Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, Petrrr napsal:

No jo co popisujes ale plati na Slovensku nekde v Kosicich na Luniku. Tady jezdi jen Volvama apod. Stan ma vyhrivany v buse kde co stejne tak klimatizovany. Svoji lednicku s energetakama zdarma. Hodinu jezdi, pul hodiny prestavka a takhle celou pracovni dobu. Vsak az se tu objevi tak to potvrdi.

Hochu hochu , staré pravidlo z dob Karosy platí stále :

V zimě chladí, v létě hřeje....

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem odvezl Octu do jiného servisu a abych nemusel pěšky, půjčil jsem si u nich za pár korun na 2 dny starého Seata Toledo. No kam se hrabou Škodovky, v roce 1999 mělo Toledo "climatronic", kompletní el. okénka, vyhřívaná a el. nastavitelná a sklopná zrcátka, světýlka nad sluneční clonou, rádio s RDS vč. psaní názvů stanic a skladeb na přístrojovém štítu, DO s centrálem, venkovní teploměr, hlídání hladiny vody v ostřikovačích, el.otevírání víčka nádrže, integrovaný držák nápojů nad rádiem, svítící varovná světýlka ve všech dveřích (ano i zadních), plynovou vzpěru kapoty motoru a motor 1,6MPi s výkonem 74,5kw... kde byla v té době Felicie, Fábie, Octavie asi víme všichni. Docela mě to zarazilo...

 

 

DSC_0053[1].JPG

DSC_0054[1].JPG

DSC_0056[1].JPG

DSC_0055[1].JPG

DSC_0057[1].JPG

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Stringo napsal:

Kufr nepotřebuji, ale je to strašná nudle, ten vstup do kufru. V podstatě asi ani nejde dosáhnout na konec kufru podle mě, zůstala by mi tam zaklíněná prdel emoji23.png

přesně tak, objem jako na krávu, ale vstup na telátko ... neber to osobně :t věci na konci se lovily podběrákem :_icon_smich2:

10465504-seat-toledo-1-8-20v-12.thumb.jpg.7eef51188030d2e3e83e98f586d8713a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...