Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Blížím se ke 120 tisícům. Už tak jsem překvapen, že to auto vydrželo tak dlouho. Dle všeho je právě těch 120 tisíc kilometrů zlomových pro přepálení ventilů... já tajně doufám, že to bude v pohodě a bude třeba jen něco s olejovou vanou, případně něco menšího. Pokud mrdlo něco většího, dražšího a bude to vyžadovat opravu nad 10 tisíc, začnu vážně uvažovat o tom, zda to má cenu živit. S HTP to půjde od teď z kopce... chtěl jsem to auto udržet, aby bylo jednou druhým autem do rodiny. A přeci jen je to první auto. ;)

 

Být to jen rozvody, tak to vyměním sám, až budu u rodičů, kde mám všechny věci, včetně momenťáku a podobných blbostí... přeci jen rozdíl mezi čtyřmi tisíci za materiál nebo osm tisíc za materiál a práci... je to prostě rozdíl, za který si můžu koupit plno krabičáku nebo koupit kočárek.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda myslel auta co jsou bývalé referentské zaměstnanců ŠA, oni samozřejmě dávají do programu i vozy od ostatních spotřebitelů, ale ty mají zpravidla najeto více km.

Jestli handlují se závadami a ujetými km - to nevím, to co jsem měl ujetým km odpovídalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Clint napsal:

Dva tisíce příspěvků, to je krásný číslo. Musím slavnostně říci, že za to vděčíme hlavně našim spamerům BuziKoktovi a KinderPlačkovi :).

 

 

 

 

 

 

šoupej nohama chrochtale a místo slepic pěstuješ kuny pro Vašíka

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, stanmar napsal:

To zaber, neboť do konce roku Ti jich sem zase několik set přibude ....:D

No veď robím, čo môžem. Už som na 4. strane :-)

Aj keď sa na fóre zatiaľ rozhliadam, Pawouk má pravdu.  Štyri strany a už viem o všetkých všetko :lol:.

Sabiza, čo s tým čajom o piatej. To v zmluve nebolo :-) Ale slivovicu mám. Domácu od Slušovíc.

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, rád by som sa usadil, no mám s tým trochu problém. Som už starší pán, takže viem, čo sa patrí a ako zápisné všetkým zatiaľ posielam virtuálneho panáka. V prípade osobného stretnutia to bude panák reálny.

Teda len ak prijímate do klubu nových členov.

Editováno: , autor: Jao
  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím panákem to nebude tak horké - my totiž pijeme točenou kofolu....

 

Ad. nový člen - když tady nebudeš hned jak budeš mít OIII fc plakat nad kvalitou škodovek, není problém, protože plačky a haniče už tu máme. ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...