Jump to content

Clerfayt

Uživatel
 • Content Count

  1,754
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Clerfayt last won the day on July 5

Clerfayt had the most liked content!

Community Reputation

521 Excellent

About Clerfayt

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,695 profile views
 1. To by mě zajímalo, kde udělali soudruzi chybu, když dozajista nastavili světla do výchozího stavu, splnili i další podmínky a použili regloskop?
 2. Ano ! Asi je designér fanda do impotence všeho druhu. Pořádnej chlap potřebuje řadicí páku, ručku, čulíky a ovládací kolečka, aby mohl kdejakému cajku dávat volume. Syrovej výfuk co metá směrem na Brusel saze a oheň, k tomu velkou nádrž na fuel. A pořádný budíky na palubce. Nikdy by mě nenapadlo toužit po tabletu před kterým si můžu opřít ruku, po škrabce na led u víčka, krystalu na volantu, láne asistu, rekuperaci, sss, a jiných kokoko.
 3. Celý ten interiérej je pro mě hnus, jako bych viděl nějaků Hundaj. To se prostě nepovedlo. Je to šok. Doposavad jsem interiéry Škodovek bral minimálně za pohledné. Toto je pro mne šok jako pro někoho ony 4 oči po FL
 4. U tohoto motoru nemůžeš mít špinavý prst po vyprstění výfuku. Pokud ano, jdi od toho rychle pryč.
 5. I toto je kompetentní a pochopitelný přístup. NEPOSLOUCHÁM ČRO = NECHCI DAB. pláč, jak píše Lumír, komerční rádia nikdo minimálně do roku 25 nedonutí do DAB investovat .
 6. Nemyslím si, že je oprávněný, nicméně se vyplatí! Hraje to fakt lépe.
 7. No, nedá se jinak, než konstatovat, že tu neustále plácáš kraviny. Nikdo naschvál nezkreskuje zvuk. Proč by to proboha dělal. Koneckonců tvůj zhovadilý názorový fundament nikdo reflektovat nemusí a nebude. A normální kupující si ve voze připlatí DAB a nejlépe i Canton ( který sice není zázrak), ale alespoň má zesilovač, což se např o swingu naprosto říct nedá. Imho se tu řeší poslech v autě a ne studiová technika. To je úplně jiné téma.
 8. Souhlas. Toto je smutné. Ještě dodám, že bude absentovat ruční brzda. Celý interiér ala displej bez tlačítek s palubovku jakoby vypouklou do kabiny a nenavazující na výplně dveří se mi vůbec nelíbí. Prostě, zvenčí pěkná uvnitř jeblá.
 9. S tím TP nevím. U jednoho auta mám DAB na systému Canton. Při přepnutí z FM na DAB je rozdíl kvality obrovský. U druhého vozu mám DAB na staré RNS315. Při přepnutí z FM na DAB je rozdíl kvality dobře poznatelný. Dokonce to potvrdila i moje ženská a ta od rádia chce jen aby hrálo a neřeší jak :-)
 10. Zatím tu neříkáš pravdu jen ty. DAB mám ve 2 autech a bez toho bych auťák nechtěl. Poslech mezi DAB a FM nesrovnatelný.
 11. Slyšel jsi někdy příjem z DAB ? Ať FM klidně vypnout. Nic proti tomu nemám.
×
×
 • Create New...