Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Clint napsal:

Taky to nechápu. Celé to jeho působení ve ŠH. Akorát nasírá lidi řečmi o tom, jak je Škoda na hovno. Možná by to měl jet vysvětlit někomu do MB. A poradit jim co udělat jinak. emoji6.png Kokto, Kokto, rosteš pro kriminál emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

To nevis, ze Kokta je placenej souhruhem Vosickym k hanobeni znacky Skoda na vsech forech? Prispiva mu za to na okruhove jezdeni s i10kou na RC draze a jako rocni premii dostane jizdu nejakym korejskym keplem v pocernickem Hummer centru! :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, stanmar napsal:

Tak Kabaň bere dráhu do BMW...

Změna

 

Takže máme docela dobrou vidinu toho, že Octavia 4. generace bude pěkné a decentní auto? Zajímalo by mě, zda to neunesl psychicky, protože co si budeme povídat, ty diskuze kolem nového vzhledu jsou spíše děsivé a negativní... nebo zda ho Bý eM doublejů přemluvilo na prachy.

 

před 19 hodinami, Jao napsal:

Je to dohoda medzi nami. Kabáň ide zo Škodovky  k BMW a ja idem z BMW do Škodovky. :lol:

 

Dobrá volba. Konečně nebudeš na cestě za koktu, který neumí dávat blinkr. :D

 

před 16 hodinami, Clint napsal:

se bude konat ve čtvrtek 23. února

v Motorestu na Šustně, Krupá u Rakovníka ;) od 17:00 hodin

 

 

Účast samozřejmě povinná ;)

 

Uvidím, jak zítra dopadnu v servise... už tak jsem tento měsíc trochu podojený kvůli nemocenské. Pokud k tomu padne ještě X tisíc za rozvody nebo nedejbože za opravu přepálených ventilů, budu na vás tak maximálně mávat z léčebny, protože mi regulérně jebne.

 

před 12 hodinami, PavkaKorčagin napsal:

23. února jsem na jiném srazu a ten rozhodně nebude o "čaji".

Čtvrtky jsou špatný den. Jakýkoliv jiný, jen ne čtvrtek.:(

 

Ty máš i jiné kamarády! Zrádce! Hodil bych Tě přes palubu. A to jsem Ti chtěl ukrást Citigo.

 

před 5 hodinami, Petrrr napsal:

Jooo hosi, tady je videt kdo spi a kdo nespi. Jsem nocni ptak, pres den v praci v noci v praci. Je treba si tech 12 hrubeho a Rapida dle tabulek SA zaslouzit. Stryc kokodaka bere na firmu tak ten 120tis nepotrebuje, bez DPH a jeste si ho odepise z dani. Holt vykoristovatelsky podnikatel.

 

Počkej, až se tady na Tebe snesou podnikatelé, kteří neumí kupovat auto bez daně a ještě je odepisovat z daní. To bude problém... párkrát jsem to napsal a byl to lynč jako prase. Podnikatelé jsou v ČR chudáci, co jezdí ve staré Ladě, protože na nová auta nemají! Rozhodně nemohou auto získat se slevou, rozhodně nemohou odepsat auta z daní a už vůbec je nemohou získat bez daně... tak to přeci nefunguje. Chudák podnikatel, šikanovaný Babišem si nemůže dovolit pořádně ani vlastní bydlení.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove Vase starosti s Koktou bych chtel mit.

A pokud novy designér auta neprepracuje, tak Kaban bude strasit ve vyrobe Skodovky minimalne dalsich 10 let. Ale vzhledem k usporam by to bylo nerentabilni. Hold 6 oci dostane Rapid (mlhovky do mrizky).

http://www.auto.cz/jozef-kaban-a-jeho-prace-pro-skodu-jake-modely-vlastne-navrhl-a-co-delal-pred-tim-103224

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi tu jeden podnikatel (OSVC) brecel - Beverly90210, tak jsem napsal jak to je a prestal sem chodit. Preci nema placenou dovolenou a na tom svet stoji. Ze bere vic nez kdyby byl zaměstnanec a ze si vse odepisuje z dani ani 'nevedel' ze tak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Sabiza napsal:

Počkej, až se tady na Tebe snesou podnikatelé, kteří neumí kupovat auto bez daně a ještě je odepisovat z daní. To bude problém... párkrát jsem to napsal a byl to lynč jako prase. Podnikatelé jsou v ČR chudáci, co jezdí ve staré Ladě, protože na nová auta nemají! Rozhodně nemohou auto získat se slevou, rozhodně nemohou odepsat auta z daní a už vůbec je nemohou získat bez daně... tak to přeci nefunguje. Chudák podnikatel, šikanovaný Babišem si nemůže dovolit pořádně ani vlastní bydlení.

 

To narážíš na mojí poznámku o odepsání DPH a daní ?

No víš když jako podnikatel jako já daně vůbec neplatíš a nejsou plátcem DPH tak co chceš odepisovat ? Jaké daně ti mají vracet ? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však já ho chápu je to opravdu hrozné.... Podpora podnikatelů v ČR nula. Taky mě už sere moje 5 let staré octavie... sice je to plné palbě ale je to pořád jen sračkoidní octavie pro soscky a nemakačenka. Lidé jako my co dřou na vlastní triko by od státu měli dostávat superby zadara, pokud vyplňují daňové přiznání.... To myslím naprosto vážně.

Člověk se od rána do večera potí na vlastní triko a ještě musí jezdit v takové popelnici. Je to prostě nedůstojné a Babiš ho ještě odrbe na daních když nemá ani na pořádné auto....

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však já ho chápu je to opravdu hrozné.... Podpora podnikatelů v ČR nula. Taky mě už sere moje 5 let staré octavie... sice je to plné palbě ale je to pořád jen sračkoidní octavie pro soscky a nemakačenka. Lidé jako my co dřou na vlastní triko by od státu měli dostávat superby zadara, pokud vyplňují daňové přiznání.... To myslím naprosto vážně.
Člověk se od rána do večera potí na vlastní triko a ještě musí jezdit v takové popelnici. Je to prostě nedůstojné a Babiš ho ještě odrbe na daních když nemá ani na pořádné auto....

No a co mam pak rikat ja, tvrde makam ne na vlastni triko, ale pro vlastni trika akcionaru! Dostavam to co jim odpadne od pusy a ze toho je sakra malo :D. Ja bych mel dostat alespon Infinity nebo Volvo od statu.

No a ted neco na uklidnenou :D, sem se ted docetl ze ctyrocko je ve skutecnosti dvojocko, ktere deli jen plast narazniku. No ja si blahove myslel ze pri poruse denni ledky se bude menit jen jedna cast svetlometu, ne obe casti a ze by to teoreticky nemuselo byt za 20tis jako u 03, tak chyba lavky. Snazil jsem se hledat neco pozitivniho, proste nenachazim.

Nove Infinity - same kladne ohlasy.
http://auto.idnes.cz/novy-hyundai-i30-0i1-/auto_testy.aspx?c=A170120_232913_auto_testy_fdv
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Ja pán Vodič napsal:

podmienkou vstup do nejakej strany určite :) ale vážne- vážne?

 

Ne podmínky do strany tam fakt nejsou, jen si pak nemůžeš odepisovat náklady a kupovat auta bez DPh, nicméně daň neplatíš. Však u nás neplatí daně podnikatelé s obrovskými příjmy, tak proč nějaký malý živnostníček... sory jako :-D. U nás všechny firmy strašně prodělávají, ale všichni majitelé si žijí celkem slušně :-D, protože je tu prostě ministr financí z jiného státu co tvrdí, že nikomu nic není do toho kolik vydělal a jak to vydělal a daně se platit zcela legáně nemusí, tak proč by se toho nedrželi i normální lidi když to říká správce pokladny... pindíky se přece neukazují... sory jako :-D

Jsem si myslel že češi jsou borci v ojebávání systému... no ale kam se sereme na slováky

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pán Vodič

 

Je tam rozhodně jiný styl, ale v objemu jsou vaši mistři vyšší level. Strejka od vás prostě udělá daňoví únik, netají se tím a ještě řekne že je to legální i když je každému jasné i největšímu dementovi že je to obcházení pravidel a to legální není. Ještě se u toho tak rozsoptí jak kdyby byl v právu a kope kolem sebe. To čeští poslanci prostě nedělají, oni to vykradou vytunelují, ale i když máš důkazy tak zatloukají a smějí se. Zatloukat zatloukat, das ist tschechien supa grupa style... JAAA

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radius napsal:

 

Klasika. Novinář napíše to, za co dostane nejvíce zaplaceno. Jde to vidět na recenzích 1.2 HTP motorů, u kterých psali, že motor je super a vydrží bambilion let.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ted koukal na animaci 1.4 TSI ACT motoru, on vypíná ty dva písty mechanikcy ne eletronicky, normálně odstaví ventily na vačkové hřídeli.... Není to kravina ? Nechpu proč odstavují ventily... Takhle se prostor pístu utěsní a pohyb pístu má výrazně vyšší odpor když jsou ventily uzavřené a píst musí na prázdno stalčit vzduch a pak překonat odpor podtlaku prostoru bez vzduchu ne ? By mi přišlo mnohem jednoduší a efektivnější prostě jen vypnout vstřikování na požadovaném pístu...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Radius napsal:

Tady ses v hospode, tady se smi uplne vsechno, kdyz se ti to nelibi tak si sbal fidlatka ty a bez si do sekce CitiGo, kde ani ja ani Kokta nejsme.

A na rozdíl o tebe si můžu vybrat. Ať dělám, co dělám, tak pořád jsem na tom "správným" fóru a dokonce i ve správný hospodě.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ja pán Vodič napsal:

Ono hovorí sa u nás, že Slovak prekročí hranicu a už pepíkuje. Alebo poturčenec horší od Turka, alebo na jedného rozumného desať hlupákov. Dúfam to tomu s ôsmimi nohami nebude vadiť, veď je to v hospode.

To těžko, to jsi teprve na Moravě a do Prahy je ještě daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ted koukal na animaci 1.4 TSI ACT motoru, on vypíná ty dva písty mechanikcy ne eletronicky, normálně odstaví ventily na vačkové hřídeli.... Není to kravina ? Nechpu proč odstavují ventily... Takhle se prostor pístu utěsní a pohyb pístu má výrazně vyšší odpor když jsou ventily uzavřené a píst musí na prázdno stalčit vzduch a pak překonat odpor podtlaku prostoru bez vzduchu ne ? By mi přišlo mnohem jednoduší a efektivnější prostě jen vypnout vstřikování na požadovaném pístu...

Ja myslim ze ventily vyfuku ale zustavaji nadale ve funkci a tim nejspis ovladaji pretlak a podtlak, ale hadat se nebudu. Nicmene taky nevim co se tim usetri, kdyz se pisty porad vezou. Ale tvrdej ze na ventilech jsou velke ztraty.

Ted mi volal Kozak, ze me dlouho nevidel at doslova: 'Koukam kurva dorazit'. Rekl nejaky novy drby, no hned je den hezci. Tak si me Clinte napis na seznam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...