Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

proč by mě to nevydrželo. se zeptej Honzy kolik má nalítáno s čipem... je to v záruce, kulance tak co. před koncem záruky nechám vyměnit řetěz, a při 45000 svíčky. pak převodovej olej po 60k klasickej servis, který tvoje auto nevidělo.
na scoutu je čip cca 15000km už, taky to drží... teda kromě tlakové hadice k turbu, ale ta vylětala i ozimu při 40000km....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okay jak chceš. když to bude kolem těch 6,5 litru ok :) takže si musím na navigaci napsat nedávat plnej kotel :D

 

clinte achjo, :)

 

 

edit: akorát s těma 17" to půjde blbě :( bych potřeboval goodyeary

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petrr, to si dal latku hodne vysoko na jeho motor ;)

 

kokto, si porad na tu spotrebu nestezuj, kdyz jezdis jak prase, tak ti to proste zere jak prase :kol-46:

 

a jen takova fotka misto kecu, cesta Litvinov -> Praha pres Lovosice, od baraku, k baraku

post-43796-0-95011600-1399011527_thumb.jpost-43796-0-11964700-1399011540_thumb.jpost-43796-0-75863100-1399011548_thumb.jpost-43796-0-90770400-1399011561_thumb.j

 

jo a dal bych jen spotrebu, ale pak bych poslouchal jaka jsem brzda provozu, takze ostatni udaje jsou jen jako doplnek

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si nestěžuji, já zkouším všechny režimy jízdní ;) taky mám špatný gumy na spotřebu, kdybych tam hodil goodyeary tak půjdu o 0,5 dolů jako na zimákách(conti R17 T850)....

tak takhle malou spotřebu sem nikdy neměl :D nejméně asi 6,5 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska se syrovým autem (celkově najeto 150 km od výroby), jsem do práce 13 km zajel za 7,3 . Předpisovka a bylo to 50:50 město , takže si myslím že jak si motor sedne a člověku se nebude chtít jet svižně, tak to auto pojede i fajně. Což se mě jaksi teda moc nedaří, že chci jet nesvižně :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak OIII, to ma trochu lepsi ve spotrebe, co jsem se tak s par lidma bavil tak to ma o cca litr nizsi spotrebu proti OIIFL

Tatík ma OIII 1,8 TSI DSG a dlouhodobou na 20 000km má 6,3 myslím nebo 6,4. Je to fakt u těch OIII brutální a hlavně ten 7-rychlostní stupeň dělá na dálnici brutálně hodně. 140 km/h na tempomat a otáčky motoru nějakých 2700. Tež pravda že do práce to má 30 km a to má 80:20 (mimo město:město)

 

 

Pawouk : Není nic lehčiho než počkat cca 14 dní, než všichni vydají aktualizované addony a pak není problém aktualizovat bez dalších paznechtů na nastavování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, to má o cca 300 ot.méně než na manuál (já mám při 140 cca 3tis), něco ta sedmička na dálnici ušetří, tomu věřím.

 

Já jsem tedy zastáncem manuálu, ale při středečním popojíždění po Praze, kdy jsem chytil snad každej semafor červenou a stál neustále v kolonách bych už vzteky tu řadičku  a spojkovej pedál vyhodil oknem ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...