Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

však stanmare to není od předvádění, to dělají jiné lidé a že jich je. Mno to není,de o to taky jaká okreska atd... lidi nemusí ani závodit a můžou udělat blbost viz třeba co udělali stringovi, běžná věc ;)  no to seš taky jeden z mála kdo bere ohledy v čr na ostatní řidiče :)

 

tak to musíš někde domluvit klinte. njn ty máš rád u RS oktavie pluh na sníh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže O2 z roku 2004-2007 je stará plečka jo? to jsou mě teda novinky

 

tak ono pawouku plno lidí má víkendovku, někdo porsche, někdo oktavii RS vid pančo :D atd  když to bereš takhle, tak můžeš přijít o řidičák i s 1.6 TDI a umřít i v 1.6 TDI :) musíš jezdit s rozumem a ne jako pumpičkáři.

a vůbec, jenom se mě to líbí nic víc

To jsou taky starý plečky. Musíš se podívat pravdě do očí. Ta moje už taky není nová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bráchovej Seat Leon 2006 už je zamluvenej a příští týden frčí dál do světa ;)

 

Novýho Leouše si ještě nepřevzal, pač mu tam dodělávaj Defend a leptaj skla (což si mohl udělat v klidu domova sám)

 

Řeknu mu, ať se přijede podívat na náš "Čaj o páté", ať si to můžeme prohlédnout ;)  To mi připomíná, že prakticky nikdo ještě nenapsal nějaké volné termíny....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, měl bys koupit to RS hned... Dneska ráno říkali v rádiu když jsem jel do práce, že letiště je v nějakej krizi a teď abych nelhal, myslím si, že tam padlo něco o miliardové ztrátě... a že budou hromadně propouštět personál, který není vyloženě nezbytný pro provoz letiště. Klíčový bude příští rok, kdy od 1.ledna mají začít propouštět a uvidí, jak to dopadne...

 

Víš o tom něco?

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta červená je fakt pěkná, až mě to překvapilo. Ta modrá metla je taky pěkná, ale působí studeně a má ji už každá Fábka :(  Bílou ne, z praktického hlediska a je jich už moc.

 

Stříbrná je samozřejmě dobrá a bezúdržbová, ale na RS si ji zatím představit nedokážu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.skodaplus.cz/Car/748779/skoda-octavia-rs-2-0-tsi-162-kw-rs?query=fulltext%3D%26mark%255B%255D%3D32%26model%255B%255D%3D404%26priceFrom%3D%26priceTo%3D%26discountPriceFrom%3D%26discountPriceTo%3D%26speedometerFrom%3D%26speedometerTo%3D%26inOperationFrom%3D%26inOperationTo%3D%26fuel%255B%255D%3D1%26loadFrom%3D162%26loadTo%3D%26capacity%3D0%26leasing%3D%26isRocnivuz%3D1%26mark%255B%255D%3D32%26model%255B%255D%3D404%26fuel%255B%255D%3D1

 

chyběj jí ale černy doplnky:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/skoda-octavia-rs-combi-2-0-tsi-xenon-pdc-gra-shz-k%C3%B6ln/195677311.html?lang=en&pageNumber=2&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/skoda-octavia-limousine-2-0-tsi-green-tec-rs-sofort-hamburg/194399593.html?lang=en&pageNumber=2&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/skoda-octavia-combi-iii-rs-2-0tsi-kessy-traveller-r%C3%BCdersdorf/195655582.html?lang=en&pageNumber=9&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...