Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Index by měl sedět s TP, tudíž stejnej jako na letních podle mě. Já mám jako OZI Dunlop Winter Sport 4D na 16" a taky super, jediná nevýhoda je to, že po 3000km jsou dost hlučné, ale to může být tou velikostí, protože lidi co je mají na 15" tak si na to nestěžují  :kol-32:

 

Příští zimu budu řešit další, tak nevím, hodně si lidi chválí Klebry... ale to jsou lidi co jezdí na 14" nebo 15" plecháčích, tak to je taky zavádějící...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Tě Sanku a další, to si hrajete jako malé děti na nějakých herních konzolách? Hold někteří ještě asi nevyrostli. To já si doma hraju s manželkou a to je mnohem lepší zábava ( pořád i po x letech ). i když mi stárne a soft, je pořád dobrej, tak hardware už není nejnovější :kol-48: Tak pořád play fungujou parádně.

Hraní her není pro děti a myslím, že z toho nikdy nevyrostu.Jinak nejsem hardcore hráč, konzola mi klidně leží i půl roku bez povšimnutí,teď drtím páč mám členství, páč v televizi je hovno a páč je to lepší a ekonomičtější než chodit denně na jedno.

Jinak bych se taky klidně pohrál s tvojí manželkou,když říkáš, že je to tak boží, párkrát bych ju dohrál do konce, pak by mně ale stejně asi omrzela:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky Xbox 360 (ale nemůžu hrát on-line, mám ho hacknutý)... Ale jsem na tom stejně jako Sanek, možná hůř. Mám ho 3 roky a jestli mám odehráno pár hodin, tak je to moc. Kupoval jsem to kvůli kinectu, hrajem většinou něco pohybového a potom mám pár závodních her, střílečky mě nejedou, nestíhám mačkat víc jak 4 tlačítka najednou a to je ve střílečkách nutnost, takže akorát tak nějaké NFS, potom GTA, mám Mafii II ale nemůžu se dostat přes jednu misi no a potom nějaký hokej, a pár dalších pitomin, ale už jsem to od jara nezapnul Mám to spíš na zimní večery  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Index by měl sedět s TP, tudíž stejnej jako na letních podle mě. Já mám jako OZI Dunlop Winter Sport 4D na 16" a taky super, jediná nevýhoda je to, že po 3000km jsou dost hlučné, ale to může být tou velikostí, protože lidi co je mají na 15" tak si na to nestěžují  :kol-32:

 

Příští zimu budu řešit další, tak nevím, hodně si lidi chválí Klebry... ale to jsou lidi co jezdí na 14" nebo 15" plecháčích, tak to je taky zavádějící...

 

To jo no, ja musim řešit ještě 17" právě, tak stále nevím. v rychlostním indexu je rozdíl jenom už pár stovek, největší ranec je cena pneu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nokian, to být pneu na zimu. Pak ty co píše Ozi. myslím si, že s žádnou z těhle značek v této třédě člověk vyloženě nešlápne vedle. Já mít Barum Polaris 3, tfuj. Hold jsem auto kupoval v zimě a řekl jsem v servisu ať mi tam hodí rovnou zimáky a oni měli tohle, což mě nenapadlo a čuměl jsem jak puk až když je měli nazuté. Hold, útěchou bylo, že byly za dobrý peníz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nokiany vyssi rada jsou dobry, kamos na ne jezdi ve Finsku a tam to maji skoro vsnichni, neda na ne dopustit.

 

Ty contiky cos psal dobry.

 

Jinak 16" na O3RS nejde, prave kvuli kotoucum.

 

Stringo, ja mam na sve tedko 3Dcka a ty jsou naprosto vpoho, nalitano cca 40tisic a vzorek porad dobrej... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak  platí co píše Motosman, tedy není nutné mít pneu v rychlostním indexu jaká je uvedena v TP za podmínek co tam píše, ale přijde mit o takové divné, i když v zimě člověk jezdí o něco pomaleji.

 

Jinak Sanku manželku si najdi svojí na hraní. Ty nevíš, že auto a manželka se nepůjčují?

 

Clinte: Jo ty tvoje T - 190km/h si pamatuji, v loni když si to psal jsem se málem pochcal smíchy a to je nezapomenutelný zážitek, mít sice 1,8 TSI, ale s gumama jako má 1,9 TDI -66kw. Když i já mám na KinderCAR  H - 210. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ÁÁÁÁ pozor pan zákon přišel, pak by Vám všem stačilo CItigo, protože to 130 jede taky. Jinak jsem v něm v tu sobotu seděl a náhodou sice super mini Kinder Car ale dobrý, do města bych ho bral hned. DDokonce to mělo nějakou tu převodovku robotizovanou AF nebo jak to nazývají, prostě DSG to nebylo. To by bylo pro Clinta, zaparkoval by s tím až u sebe v práci v kanclu a ještě by nemusel řadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...