Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jsem vás chtěl jenom trochu podráždit - podle tankování to vyšlo za 5,23 při průměrné rychlosti 75 km/h (platí pro oba směry). :p  Trasa Ruzyně - Jižní spojka - Kolín - Tři věžičky a zpět, bez AC, obce tachometrových 55 km/h, mimo 100 km/h (při předjíždění i o něco víc). 

Rakousko vyšlo komplet podle tankování za 6,08. ;)  Jízda s AC (kromě těch 74 km na GG), tři osoby, mimo obce zase asi 10 km/h nad limitem, nějaká ta ranní dopravní zácpa. A poslední úsek z Austrie (tankováno před Salzburgem) do Prahy, byl při průměrné rychlosti 95 km/h za 5,59. Myslím, že to je výborný výsledek.  :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , nevíte jaká je lhůta na vystěhování nájemníka z garáže?

Týden, 14 dní nebo měsíc?

Teta s ním měla před lety jen ústní dohodu a nyní chci garáž využívat já.

Co dělat, když by se náhodou kroutil že garáž neopustí? Údajně si na ní dost zvykl a něco na ní udělal atd atd To mě ale může být docela u zadele :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli byla dohoda jen ústní, tak potom není prakticky žádná, tedy jako by ta garáž byla prázdná....Musí ji uvolnit ihned na požádání, příp. dle dohody.  To, že tam něco udělal je jeho problém a záleží čistě na tetě, jestli mu něco dá.

 

Pokud by ji nechtěl uvolnit, zavolat policajty, prakticky je neprávoplatně obydlená.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by. Smlouvy uzavřené před účinností NOZ jsou dle původních zákonů. Nicméně je to jedno. Smlouva musí/měla být písemně. Takže buď se ústně domluví, nebo mu doporučeně s dodejkou pošle výpověď k nějakému datu. Lhůta běží od převzetí dopisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. To jen, kdyby se cukal. Je to jedno, ale udělá vše co mohl. A on se nemůže vymlouvat, že něco nevěděl, nebo se dohodl jinak atd. Samozřejmě by ji měl opustit ihned. Ale chápu, že chce čas na hledání nové garáže a asi se i dobře znali, když nemají na to papír. Nejlepší je se v klidu dohodnout. Nepříjemností okolo toho může být hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, ještě se otřu o včerejší sraz...

Jak jsme se bavili s motosmanem .....ten čas do konce "vycházky" jsem stihnul a ještě jsem si zalítal na labutích a zařídil a zařádil na autodromu....

V Železném Brodě  jsem byl přesně po 2 hodinách jízdy tj. v 18:00 hod při průměrné rychlosti 88km/h a spotřebě dle PP 6,8 lit.

Dodám že vzdálenost byla 175 km ( hele Clinte kolik že jsi to měl z domova ?? )

Kromě R10 MB - Turnov vše silnice I. třídy (v obci povolená rychlost dodržována,mimo obec ehm ... úplně ne..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar leštěnkáři, dotaz: Jak na mouchy? Když jsem se tuhle dozvěděl, že na leštěné auto třeba želvou jen vodou bez šamponu. Chri na benzínku na wapku. tak jak?

1. jen wapkou? Mají tam horkou (s pěnou)

2. nastříkat nejdřív proti hmyzu a pak wapkou (třeba bez pěny)?

3. nastříkat proti hmyzu, rozšmudlat (pění to) a pak spláchnout wapkou?

 

Tedy která varianta vyhraje? S ohledem na to abych si neumyl nově navoskovaný povrch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...