Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Clerfayt

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 217
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  10

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Clerfayt naposledy zvítězil 17. Červenec

Clerfayt nejvíce like obsah!

Popularita

335 Výborná

O uživateli Clerfayt

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

1 561 zobrazení profilu
 1. Clerfayt

  MR 2019

  S tím plně souhlasím. Bohužel Škodovka poslední dobou dělá mnoho, čeho po ní zákazníci nechtějí. Totální odklon od potřeb spotřebitelů. A raději naslouchá eurosojuzu v čele s makrelou.
 2. Clerfayt

  MR 2019

  Říkám už podruhé, že nevíš nic o tom, jaké chápu, či nechápu souvislosti. Nic co ci myslím o Tobě a Tvých názorech tu také neprezentuji. Jakto, že není Alcantara? Alcantara se vyrábí se na plné pecky, dokonce fabrika nestíhá. ŠA si prostě řekla, že je jí pro Čechy škoda a že jim buse stačit nějaký lacinější šmejd.
 3. Clerfayt

  MR 2019

  Mám dojem,že bys chválil i pytel ze sisálu na sedadlech. Pro mě je to asi tak, že alcantara byla velmi úspěšná, prodejní trhák. Místo toho, aby si ŠA toho vážila, tak ji zařízla a hotovo. Zákazníci, nechť si naserou, nebo ať si koupí něco co nechťěj, resp. sueditu, nebo jak tomu lacinýmu šmejdu říkají.
 4. Clerfayt

  Karoq dodací lhůta

  Jestli čekáš na homologaci, máš to s filtrem. Asi Tvůj prodejce nemá tucha o čem hovoří.
 5. Clerfayt

  Zadní náprava - kliková a víceprvková

  Mají pravdu
 6. Clerfayt

  Karoq dodací lhůta

  Trochu vsuvka, ale lecos to dokresluje. Kolega si objednal Tiguan v květnu. V červenci ho prodejce oslovil, že se již jeho objednané 1.4 TSI přestalo vyrábět a bude výluka výroby. Tak že se má rozhodnout, jestli objednávku zruší, nebo si počká na 1,5 TSI s GPF do listopadu (přesně to, co kolega nechtěl). Ta to vidíte. Výrobce (v tomto případě VW) v tom vymáchá zákazníkovi hubu a hotovo.
 7. Clerfayt

  Čištění klimatizace (zápach)

  Tato klapka je pouze sací. Buď saje z venku a nebo z interiéru. Jestli Ti z ní něco fouká, je to velmi nestandard a tipoval bych to na závadu.
 8. Clerfayt

  Čištění klimatizace (zápach)

  Koukni na moje video se španělským rapidem. Ten nasávací otvor je současně klapka recirkulace. https://forum.skodahome.cz/topic/141442-naše-oiii-fl-14-tsi/?page=9
 9. Clerfayt

  Čištění klimatizace (zápach)

  Pořádně strč hlavu dozadu za kastlík spolujezdce. Koukni nahoru a uvidíš u Rapida nasávací otvor. Jinak na ozon pozor, je karcinogenní. Po zkušenostech už budu foukat jen na výparník a ne do celého interieru.
 10. Clerfayt

  Čištění klimatizace (zápach)

  O ničem takovém jsem tu nepsal.
 11. Clerfayt

  Čištění klimatizace (zápach)

  Mohu potvrdit, že sušení výparníku je velice účinná zbraň na smrad z klimy. Ale na vypínání před dojezdem prdim. Ono to vysušení výparníku trvá dlouho a bylo by mi horko. Takže po dojezdu nechám ještě 30 min. foukat ventilátor a v poho se tak vysuší se výparník i rozvody.
 12. Clerfayt

  MR 2019

  Úplně na trávu to asi nedávaj. Maj nějaké letiště a pozemek po vojácích v Milovicích. Ale podrobnosti nevím .
 13. Clerfayt

  MR 2019

  Ano, někteří lidé neví co současná situace znamená. A ŠA se opět předvedla. Tuto dočasnou situaci neumí ve svých materiálech a webu směrem k zákazníkům komunikovat.
 14. Clerfayt

  MR 2019

  Ano, ovšem pokud ho nemáš zaparkované na odstavné louce a nebudeš čekat, až odtamtud začnou vše expedovat.
 15. Clerfayt

  MR 2019

  Ale Ty už jsi nastudovaný čtvrt roku a čekáš až to těm, co jistě nemůžou nic vědět vysvětlíš :-)
×