Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jinak je mi líto hoši zlatí, ale nepřijedu. Uspořádejte za mě zádušní mši , páč se tu upracuji k smrti. Pak můžete pomlouvat BlueKinderCar nonstop, zdědí ho manželka s dcerou a tak rapid dostojí svého jména. 

Jinak pro koktu, prý jde na Rapidu nakódovat posilovač řízení do režimu sport. Až se jednou sjedeme tak to budeme muset otestovat. 

mód SPORT, kanál 44, změna kódu z 11250 na 11220

 

umíš? Nebo mi z volantu uděláš řídítka?  :kol-28: 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zpátky hoši, nakonec solidní účast deseti jedinců zaručila skvělou náladu a hlavně parádní svezení načipovaným RS-em Tdernuxe. Po řízení této jeho rakety musím říci, že rychlejší vůz jsem ještě neřídil, opravdu jede mu to naprosto neuvěřitelně. Taky se omlouvám Tdernuxovi za ty dvě kilča na okresce a ty dva manévry. Respektive ten poslední v Krušárně, jak na nás troubilo a svítilo to auto :D :D

 

Snad už je Tdernuxovi a Panchovi lépe od žaludku a rozdejchali to ;) (Pawouk měl celou cestu raději zavřené oči)

 

Tdernuxi...díky :kol-47:

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Radiusy ty si tu svojí O2 Tour prodal?

Proc myslis? Bych byl blbej kdybych se atmosfery zbavil, jede dustojne. zere malo bena a volej vubec. Komfort jizdy neni spatnej. A po tom co jsem kupoval 14 dni jiny auto a to srani s tim + ted me cekaj urady. No clovek si to rozmysli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klinte mám ti hledat kdes pomlouval čiply auta a vše okolo? :kol-24:

 

Kokto...Kokto, pokud si důkladně přečteš mé poslední příspěvky, nikde není psáno, že chip je super a že ho musím mít. Psal jsem, že auto TDernuxe skutečně lítá jak z praku a že rychlejší jsem neřídil. Tím se ovšem nemění můj názor na chipování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...