Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty vole Jirko. Ale treba svoji zenu jeste zvladnu. Vsak jsem udelal 3 deti. Ale Tobe musi jezdit z kamaradstvi Pancho pomahat. Zatim co ty spis v praci. Pancho spi doma na Tve posteli s Tvou zenou. Modre RSo je jiz v teto ulici velmi dobre znamo. To ze na bok nalepi samolepku Voda, topeni, plyn. Tomu uz nikdo neveri. [emoji3]

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho, aniz bych te chtel podcenovat. To si mysli Ti co deti jeste nedelali vetsinou. To ze staci jednou vrznout je vetsinou utopie co psali v mych 15ti v Bravicku Laska sex a neznosti. Ve skutecnosti je to pekna drina nekolikatydenni, mesicni ba u nekterych nekolikaleta. Bohuzel. Konkretne u me to byla vzdy makacka trimesicni, nekolik nocnich, odpolednich i rannich fusek. [emoji3] Rada jinych paru by mohla vypravet. Pravda Clintovo zena otehotnela hned, ale na tu jste byli stridave dva. [emoji23] Vasik ma ted dva otce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Stringo napsal:

To se pozná samec, mě stačily za 7let 2 mrdy a mám 2 cácory doma, nebo mi 2x3 měsíce někdo tajně vypomáhal,... nejezdil jsi Pancho náhodou na severní Plzeňsko emoji23.png

ne jenom do plzne:)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se toho zase děje... člověk si na pět dnů odskočí, udělá si volno, staví barák, rovná plechy a umře tady kuna? Chudák Clint.

 

Jinak jsem o víkendu zase oprášil své automechanikářské a karosářské dovednosti a hrál si s příjemně vypadajícím autem. :D

 

IMG_20170402_134136.jpgIMG_20170402_134145.jpgIMG_20170402_134158.jpg

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Sabiza napsal:

Tady se toho zase děje... člověk si na pět dnů odskočí, udělá si volno, staví barák, rovná plechy a umře tady kuna? Chudák Clint.

 

Jinak jsem o víkendu zase oprášil své automechanikářské a karosářské dovednosti a hrál si s příjemně vypadajícím autem. :D

 

IMG_20170402_134136.jpgIMG_20170402_134145.jpgIMG_20170402_134158.jpg

 

To jsi toho tolik vypil, že jsi s tím spadnul do škarpy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já nikam. Ale dle ČP to bylo takto: „ Vozidlo je po finanční totální škodě. Do několika zaparkovaných vozidel (včetně tohoto) narazilo jiné vozidlo.

Mám ovšem pocit, že to bylo tak trochu naopak a auto vezlo nějaké ožralé prase a narvalo to tam, kam se dalo. Ale ve výsledku jde pouze o plechy, vše ostatní je v pohodě a v perfektním stavu, včetně panoramatické střechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, stanmar napsal:

To je už teď Tvoje auto ?

 

Jo, to je otázka, kterou teď mám na stole. Zatím je to napsáno na firmu otce, který to vydražil v aukci. Ta cena byla více než dobrá - 144 tisíc za auto, 30 (max) za opravu, jsou k tomu už i ALU 16" kola... na druhou stranu bych měl potencionálního druhého kupce, který by za to dal minimálně 240 tisíc, což by byl slušný výdělek za tři dny práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...