Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jak jsem Ti tuhle Clinte nabízel abys ušetřil a koupil Megana 162kw, tak teď Ti ho zas vymluvím, vím budeš brečet, ale budeš se muset zase vrátit k Octávce

http://www.auto.cz/euro-ncap-2014-renault-megane-dostal-jenom-tri-hvezdy-81833

Do čtyř hvězd mu chybělo jen nějaké varování na nezapnuté pásy, což je poněkud trapné hodnocení. A že to přerazí hnáty chodcům je mi ukradené - když jedu v autě, tak mě zajímá moje bezpečnost. Bych chtěl vidět jiná bývalá pětihvezdičková auta, jak by dopadly podle nových NCAP crash testů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš Pawouku pravdu, dopadla by úplně stejně 3 max. 4 hvězdy. Ovšem pokud se mají auta porovnávat mezi sebou, musí se porovnávat stejně a pokud jedno z kritérií ( i když debilní) je kontrolka tak se nedá nic dělat. I když třeba Rapid hlídání pásů zadních sedadel nemá a přesto dostal 5 hvězd. Hold zase kapotu měl celou zelenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO VÍM JÁ, TAK ANO. Stejně jako O3. Jo megan už je staršího vydání, je teď jen ofaceliftovanej.

Facelift už z podstaty toho slovního spojení nic moc nového v konstrukci nepřináší. Holt mají u Renaulta smůlu.

 

  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá auto je zabiják chodců, tyhle nasimulované modely nelze brát vážně. Ideální ochrana před střetem s čumákem auta je před nárazem vysoko vyskočit, pak člověk dopadne krásně na kapotu a je vysmátej, případně se překulí na střechu :D (beru v potaz střety u přechodů, kdy auto už brzdí, ale nestíhá to....)

 

Nicméně ty tři hvězdy moc reklamu žabožroutům neudělají.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to šmejd ty francouzi. V práci jsem měl Peugeota partnera nového v záruce, v zatáčce rána,, koukám co to bylo a upadnul mi airbox a ještě jsem si ho přejel :D

Za tejden odešel posilovač.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...