Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak mu zavolej na telefon, má ho tam na bazoši jestli nejsi stidlivka stringáči :)

 

 

jinak u scouta co si pamatuji tak se odlepili jednou ty lemy lehce, vyreklamováno. pak se odlepily znova, tak sem to přilepil mamutem drží to již 7 rokem. nic nerezne, akorát bratr si není schopen dolejt ani ostřikovače natož chladící kapalinu(alespon sem ho naučil tankovat premiovou naftu), tak stojí u hlavní silnice. jestli bude krutá zima, pak ten lak se rychle zdegeneruje. ve finále s ním nejsou žádné větší problémy zatím a velké výdaje, takže auto celkem dobrý.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby to stočil, tak by se určitě někdo chytil :) zase vyhoda že je to nafta, ale je to moc peněz.

 

ozáku já si to právě nepamatuji, on to říkal jenom v mezi řeči že tohle prodává.

 

spíš by to měl naházet na oc klub, vw club, sem atd... to se spíše někdo chytí.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mu zavolej na telefon, má ho tam na bazoši jestli nejsi stidlivka stringáči :)

 

 

jinak u scouta co si pamatuji tak se odlepili jednou ty lemy lehce, vyreklamováno. pak se odlepily znova, tak sem to přilepil mamutem drží to již 7 rokem. nic nerezne, akorát bratr si není schopen dolejt ani ostřikovače natož chladící kapalinu(alespon sem ho naučil tankovat premiovou naftu), tak stojí u hlavní silnice. jestli bude krutá zima, pak ten lak se rychle zdegeneruje. ve finále s ním nejsou žádné větší problémy zatím a velké výdaje, takže auto celkem dobrý.

Zavolal bych, ale pokud má profil, tak je lepší mu napsat... teda alespoň mě tahle komunikace ohledně technických věcí vyhovuje víc. Můžu všechno v klidu popsat  :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pěkný... Honzo, a pamatuješ, co jsi mi na tento systém tehdy psal? Že to bude OK. Moje obavy tedy nebyly liché. Zase se šetřilo... :kol-34:

Jak jsem psal; tehdy jsme testovali dražší systém. Ten byl spolehlivý a byl/je OK! Teď se snažili zase více vydělat a je to v kopru  :kol-43: Však oni na to společnost jako taková jednou přijde sama, že vysoké zisky jsou krásná věc, ale když to lidi nebudou celkově kupovat kvůli špatné kvalitě, tak zisky nebudou. Je to začarovaný kruh a občas mám pocit, že je to i manažerská závislost drsnější a návykovější jak drogy, kafe, chlast, chlebíčky a kozaté sekretářky ohnuté přes stůl - vidina vysokého zisku  :kol-29:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte nechces usetrit? byl jsem dnes v Renaultu s manzelky vozem a koukam tak pri cekani do katalogu a hle Renault Megan 2,0 Tce 162 kw - 220 koni a cena plna vybava za 530 tis myslim. Hold co je u S jako RS u Ren je to bezna motorizace i kdyz nejvykonejsi. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...