Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mezi kolegy 4 octavie a z toho jen  jeden kombík TDI 66 kW ( má dvě malé děti, takže má omluvenku) 

Máme společné poznávací znamení, nemáme zadní stěrač, protože hyzdí obrys auta a to mají kolegové vyšší výbavu než já :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já mám taky od středy večer omluvenku  :kol-28:  narodila se nám druhá dcerka (3,62kg a 50cm), ale combi se mi líbí prostě od mala. Taková A6 avant, Superb combi, 508sw nebo Insignia combi to jsou prostě koráby a kam se na ně hrabou hatche a sedany  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní stěrač je ale na liftu skutečně šikovná věc, po pravdě, bez něj bych byl nešťastnej....(na supovi jsem ho neměl a dost chyběl)

 

 

 

Stringo: Velká gratulace!

 

Ať vám roste a dělá jen samou radost ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A6 s haldexem je tak na větší svačinu, jinak jen na parádu. Kufr o ničem. Kombík má kratší kufr než liftback, tedy aspoň to tvrdí škodovka 1050 -1084. Chápu lidi, kteří tam chtějí narvat kočárek vcelku, ale kolegové to zvládají i do liftbacku. Já bych raději menší auto, ale potřebuji do auta občas dát invalidní vozík, tak musím mít větší auto. Syn má golfa a to je akorát auto pro dva, malé mrštné a zaparkuje tam, kde se nevlezu :-(

Tak gratulace k dcerce, pro velkou rodinu velké auto :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadní stěrač je potencionální místo k průšvihu, protože praská hadička a místo na sklo stříká směs do auta. Ale hezký není určitě. Syn jako servisák furt nadává na prasklé hadičky a dráty v pátých dveřích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky za gratulace  :kol-47:

 

Petrrr: Ono driftovac s předokolkou stejně úrakticky nejde, navíc s combíkem  :kol-28: , jinak sedačku máme zatím jednu - Kiddy Guardian PRO II , druhé máme prozatím "vajíčko" z kombi kočárku pro první dcerce. Jinak k té autosedačce, někdo na tenhle způsob uchycení nadává, ale před 3 roky vyhrála sedačka ve všech zátěžových testech ADAC max.hvězdiček (v tu dobu jsem to hodně sledoval) a tak jsem ji nakonec koupil a můžu jen doporučit. Malá v ní perfektně držela, i když spala, hlavička jí nelítala v sedačce a hlavně se naprosto snadno se sedačkou pracuje. Jediná věc, která mě celkem zarazila, byla ta přední část, která je zafixovaná na bříšku dítěte, ta má celkem krátké vedení a v mezidobí, kdy se vyndavá podsedák ze sedačky, tak je to takové nedotažené do konce, protože s podsedákem už je vedení toho předního dílu na hraně a bez podsedáku je zase dítě utopené a je to nepohodlné, ale jinak max. spokojenost a doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím stěračem, ano také bych už nemohl mít auto bez něj, i  když pravda je, že trochu vzhled kazí. Na hadičku dávám v zimě pozor a včas jí protáhnu nemrznoucí směsí, cos myslel problémy s těmi dráty ve dveřích Treo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky za gratulace  :kol-47:

 

Petrrr: Ono driftovac s předokolkou stejně úrakticky nejde, navíc s combíkem  :kol-28: , jinak sedačku máme zatím jednu - Kiddy Guardian PRO II , druhé máme prozatím "vajíčko" z kombi kočárku pro první dcerce. Jinak k té autosedačce, někdo na tenhle způsob uchycení nadává, ale před 3 roky vyhrála sedačka ve všech zátěžových testech ADAC max.hvězdiček (v tu dobu jsem to hodně sledoval) a tak jsem ji nakonec koupil a můžu jen doporučit. Malá v ní perfektně držela, i když spala, hlavička jí nelítala v sedačce a hlavně se naprosto snadno se sedačkou pracuje. Jediná věc, která mě celkem zarazila, byla ta přední část, která je zafixovaná na bříšku dítěte, ta má celkem krátké vedení a v mezidobí, kdy se vyndavá podsedák ze sedačky, tak je to takové nedotažené do konce, protože s podsedákem už je vedení toho předního dílu na hraně a bez podsedáku je zase dítě utopené a je to nepohodlné, ale jinak max. spokojenost a doporučuji.

Super, díky za preference, bude se hodit, jsme též v očekávání (6-7. měsíc) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není problém, gumy mám zánovní. to si taky někdo na mě honil na horách, že to nevyjedu. ten měl na haldexu staré 3 roky gumy, já je měl uplně nové a vyjel sem to snad lépe než on, jde o to jezdit s citem a ne tomu dávát kotel....  ale to tvůj problém rozhodně nebude..

je pravda že na power slide ten haldex je dobrej no, je s tím sranda ;) ale po 20 kolečku dokola, to nějak začlo smrdět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...