Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dnes jsem dal do servisu auto na to reklamované přelakování spoileru.

Samozřejmě se jim nechce (ani vlastně nemusí) předělávat to odchlipování,tak jsem se na to vykašlal.

Představa,že bych si taky mohl spoiler kupovat znovu mě odradila.

Můžu být rád,že to aspoň nalakují znovu.

Aby mi to nebylo líto,že budu bez auta,mám na víkend půjčený takový šicí stroj : Rapid 1,2 TSI 63kW ...

Za Rapida palec nahoru :D alespon poznas poradny auto :D Pak schvalne pisni svoje dojmy, by me opravdu zajimalo. 63kw neni sice 77 ale i tak auto neni jen motor, tak pak pisni. Mozna tu svoji starou herku prodas a nic jineho nez bezpecnejsiho Rapida uz nebudes chtit. :D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic jsem se nabizel tak si mohl rict bych Ti pujcil. Jsem nabizel i koktovi ale ohrnoval frnak :D, tak ze zase vnucovat se nechci pac vase chyba, nevite o co prichazite. To zase Clint z toho 3 dny nespal a po pravde on to sice neprizna ale mel dilema jestli Rapid nebo O3 RS :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono tech 85ps staci, pro nekoho kdo to ma na kratke jizdy, jezdenipo meste. Nenarocnym ridicum to vyhovi i na delsi cesty. Tim ze je to foukany, tak to prijemne tahne z nizkych otacek :-) v tech vyssich mi prijde, ze je to umele uduseny, asi aby mela prostor tak 105ps verze :-) jinak me se s tim jezdi velice dobre, az na jemne odskakovani zadni napravy na nerovnostech, bych si to dokazal predstavit doma :-) Mit to tu 1,8 tsi tak je to super uplne :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo souhlas, sice jsem s tou slabsi verzi nikdy nejel ale asi to tak bude. Ono totiz rozdil mezi 63 a 77 kw neni zadny, na chlup stejny motor jen upraveny soft. A Rapid je lehoucke auto, tak ze s tim zase nema tolik prace. Ja jsem spokojen, na takove to domaci zvykani vyhovujici. Bral bych 1,4 TSI v manualu a to uz byl mazec, ale to se nevyrabi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z jízdy Mazdou 6 sešlo, jen jsme si do ní dřepnul a okouknul. Měli totiž jen dvoulitr atmosféru benzín a to je pro mě nezajímavé. :(

 

Porovnával jsem místo na zadních sedačkách na nohy s O3 RS a oktávka je na tom o chlup lépe. Mazda 6 zas tak velká uvnitř není...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

210 Nm/ 4000ot., 165 koní, ale bez turba, čili lenoch na začátku a nutnost točit a točit. Samozřejmě čip je prakticky k hovnu (info Koktovi)

 

To už snad ten 2,5 litr, ten má něco přes 190 kobyl....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...