Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Radius napsal:

Proc treba nekupuju procesory Intel? Pac procitat ke kazdemu modelu, o ktery bych mel zajem, co vlastne umi a neumi, me fakt nebavi a nemam na to cas. AMD nedela rozdil, vsichni maji vsechno. Konecne se zda ze budou mit i neco konkurencniho, takze se fakt snad tem katalogum Intelu zase vyhnu. Ale uz jsem je malem zacinal shanet. A to same ty automaty, nehodlam jeste zjistovat (kdyz me k tomu nic nenuti) co, kdo, jak, kde, za kolik a jestli je vhodny na to a to...

 

Napíšu jen současné patice AMD - AM1, AM3 a F2. A hned zase jdu, ty jeden „AMD nedělá rozdíl“...

 

Mimochodem, kdybys chápal základní rozdělení Intel procesorů, tak si nemusíš zběsile pročítat diskuze a články, ale věděl bys, co daná řada má a co ne... jak jednoduché to je? Asi minutu hledání na Google. Ale na to Ty přeci jen nemáš čas, musíš polévat čelní sklo horkou vodou.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl zase překousnutá podtlaková hadice... Já už se poseru.

Clinte to fakt neni mozny, to ti nekdo musi v servisu narezavat.

Sabiza,
Hele ano, malem me AMD zmatlo, ale staci se podivat do ceho davaji ty jejich 8 jadra a hned vis ze je to AM3+ a dal vic neresis. U Intelu jsem skoncil na socketu 775, pak je v tom zmatek, ktery procesor kam a ktery je desktop, ktery server. Tedy stejna situace, navic je Intel porad meni a přidává treba po stovkach cislo, v tom se neda vyznat. S Ryzenem by se mely patice u AMD sjednotit na AM4. Ps FM2 nebo co to maj je pro cpu s grafikou - nezajimave pro me a AM1 nebo co to je, je pro AMD 'Atomy' - tedy jednoduchy system. Byt to LGA 1127 a LGA 1167 a LGA 1271 tak vis uplny H*, presne jak to ma Intel.

A samotne rady i3, i5 a i7 absolutne nevypovidaji o podporovanych technologii procesoru. Jen to hovori o dane zmetkovosti modelu, ktery ma zvysene napeti, aby byl stabilni alespon na nizsi frekvenci a nebo mensim poctu jader. Samozrejme neplati to na vsechny cpu, kdyz zmetky nejsou, tak se umele vytvarej. Coz nerikam ze je spatne.
Najdi si, i3 muze mit a nemusi mit HT (snad i nektere i5 ji muze mit), nejaky procesor ma virtualizaci, jiny ji nema, jiny ji ma castecne. V dobach kdy jsem kupoval pc, tak se naopak resila akcelerace AES a to se prosim meni i v ramci jedne rady napriklad i5 xxyy to ma, a i5 xxyy + 10 to nema. A kdyz fakt vybiras procesor, tak neni moznost kontrolovat treba 6 kousku jestli to maj ci ne a na potvoru zrovna ten o 100Kc drazsi z vyberu vypadl, protoze byl drazsi a on by to treba mel.
Navic Intel rad kombinuje tick a tock procesory, tedy, i5 xxyy je tock, i5 xxyy -20 je tick a ten starsi tick muze byt i lepsi a stoji stejne. WTF???? Abys mel lepsi, musis mit i5 xxyy + 150. O pismenkach nemluvim, to maji jasne dane, to je ok. Ale ted to zas budou menit, napriklad konci E a bude z nej snad X.
A ted si jeste dohledej zda-li ma to co potrebujes. No a o cipsetech nemluve, ale tech zase neni tolik, to se da najit.
Uprimne jedina jistota je Pentium, nic neumi (takze vis co kupujes), stoji malo a je dobry. Celeron je patok. Nekdy je to Celeron, nekdy je to Atom, stejnej bordel (dnes uz to jsou mozna jen Atomy). Cenove jeste k tomu nekonkurencni.
Nvidia to same 3 generace grafik a pritom je to jedna a ta sama. Ps mam Nvidii, ma lepsi podporu v linuxu, tedy zde jsem musel vybirat, prebirat, rozrazovat. Ale driv to byl jedine Radeon.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Clint napsal:

Včera jsem zkusmo spočítal novou oktu a vyšlo mi 820 tisíc. emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png To je dobrej úlet. Jednou to vyřeším zase ročním autem.

Za rocni auto ja platil lehce pres 400k a ty 600k a jeste za deheta :D moc ti to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem přijel domů večer z práce, auto teplé. A v noci ta svině přišla. A ještě k sousedovi, taky mu překousla podtlakovou hadici. Volal mi to ráno, co má dělat a já se smál. Ale ne dlouho. V poledne jsem nastartoval a bylo to v prdeli. Baterka dobrá a vystříkáno taky. Bohužel. No omotal jsem hadice kobercovou páskou. Hadice je prej z ječmene kvůli ekologii a kuny to maj rády. Normálně tentokrát prokousana třikrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Clint napsal:

Včera sem přijel domů večer z práce, auto teplé. A v noci ta svině přišla. A ještě k sousedovi, taky mu překousla podtlakovou hadici. Volal mi to ráno, co má dělat a já se smál. Ale ne dlouho. V poledne jsem nastartoval a bylo to v prdeli. Baterka dobrá a vystříkáno taky. Bohužel. No omotal jsem hadice kobercovou páskou. Hadice je prej z ječmene kvůli ekologii a kuny to maj rády. Normálně tentokrát prokousana třikrát.

takže ušetříš 2 litry na naftě za měsíc ale furt platíš hadičku za 3000kč + naftu + čas :D:D to máš fakt výborný auto, alias simply clever :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš proti polévání čelního skla horkou vodou ?

Vseumelum to nejde a tak se tu certej ze si tu snad vymejslim.


Hele volal mi Peetrrr, jestli maj v Praze ve zverimexech kuny. Rikam ze urcite, proc? A on ze v Karlovarsym kraji jsou vsechny vykoupeny a volne zijici pochytany. Pak rikal neco o tom ze jede v pondeli do Praglu a ze moc dekuje. Asi jsem pochopil proc se ptal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, kokta7 napsal:

takže ušetříš 2 litry na naftě za měsíc ale furt platíš hadičku za 3000kč + naftu + čas :D:D to máš fakt výborný auto, alias simply clever :D

 

Ono by stačilo, kdyby vypakoval RS Pancha, které tam pořád stojí a zaparkoval doma v garáži. :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky motorku a rodinu. Ale už na ni jezdím minimálně a je pravda,že už to není ani o té zábavě, člověk má větší strach aby se něco nestalo (ne vlastní vinou)... Ale je to srdcovka a nechci se motorky zbavovat i když se asi stejně tomu nevyhnu. Abych jel 5x za sezónu to ta motorka pozbývá smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...