Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

nezkousel  ale asi budu muset. Ale  jako tam fakt neni zadnej tlak  je to vrsek víčka. Jestli ja se to ohreje.Dnes sem vozil kamose a docela sem tomu daval  olej byl na 108 a teplota v motorovem prostoru 80 tak jestli se to teplem nejak roztahne.  ALe nechapu proc  nikdy sem o to neslysel.Jenom ja vzdy musim mit neco extra  :wacko:  :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není normální tohle... zkus vyndat víčko a nastartovat protůrovat co se děje...   nebo zkus koupit porsche víčka, prodává je vašekk na oc klubu.

 

na brzdy se těším, výměna bude tak za hodinu hotova, akorát zaplatit vyměnu kapaliny ;) a starý brzdy nevím jestli prodat nebo si je nechat, asi je nechám je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ted zase nevim ja:)  jake gumicky?......... :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Ále vzpoměl jsem si na scénku Kaisera s Lábusem jak řešili gumičky, nálev a co já vím co ještě... Když sem Stringo vpadl s dotazem jaké víčko....

Pamětníci jistě scénku znají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni  ale jak rikam tlak ze spodu tam neni  je to ten  vrsek,takze jedine teplota a mozna jak chybí jeden drzak krytu motoru  tak jestli treba nejak do toho netluce.  Ale to sem za to bral a nezdalo se. Tak nevim:( 

 

 

Jo  do nich asi take pujdu ale musim trochu prisetrit:) posledni mesic toho bylo nejak moc a nejen do auta:)

Editováno: , autor: PANCHO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trocha teorie...

 

je zasekana Praha, pracovni den (jeste ctvrtek, kdy s pondelkem je nejvetsi provoz)... caj o pate je v Krusovicich.... tj cesta pro me pres celou Prahu je zhruba na 60 - 90 min (bezne 20 - 30 min o vikendu) a to to musi jeste alespon popojizdet

 

jsou prazdniny, provoz zhruba jako ve skolnim roce o vikendu, caj o pate je pro mne vzdalen zhruba 10 min pesky a 5 min autem... kdyby to nebylo do kopce, tak to jen roztlacim; kdyby tohle misto bylo i ve skolnim roce, tak bych nad mou navstevou premyslel a neprijel bych jen kvuli aktualni dopravni situaci (vyckal bych i v praci treba do 18h, jestli se to nahodou neuvolni a pak bych pripadne jel), kdyby byla cesta fakt ruda az cerna, kdy to opravdu stoji...

 

A proto se ptam, kdo toto proboha vymysli????

 

 

jinak ted dorazim... akorat se bojim toho ctvrtku, pondelek byl i na prazdniny plnej

 

co se vlastne bude dit? jen pokec?

 

 

jake vicko? :D

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted pro mene chapave, jako jsem treba ja. Co je ten polar fis? A jake to posrane vicko myslite. Stringo se optal ale nikdo mu neodpovedel. A ted k Panchovi, uz ti rezervuji misto v Dobranech, je tam pekne. Chapu, ze auto je Tvym konickem, ale vseho moc skodi. Porad je to jen kus plastu a plechu. Jestli pak tak casto lestis svoji partnerku, vsadim se ze ne. :D To uz me rikaji ze jsem blazen, to ovsem neznaji Tebe, taky jim o Tobe vsude vypravim, ze existuje jeden ........

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...