Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

akorát stringo po 1 třídách silnic s vesnicemi, opravdu nenajedeš za hodinu 130km :) když jedeš na 1 třídě v provoze, tak máš sotva 60km/h průměrku.

jj naplánuju, že jedu 160km cca 3 hodiny na nebezpečné komunikaci.  nejdéle se vždy dostáváš z čr do ciziny :) jediná dálnice je na rozvadov, nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.sbazar.cz/cardomain/detail/5714971-skoda-octavia-iii-3-vrs-radici-paka

 

Já bych si to asi nekoupil ale pro místní tuzingáře by to bylo dobrý :kol-47:

To je dělané ručně... Mám udělanou černou celoperforovanou s červeným prošitím ručku a volant a teď se mi dodělává sukýnka (madlo jsem nechal oroginál OIII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nevím komu mám poděkovat, prostě se nic nepostavilo. v česku sem hodně dlouho neviděl, že by opravovali silnici vyřezáváním( v Králove hradeckym kraji to zakázali, že je to moc drahé, tak to lepěj těmi píčovinami a všude lítaj akorát šutry).

minule si jedu 95km/h po okresce a bez označení najednou vyfrézováno, pak sem si dal už pozor a zase to nebylo dostatečně označeno...

 

a jakou jste měli průměrnou, pamatuješ si to? o německu nám může asi nejvíce popívídat Honza.

 No nemám to úplně přesně,  ale podle tankování trasa Rozvadov - Frankfurt a zpět Wurzburg (494 km) za 7,9 lit a Wurzburg - Praha (cca 404 km) za 9,44 lit ( při cestě zpět bylo v D volněji na dálnici a po D5 max. okolo 145 km/h).

Jinak ten pocit že se tam jezdí lépe už začínám taky ztrácet : když jedeš 190 a nějakej dobrák se rozhodne, že Ti tam ve svejch 130 vjede na předjíždění - (to mi asi možná taky smrděly brzdy...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...