Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já myslím, že je to tady jako seriál Růžová zahrada, Ulice atd. když 100 dílů nevidíš nic se neděje. (ne že bych na ty kojotiny čuměl). A tady když 100 příspěvků nepřečteš, tak se taky nic neděje, člověk o nic nepřijde. A když se člověk zeptá jaké víčko, stejně mu nikdo neodpoví a pořád si melou tu svou, tak co.  :kol-28:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi pak na čaji někdo bude muset vysvětlit, jak je možné ho ztratit, to  nějak nechápu. Když ho u sebe povoluji, div si na to neberu sikovky a je to tam přeci přes těsnění zašroubované a myslím, že na konci i s takovou mini aretací. Hold vysokej chip, vysokej tlak oleje a vysoké nároky na leštění, vysávání a nevím co ještě. :kol-28:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sem mu na to přišel v Krušovicích(protože pančo ani nevěděl kde má motor natož že tam je nějaké víčko a otvor s naleváním motorového oleje, tak mu někam odlétlo to vrchní víčko(ta násada) a spodní zůstalo :D a furt mu lítá, něco s tím má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ále dostane....Já vždycky když ráno po nočním dešti otvírám všechny dveře a vidim té vody, co z nich začne téct, řikám si, ty dveře si koledují na vyreznutí. A to stojím na rovině. Už mě napadlo, jestli tomu odtékání vody ze dveří nějak nebrání ty prahové lišty, to jinak neni možné. Prostě otevřu dveře a začne s obou otvorů vytékat voda....Proč nevyteče při zavřených dveřích? Brání tomu sklon zavřených dveří? Jak říkám, auto na rovině.

 

To víčko je záhada, možná mexikánovi nikdo neřekl, že je potřeba ho taky zašroubovat (resp. pootočit) ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte např. jedna bolístka Rapidů je u zadních dveří, že výtokové otvory překrývá přímo na dveřích to spodní těsnění a tak se u některých stává, že neodteče a vozí sebou litry vody ve dveřích a šplouchá jim to tam, tady malá ukázka. nevím jak to má O2.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeší se to tak, že v místech otvoru odtokových se to těsnení jakoby obřízne. dělá to tak na pokyn ŠA autorizák, když si na to někdo začne stěžovat. Tak že si neztěžuj že ti vytéká voda ze dveří, jsou auta (řádně a dlouhodobě testována dle Honzy 9002) kde voda neodteče vůbec. Mě se to naštěstí netýká. Ale na servisce jim o tom stejně povím, a´t si to upraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě štve, že právě odtéká až při otevření, pač to znamená, že celou dobu, co je neotevřu tam voda zůstává. A s tím souvisí i vlhkost, čili ty místa jsou permanetně vlhká...zákonitě to začne tam nejdříve reznout. Ono se mě to asi týkat nebude, já si tak dlouho auto nenechávám, ale asi soudruzi udělali nějakou chybu. Mělo by to odtékat podle mého názoru průběžně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to je ale jiná potom, jestli ten spodní díl víčka zůstane našroubovaný (neuniká olej) a jen to madýlko uletí, tak bych to viděl na špatnou manipulaci  :kol-28:

jaka manipulace proste ho zasroubuji a to tam zustane,jen ten vrsek odpadne. 

 

 NEBO  mi to nekdo krade,treba uz nechteji xenony a ted se kradou vicka:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...