Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rodina se už smířila, že šetřím na nové RS-o ;)  Proto jsem zavedl přísnej režim, mám veškerou kontrolu nad výdaji (manželka nemá naopak kontrolu nad příjmy)   :D. Jakýkoliv rodinný výdaj musí projít hlasováním, kde já mám 2 hlasy, manželka jeden a malej má jen půlku hlasu.

 

Výhledově hodlám realizovat tuto praxi profesora Burchenmayera:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pwonRGInTxU

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu. Ale občas musíš trochu povolit. Já jsem svůj půl kilový řízeček spapal i s brsalátkem, babičinným štrůdlíkem a řádně spláchl dodaným pivíčkem. Mamina usoudila, že ten svůj bude mít i zítra k obědu a večeři. Tuto večeři si bude pamatovat ještě dlouho a navíc jsem stoupl v žebříčku obdivu.

Tak a pro Pražáky. Objednávky a dovoz zdarma na

www. restaurace-rizkarna.cz

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

247PS a 366Nm  melo  by tam bejt vice  ale vypada to ze je nacate turbo,podle  diagnostiky nedava v zatezi kolik by melo,takze asi neco usetrit a turbo,ale i tak je to sakra znat,leze to tam jinak,na dvojku na suchem asfaltu piskaji gumy  kdyz na to slapnu,a nekdy i trojka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jako teoreticky to turbo může byt v piči.. tvoje auto má malej nájezd, jestli s tím předchozí majitel jezdil couračky...

jo to píská... ještě když tam kamarád má na 2.0 TFSI 203kw, tak to je teprve záhul... druhej má od Slováku 202kw, jede to dost podobně...

 

a cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...