Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

proč mě? já snad bydlím v těch neměstěch kde bydlí klint? :D já mám rád pašíka v našem kraji a oktávky s 1.8 TSI ;)

teprve přezutu? já přezouval před 14 dny asi tak nějak.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přezuto včera, když jsem koukl na brzd kotouče brečel jsem 15 min. (zrezlý - krom třecích ploch jako prase). No jinak na zimácích za tuto zimu najeto 10tis km docela palba v mém podání. No ještě 6,5-7mm vzorek mají. Jinak pro ty co neví, toto je můj jubilejní 2000 příspěvek. Bochnu dnes doma jednu Plzničku a budu myslet na Vás na ty co jsou na dejchánku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Řevničově jsou skoro denně, potom také na Šustně na sedmdesátce....

 

Při pohledu na moje zadní kotouče jsem myslel, že je rovnou vyhodím a budu jezdit bez nich :D :D (zrezlé i na třecích plochách)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slejváček slušnej. Na jižní spojce jsem vymetl slušnou kaluž v pravém pruhu a musím smeknout před pryžema... vodu odvádí fakt dobře. Jinak Marek mě předjížděl na D11 Exit 8 zhruba ve 22:30, tak by mohl být už taky doma.

 

Taktéž díky všem za příjemnou atmošku, super pokec a dobrou zábavu!  :kol-47:  Vždy rád a znovu :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mistr fóra musí udělat zkoušky ze znalostí místní problematiky, je potřeba naštudovat servisní manuál k tvému autu a pak ti speciální komise předkládá otázky. Na každou odpověď máš dvě minuty, to aby se vyloučilo nějaké hledání po internetu. Ze třiceti otázek musíš mít jen dvě špatně. Další pokus za rok ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...