Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

ono začíná spíš být pře O3 RSováno i v okolí... protože v tom dle mého začli jezdit lidi, který by si nikdy RS vybavu předtím nikdy nepořídili...

v utery sem po Hradci potkal 5 RS, dvě rsa vedle sebe srazovali na benzíně u lokoilu.

Co tím chceš přesně říci? Já si spíš myslím, že to lidi kupují jako dobrou náhradu za dražší passaty jako firemní auta (myslím tím třeba živnostníky). Je to auto na úrovni, teď už i s celkem silnými motory a dobrou image. Vidím v tom finanční úsporu podnikatelů, kteří chtějí auto po 3 letech vyměnit a odepisovat leasing a to jsou auta do 3/4 mega, což si myslím do té ceny je hodně málo variant po výkonové a užitné stránce (bavím se o nových autech)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, že O2 RS sem tolik nepotkával(asi hraje roli i o hodně nižší cena).rozhodně ne rok po uvedení. však tahle skupina lidí tam asi patří také.

 

ale komfortně na tom O3 RS fakt moc dobře není oproti obyč podvozku či pašíkovi/superbovi :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, že O2 RS sem tolik nepotkával(asi hraje roli i o hodně nižší cena).rozhodně ne rok po uvedení. však tahle skupina lidí tam asi patří také.

 

ale komfortně na tom O3 RS fakt moc dobře není oproti obyč podvozku či pašíkovi/superbovi :)

S komfortem souhlasím, ale přece si to nikdo nebude kupovat za účelem komfortu ne? Na to jsou jiná auta, ani ta tvoje L&K nemá s komfortem nic společného, na to jsou dobré vzduchové tlumiče, třeba včera mě kamarád vezl z práce C5kou, to je korábek, žádný drby od podvozku, pěkně se to koupe, tiché je to... Ale motorově nic extra,... Každé má něco a pokud chce někdo všechno top, tak Audi A7 nebo A8 a je to komplet v jednom... Do 140km/hod. je to korábek, nad 150km/hod. si to dřepne, utuží a je z toho závoďák  :kol-47:  ale to jsme někde jinde s prachama a vším tím o čem se tu dohadujeme pořád dokola  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna věc je, že po nich všichni koukaj, proto jsou všude. Byť jich je opravdu hodně. Vidím to u nás v garážích. Alespoň budou za 3 roky v bazarech za rozumnou cenu. A komfort vidím v autech jako např Lexus. Za pouhých 3.150.000,- i s nočním viděním.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo stacila by možnost zvolit obyc podvozek a výběr z vice 17"kol :)

Francouzi se hrozné kolibaj nic pro me :)

Nevím v lexusu sem nejel asi nikdy. Možná jednom v hybridu sem jel

Máš naprostou pravdu, Francouzi nejsou na rychlou jízdu, ani na to nemají motory. Lidi je kupujou kvůli podvozkům. Hlavně tedy ty Citroeny. (zase se bavíme o autech cca 2008 a novější  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, doufam ze tahnes dal na magisterskej titul. BC dnes skoro nic neznamena.

nn Petře, nestuduju dál. S mojí prací se to v tuto chvíli skloubit nedá; být kancelářskej, tak třeba jo. Ale já 80% času strávím v autě, a tam se dost blbě čtou nějaký nesmysly :D Ale nikdy neříkej nikdy  :kol-31:

 

Včera jsem viděl RS v základovce s červenou střechou. Vyjížděla z hradu.

myslíš takovou šedou s červenou střechou? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta žlutá je hodně výrazná na fotkách (oproti reálu), působí trochu taxikářsky až telecomácky :D

 

Podle odkazů Kokty na stříbrnou vidím, že stříbrné RS-o vypadá poměrně nudně....k tomu to nějak nejde. Chce to něco výraznějšího.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na comi se mi líbí červená, na sedanu je ta žlutá opravdu pěkná Clinte. Zelenou a modrou bych nechtěl, má jí jak tu bylo už několikrát napsáno každá třetí Fabie... Nevím proč mají tolik stejných barev společných pro víc typů... Mělo by to být rozlišené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu zelenou mají i na rapidech, tedy budeš mít sice RS O3, ale na první pohled budeš sedět v Rapidu. zase na rapidu mají i tu červenou. Stříbrného jsem viděl živě Rapida vedle mého a je to jako nebe a dudy, mdlé, nevýrazné - to souhlasím, proto ti tu stříbrnou rozmlouvám už od začátku. Tedy vyřazovací metoda a žlutá je na světě popř. ta steelka. A po pravdě k tobě mi jde více ta steelka. Ke koktovi zase ta žlutá.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi na ty golfy ujetej, tuhle jsem viděl Golfa v kombi a udělalo se mi nevolno. Cupra ta je pěkná, pěknej Seat zase po dlouhé době. já zase pořád čekám na sportku resp. jsem přesedlal na euromiliony a pak bude Subaru WRX STI - to je auto pro chlapy. Pak Vám pučím svést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...