

A ted vazne, dost aut si tam vynucuje přednost z prava, ikdyz podle me nejsou v pravu. Prednost z prava plati pouze na krizeni dvou silnic (ci jak to lepe rici) a pokud ma nekdo garaz hned u silnice, tak je to brano jako vyjezd z parkovaciho mista (ze) a pokud tam ma nekdo firmu, kde je snizen jen chodnik a zajizdi se k nemu, tak to take neni uznane krizeni a tudiz v tehle pripadech prednost nemaji. A dle vseho to doklada i google, kdyz v mapach tyto vjezdy zakreslene nejsou. Brano ze jedu odspodu nahoru.

1760a32771177e320a43c102796c32a6.jpg

Mezi Habrovou a Kvetinkovou jsou minimalne dva vjezdy, na street view to bude videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Radius napsal:

Ji se libilo, ze ji das konecne na chvili pokoj, jsou pekne vycurany.

 

 

No, někdy si říkám, že ví o autech více než já. Je do toho čas od času docela dost zapálená. Takže Top Gear a Grand Tour docela hltala. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Je to výjezd z místa ležícího mimo pozemní komunikaci. Ale buď v klidu. Já jedu po pozemní komunikaci a přednost mi nikdo nechce dát. A to i přes ceduli jako kráva o přednosti z prava. A když jim to tam pošlu tak se ještě rozčilujou. [emoji3]


No ja je radsi poustim ve svym voze, ale kdyz jedu sluzebakem, tak nemaj sanci.

Co je jitrnice z Prahy. Nejaky klid tady. Delate jako by jste neco delali. Ja jsem ted na gauci u TV a pohoda. Za chvili obed a pak si pujdu schrupnout.


Tvl Peetr na rozdil od tebe budem vsichni mesic a pul divocit a ty leda v levy ruce uspavat dite a v pravy honit ancu ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...