Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jojo to asi souhlasí. Akorát firmy jsou od investora tlačeni cenou dolů, někdy až nesmyslně dolů(v Praze to tak asi není, tam zedník pod 150kč na hodinu ani nevstane). Nebo projektant udělá špatně výměry a investor ti řekne s dozorem stavby, "to jste měl vědět jako montážní firma, že tam nějaká položka chybí"..... :D:D  každej by něco chtěl ale mega giga slevu za top kvalitu. (klinte škodovka ani ostatní v automobilovém promyslu nejsou top kvalita :D)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My s Motosem jsme za vodou, tohle neřešíme. Spíš máme problém, kde ty prachy utratit. Nedávno se mi Motos svěřil na společné vyhlíkové jízdě, že se mu podařilo za ty roky "vyšetřit" kolem sedmi tun uhlí a teď v kruté zimě ho prodává za dvojnásobek ;)  Já zase prodávám přejeté zajíce, jsou bez broků, pár dnů vydržej a na smetaně jsou dobrý ;) Holt každej děláme co umíme.....;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vidím u nás ve firmě, těm klukům je většinou úplně jedno jestli udělá výrobek v mezích tolerance nebo ne, ono to nějak dopadne... Navíc víkendy nedělají (mají svoje akce), přesčas nedělají, protože nechtějí atd.atd. já musím na víkend, když je třeba zůstat v práci déle a za práci osobně zodpovídám a zodpovídám i za to, že oni to udělají dobře. Za plat srovnatelný s nimi. Jo můžu jít jinam, to je pravda, ale nejsem typ co by se sebral a šel, nemám na to náturu. Tady jsem doma, mám rodinu, zázemí, malé děti atd.atd. prostě nikam se stěhovat nechci. Kdybych na to měl koule a uměl jazyk, už bych tu asi nebyl... Neříkám že si stěžuji, jen mě to mrzí, na to co dělám a jakou mám zodpovědnost bych si zasloužil ohodnotit lépe...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Heini napsal:

Mám jeho dopisy z fronty. Nebylo to nic moc a to tenkrát ještě vítězili...

Ja  o tomhle hodne  ctu a zajimam se o to,mam treba  knizky  od  autora  co si prosel valkou za wehrmacht, pise   skutecne  zazitky a jak to bylo.Jak  rikam  bylo to peklo. A kazda  valka  je  peklo. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď přemýšlím, jestli děda Heini nevodbouchnul ve válce bráchu mého dědy, statečného partyzána....Mám dojem, že asi jo....Ale to se s Heinim nějak finančně už dorovnáme ;) Napíšu mu v SZ své požadavky a číslo účtu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...