Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

nevím co si chceš užívat v koloně nebo na dálnici, akorát na dálnici se dá jet 140-180 a je to bezpečnější o kráááávu, alespoň na 1 proudovce tě ohrozují pitomí řidiči: křižovatky, předjíždění, brždění, nedodržovaní rozestupu atd.... přeci super ne?

kdy si chci zajezdit, tak určitě ne na trasách 1 třídy.... a furt předjíždět mě taky nebaví, protože pitomci nevědí co je bezpečný rozestup... po česku cestovat, je unavující..

Známej jel z itálie cca 8 hodin 820km, já jel 180km a dojel sem za 3,5 hodiny, opravdu super.

vláda nedokázala postavit žádnou dálnici, přeci to tady v čr nepotřebujem a obchvaty taky ne.. pak takovej zajebanej Přerov nebo Náchod, to je láhudka.

a jezdit jenom po srazech, tak člověk nemůže nic jiného dělat ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto nemáš pravdu, speciálně na českých dálnicích není bezpečno. A co z toho, že jedeš 180? Nuda, jen musíš být pořád ve střehu, aby ti tam někdo nevjel. Holt nejsme v Německu. Na Vysočině v sobotu dopoledne moc velký provoz není (občas tam jezdívám) a auto máš dostatečně výkonné, abys mohl v klidu a bezpečně předjet. Jsou to jen výmluvy. :kol-138:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a na 1 proudovce je snad větší bezpečnost? ty nemáš pravdu...  když je dálnice, ták nestrávím alespoň mládí na silnici, právě co sem ti psal...  i v německu musíš dávat pozor, aby ti tam někdo nevjel!!!

 

aha, o víkendu nejezdí auta, celkem nesmysl...

 

 

co sou výmluvy, že není možný jezdit na všechny srazy, to je snad logický a hlavně nesmyslně daleko. proč si třeba nebyl v žamberku, nebo na velkým škdoahome srazu :D protože to prostě nejde stíhat vše ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci jet ze slovenska a nebo v podstate i z olomouce, protoze tam ta silnice taky tak nejak porad vypada ;)

 

jinak ja treba kdyz jezdim moravu od Olomouce dal, tak jezdim vrchem, protoze ta cesta je lepsi a spoustu useku si tam muzu i v beznem provozu tak nejak na pohodu uzivat...

D1 se da, ale beru ji jako takove to nejnutnejsi zlo a tedy se ji snazim co nejvic zredukovat...

 

a kokto, jen otazka krusovice ti prijdou lepsi nez vysocina? ted to neber jako rejpani, spis bych chtel vedet kdyby si ve stejny cas mohl se stejnymi lidmi jen na jine misto tak co by sis vybral a proc? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tamtom čase žádnej, protože sem byl se mrknout do tý sazavy, minulej tejden do krušovic a to na dlouho zase stačí ;) času není hoddně, sám víš...

 a rozhodně na výlet s vámi lány nebo ty počernice, protože tam prostě vede dálnice a je to hned projetý, jižní spojku nesnáším protože to tam vypadá hrozně... idioti vidí měření a zpomalí na 70, vidí dodatkovou značku s nákládákem 60 a jedou 60, já furt jedu konstantně v pravým pruhu 83km/h(tempomat, v reálu to bude tak 78km/h) a furt je dojíždím nebo oni mě předjíždí po měření, prostě idioti.... a všichni jedou anglii klasicky :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny Rapid preci nikoho nezajima :D . Uz jsem psal, ze uz je to pro me moc daleko, i kdyz Tva nabidka by byla zajimava jeste ji zvazim ( stejne po me budes chtit 500 za benos :D ), ale ted se zase chci byt trochu s rodinou. Vy ty srazy sekate v jednom rytmu docela jeden za druhym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...