Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

clinte, OII to ma podobne jako Rapid, ale ne tak moc.

 

a panchovi tam ta vody nezustane - to se prece musi po umyti ususit... :kol-46:

presne  tak  mne tam voda nezustane. TO JE POCTIVE MYTI:)    Take to zabere pul dne,teda bez cisteni laku a nanaseni vosku dve vrstvy :)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super  diky:)  

 

 

Ozi presne tak,ted budu tyden bez leona,pucil sem ho segre protoze jejich citroen je u mechanika uz 14 dni. Takze musim do prace rs a to se mi vubec nechce parkovat venku 

Editováno: , autor: PANCHO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: zrovna, když jsem sundal ceduli s názvem ulice, číslo baráku dal na sousedův, schoval auto na zahradu, vyklidil spíž, zamknul ledničku a vypnul zvonek.....ty si klidně řekneš,

že ráno nepřijedeš ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho když použiješ CITI kamufláž tak nebude vidět.

Ozi: zeptám se ti strýce, já nevím, ale on určitě bude mít, chce od nich postavit i halu pro kamiony časem. Popř. bych ti mohl i nafotit jak vypadá ta jeho. Má jí spíš jako sklad nářadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se fakt nedá stíhat :D :D klinte :D :D :D

 

Pavlíku no krásný ne? to sem vždy chtěl. až tady začne někdo psát že je škoda/koncern super oproti korejcům, tak at se jde zahrabat doprdele!!!

 

a teď pořádná dodge od ella bundy!!
http://www.autoforum.cz/predstaveni/dodge-challenger-srt-hellcat-2015-zadni-kola-nakonec-smazi-az-716-koni/

 

 

voda zůstává i u O2, u S2 ted si nejsem jist..

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr a kolik tam mas vody? Jako melo by se tam dostat kdy trochu ne aby tam bylo litr vody. Musí to odtékat. Ale mně fakt tam nic Protoze když prsi a nebo když to myjí tak a to jako ze ta naše wap má opravdu tlak. (Ozi zna) tak tam mam par kapek. Ale nikdy tam nic nezůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, ale nemůže se tam toho nasrat litry ne??? To je úplně mimo chápání, když tam je všude kabeláže plno... Já tam mám taky jenom fakt skoro nic, zůstává mi voda akorát u B sloupku pod těsněním dole a to odteče hned jak otevřu dveře, ale to je na prahu a ne ve dveřích...

 

Odtok je jedna věc, ale řešil bych spíš příčinu, kudy se tam tolik vody vůbec dostává!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni motosmane na video výše ode mě. Tam vidíš kapku vody ve dveřích :-).

Pancho, já s tím problém nemám, Mně voda odtéká a to i přes zavřené dveře, ještě se mi nestalo aby mi tam voda šplouchala. Je ale pravda, že to těsnění dveří z části ty otvory překrývají. je to to spodní těsnění na dveřích přímo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...