Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Petrrr napsal:

Ten Stanmar me asi miluje jak me ma plnou ruku psani. Musim Te zklamat, jsem na vaginy, navic uz jsem zenaty. emoji23.png Ale neboj Stane i na Tebe dojde. Jen co si koupis novou Skodu. Na vsechny doslo. Driv nebo pozdeji. Mene nebo vice, ale doslo.
Je treba naopak rozsirit podklub Placek a tak je slovensky bratr vitan. Obzvlaste 03 fl kde se urcite naslo rada novych uspor. emoji23.png
No jinak stryc byl v Plzni na 3h prezentaci a predvadecce Kokodaka. Byl nadsenej jak z hlediska organizace tak vubec. Uplne je nadsenej z te sady jizdnich asistentu ( co ma samo objednano i ve svem). Uvidime jak dlouho ho to bude bavit pak v provozu po x tisicich km. Ale je pravda, co mu tam rikali ze jen v CR je uz prodano x tisic aut aniz by to auto ti lide poradne videli. To same v Nemecku. No uvidme, jsem na tu strycovo objednanou kraksnu v plne za 1.2 mil zvedavej. Jedine co tam nema je panaroma.

 

Nemiluju Tě, sereš mě těma tvejma blbejma kecama, ale jsi kámoš a to je to hlavní ;)

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sabiza napsal:

Do světlých zítřků tak maximálně se čtyřmi světly. Pak nám dej vědět, jak moc auto vrže a jak moc věcí nefunguje. :D 

 

Špunty do uší a v aute bude krásne ticho, Wonderove brýle a tiež sa nič nebude kaziť. To sú tie smart doplnky zatiaľ platené, časom v štandardnej výbave.

Ten, kto bude mať v O3F náhon na všetky kolesá si môže dať na zadok 4x4x4 :kol-27:

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zachvíľu 2000 strán ? Pekne. Do konca roka mám čo čítať :-)

 

 

Ja mam uz pres 5000 tis stranek!

S tím panákem to nebude tak horké - my totiž pijeme točenou kofolu....

 

Ad. nový člen - když tady nebudeš hned jak budeš mít OIII fc plakat nad kvalitou škodovek, není problém, protože plačky a haniče už tu máme. [emoji6]

A taky tu mame drzaky, autu nic neni, jsem spokojen, tydne v servisu a krom volantu uz sroubovali/menili vsechno. Ale vsechno funguje, to je jen pomsta [emoji3] nebo kuny.

Tak dneska jedu do servisu na ty zrcátka. Snad už konečně dokončíme aféru Oziho pomsty. :-)

Co mas se zrcatkama? Ozi ti tam dal ledky a ty to neumis vymenit?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
No podle marketingu ŠA je cílovou skupinou oblast kupujících s více než 100 tisícovým měsíčním příjmem na domácnost - verze Active, Style je snad pro výši 120 tisíc....
Takže pro takový socky co tady jsme to stejně není [emoji3]

Jojo, na kinder kárku stačí roční příjem 120 tisíc. Tam se s odrenou prdelí Plačka vejde [emoji23]
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo poslouchal jsem i Rammsteiny, ale kdyz clovek potkava nemce na chodbe, tak si rika ze to asi neni nejlepsi. A radsi nechavam na youtube at neco pusti. Jenze kdyz si tam dam AAF nebo Bloodhound Gang, tak to po par pisnickach sklouzne na Biebra a nebo cernotu. Obecne u starych pisnicek to takhle dopadne u tehle modernejsich (LMFAO, Gueta) uz ne.

Ps tak uz je jasny proc Octavia zdrazila, budou rikat novinarum ze za slabsim prodejem stoji vyssi cena a pokud se bude prodavat porad dobre, tak se aspon vydela. Maj to posichrovany. Dieselgate a Kaban za vse muzou.

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, stanmar napsal:

Takovej už tady jeden je - panVodič - nejsi to náhodou Ty ? :kol-128:

Tak to som sa teraz urazil :-)

Pán Vodič dostal krátkodobú vychádzku z ústavu, ale ja som slobodnýýýý. Kua to mi pripomenulo, že mi žena nakázala plno vecí, čo musím urobiť :-)

 

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...