Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ok, doplním: motor 2.0 TDI 110 kW, DSG, asi style výbava. 7 míst, 4x4. Motor silou stačí, podvozek překvapivě jistej a krásně žehlil nerovnosti. Přitom na SUV stabilní. Sral mě start-stop, hned jsem ho vypnul. Celkově pěkný svezení, ale já mám radši placatý auta, jsou mrštnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, beuticek napsal:

Ok, doplním: motor 2.0 TDI 110 kW, DSG, asi style výbava. 7 míst, 4x4. Motor silou stačí, podvozek překvapivě jistej a krásně žehlil nerovnosti. Přitom na SUV stabilní. Sral mě start-stop, hned jsem ho vypnul. Celkově pěkný svezení, ale já mám radši placatý auta, jsou mrštnější. 

jaktože tě start/stop štval? já myslel, že tím šetříte palivo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo svezení v tom je hezké a hlavně pohodlné. Ne jako doposud u většiny Schade tvrdé a udrncané. Já jel s oběma nejvýkonnějšíma motorizacema ( dehet/benzín) a i když dostačují, není to úplně ono. Chtělo by to trochu výkonu více na tak velké auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel i s manželkou s Karoqem. Vybava Style plus a další doplňky (Amundsen, asistenti, DSG), motor 1,5 TSI, předokolka. Dojmy: podvozek famózní, tužší než Kodiaq, ale měkčí než moje Octavia. Motor jede dobře, ale moje TDI je údernější. Nikde nic nedrnčelo, a to jsme jezdili po kostkách. Na SUV moc pěkný, manželka se zamilovala (chtěla by ale manuál a diesel), já jsem raději za svoji Octavii, ale musím uznat, že se povedl. Přidávám pár fotek. Jízdu poskytl můj servis. Díky. 

IMG_20171104_104020.jpg

IMG_20171104_104058.jpg

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...