Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

z Hradce na Náchod dost potkávám staršího pána (kolem 50) a má modryho kombajna. už s tím tady jezdí cca rok a jezdí s tím jak s hnojem :)

pěkný auto to je, ale jenom pro vyvolený :D pak když to koupíš ojety, abys do toho každej rok narval 200 000kč  - 300 000kč . takže sou lepší auta :D

 

 

a mka sou pěkný, hlavně furt produkují manualy(podělaný koncern ne lamy)....škoda že zabili V8 :(

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na AMI v utery :-) mas taky radoby kozenou tasku od skodovky, co se dala vysoutezit? :-)

Mno ale celkove se mi nejvice libilo u Mercedesu, C combi v AMG paketu je parada, az na ty vyfuky teda a pak jsem byl plakat v novym S coupe, ktery je proste s LEDkama od Swarovskiho luxusni. Pritom tyhle auto nijak dvakrat neuznavam, ale tohle nejak tak miluju. Mno a na blbnuti je jasny XF RS combi, ta modra byla naprosto skvela, jen ten interier hrozne zestarnul, ale i tak je to super. Celkem zklamanej jsem z BMW, na to jak miluju modely do roku cca 2005 tak dnesni produkce me vubec neoslovuje... to jen tak ve skratce k vystave ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, MB dost pokročil v designu a nové C, nebo CLA se mi líbí,o S coupé ani nemluvě, zatímco BMW je takové jakési příliš mdlé, usedlé, no prostě pro páprdy. Ten modrej Jag byl taky furt obsypanej lidma, že se skoro nedal vyfotit. Parádní byla Audi RS6 Avant. Nejlepší to bylo u Hyundaie, tam totiž skoro nikdo nebyl (kromě hostesek). :kol-28:

PS: tašku nemám, kolem ní kroužil brácha,ale nějak se mu to nepodařilo. Nějak se s něma nemohl domluvit. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bmw pro páprdy? ale kluci, dyť furt produkují manuály ke každé motorizaci. Auta vypadají solidně  a že působí na automobilku CO2 demence....

včera sem u známého viděl novou X5, na to že se mě SUV fakt nelíbí, tak se jim to podařilo omladit.

135i krásnej kousek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS6 nebyla vubec zla, ale ten Jag mi prisel, ze ma takovy vetsi srdce ;-)

Ziskat tasku nebylo vubec easy, pac dohodnou se s nima na necem v anglictine, to teda bylo. Dulezity bylo sehnat kartu do ktery bylo treba vyplnit udaje a pak umistit samolepku. Komedie velika to byla, cca 40 minut jsem to resil, pac to bylo cely v nemcine a tou ja uplne nevalim. Kdyz jsem chtel prelozit od tech lidi ze skodovky co tam je, tak vsichmi mi furt tlacili do hlavy, ze je to soutez a ze mi nesmi pomahat. Tak jsem si tam vyhledl jednu osobu, tu sem okouzkil a ta mi poradila :-D tak nakonec mam tasky dve :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okay stejně  s tebou nesouhlasím že je design žalostnej, ale dejme tomu. de ti ve finále o design nebo co je v podvozku a pod kapotou a v interiéru? 

jag je určitě pěkná designovka o tom žádná, troufám si říct že hezčí než RS6

no mercedes možná pokročil, ale když tam vidím ty mercedesovské koncovky, tak bych se zeblil....  ale benz pokročil asi hodně, protože je Audi válcovala o 106 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde mi to tak. Ja miluju BMW, ale jedine do cca roku 2005 max... Tenhle novy design mi nic nerika. Ale takova e21, e28, e30, e34, e38, e39 a dalsi, to proste jsou auta, ktery me umi zaujmout, ktery sou fakt pekny... to co dneska BMW produkuje je takova zmet. Ale je to muj nazor, nikomu ho nevnucuju ;-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

.........Ziskat tasku nebylo vubec easy, pac dohodnou se s nima na necem v anglictine, to teda bylo. Dulezity bylo sehnat kartu do ktery bylo treba vyplnit udaje a pak umistit samolepku. Komedie velika to byla, cca 40 minut jsem to resil, pac to bylo cely v nemcine a tou ja uplne nevalim. Kdyz jsem chtel prelozit od tech lidi ze skodovky co tam je, tak vsichmi mi furt tlacili do hlavy, ze je to soutez a ze mi nesmi pomahat. Tak jsem si tam vyhledl jednu osobu, tu sem okouzkil a ta mi poradila :-D tak nakonec mam tasky dve :-D

 

Hmm tak to jsi šikovnější. Já jsem na cizí řeči docela slabý ,takže jsem sice pochopil, že musím získat tu kartu,ale k ní jsem se už nedopracoval...respektive jsem se na to vykašlal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...