Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

no mě to moc teda nepřitahuje a nevím v čem je to lepší... na západě tě za to sjedou pokud tě chytnou....  ale každej to má jinak

 

jak sem koukal na ozyho folie, na střeše tam má bublinky(což až tak nevadí, koukal sem na to z 30 cm), trhá se mu folie na masce a na zadním křídle, nedokáži si představit s tím polepit celý auto, se to bude takhle trhat? nebo mu to jenom špatně udělali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem ho chtěl koupit, ale když jsem si do něj sednul, zjistil jsem, že mě sedačka z boků tlačí, (asi jak sem tlustej) a při zavření dveří bych hlavou vyrazil okno :)

 

Obsah 6litrů, 570 koníků ;)

 

post-32269-0-57251700-1397139432_thumb.j

post-32269-0-71085300-1397139454_thumb.j

post-32269-0-48073300-1397139463_thumb.j

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Clint má rákosenku maličkou, tak ten má místa dost. V Top Gearu toto auto bylo a je to přemotorovanej šmejd, co bere každou zatáčku smykem a nedrží tak stopu, když jí potřebuješ projet na max. a strašně tím pádem ztrácí. Bylo to tam v porovnání s jiným autem a to už nevím jakým a ten ho pěkně natřel. Tedy opravdu jen pro super důchodce s malými rákoskami. Nemluvím o zadních gumách, který bys musel měnit každej měsíc.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Top Gear je show, jeho smerodatnost ohledne toho jake to auto jizde je mirne zavadejici ;-) spatne auto to neni, s tou nestabilitou v zatackach to spatne neni a celkove je to rychle auto. Jeho hlavne bolest je v necitlivem rizeni. Ale nejlepsi ze supersportu taky neni ;-)Pokud chce clovek vedet jak takovyhle exotiky jezdi, je treba kouknout na Chrise Harrise tzv. "Opicaka", on popise feeling z rizeni velice dobre :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...